patron działu Meble kuchenne Peka

Teraz Polska. Teraz REJS.

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:18 – artykuł promocyjny

Firma REJS Rypin od lat dba o to, by w kuchni i garderobie jej klientów wszystko było w porządku. W tym roku starania te zostały docenione przez kapitułę konkursu Teraz Polska, która wyróżniła systemy wysuwne do mebli REJSu prestiżowym godłem w kategorii „Produkt”.

Teraz Polska. Teraz REJS.


Polska precyzja / Polska jakość

Zgłoszone przez firmę REJS produkty z pewnością wyróżnia jedno. Cały proces produkcji systemów wysuwnych odbywa się w kraju, w województwie kujawsko-pomorskim. To tam powstają systemy, które nie ustępują jakością i precyzją wykonania swoim zagranicznym konkurentom.

Produkowane przez REJS rozwiązania zamontować można w szafkach niskich, wysokich i narożnych. Składa się na nie kosz zawieszony lub wpięty w stelaż, osadzony na prowadnicy pełnego wysuwu. Zastosowane w systemie komponenty dają dodatkowy komfort użytkowania poprzez np. tzw. ciche domykanie czyli zapobieganie trzaśnięciu szafki. Wpisują się także w aktualne standardy użytkowania mebli.Wyróżnione produkty

Drobiazgowej ocenie poddane zostały przede wszystkim wybrane produkty z rodziny systemów cargo mini i szuflada. Pierwszy z nich stosowany jest głównie w niskich szafkach, umożliwiając ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym ułatwieniu porządkowania i przechowywania produktów. W praktyce oznacza to, iż użytkownik zyskuje dostęp do nich bez konieczności „nurkowania w głąb szafki”, gdyż półki systemu wyjeżdżają na zewnątrz korpusu.

Co więcej cargo mini umożliwia wykorzystanie nawet najbardziej wąskich przestrzeni. Jeśli masz do dyspozycji zaledwie 15 cm szerokości i tak zagospodarujesz ją szafką z systemem cargo.

Wyróżnionym rozwiązaniem jest również szuflada z pojemnikami na odpady, która wesprze Was na co dzień w proekologicznych nawykach. Stabilny stelaż zamocowany jest również do prowadnic pełnego wysuwu - łatwy dostęp jest więc oczywistością. Wewnątrz szuflady znajdują się specjalne pojemniki ułatwiające segregację i utrzymanie porządku w samej szufladzie. Wielkim plusem rozwiązania jest jego niezawodna praca przez 60 000 cykli z maksymalnym obciążeniem do 20kg.

Zalety systemów można mnożyć. Pewne jest to, że polskie jest dobre. Teraz Polska - Teraz REJS.O firmie słów kilka

Firma powstała dzięki pasji i zaangażowaniu rypińskiej rodziny, której nazwisko dumnie komunikuje nazwa firmy. Zaczynała skromnie, skupiając się na produkcji plastikowych uchwytów do mebli. Dziś grupa REJS zatrudnia niemal 700 osób. W swoich działaniach skupia się głównie na produkcji i dystrybucji systemów do mebli kuchennych, garderobianych, łazienkowych oraz tapicerowanych - pod własną marką. Potencjał firmy wzmacnia własna sieć sprzedaży. Obecnie w całej Polsce działa 17 firmowych punktów handlowych, w tym 7 dużych magazynów dystrybucyjnych. Jednak produkty REJSu rozpoznawalne są nie tylko na rynku polskim – z powodzeniem konkurują z ofertą europejską.
 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Kuchnia marzeń - jak stworzyć takie wnętrze

meble kuchenne

Kuchnia marzeń - jak stworzyć takie wnętrze

Jak wygląda kuchnia idealna? Większość z nas marzy o takiej aranżacji kuchennej, jaką zobaczyć można... więcej...

Dotykowy system otwierania mebli kuchennych

meble kuchenne

Dotykowy system otwierania mebli kuchennych

Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w meblach kuchennych pozwalają na uzyskanie maksymalnego komfortu... więcej...

Jak wykorzystać każdy centymetr w kuchni

meble kuchenne

Jak wykorzystać każdy centymetr w kuchni

Niewielki metraż kuchni nie stanowi przeszkody w zaaranżowaniu w pęłni funkcjonalnego wnętrza. Odpowiednie... więcej...