konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

stopka patrona Electrolux

Frames by Franke - kuchnia w centrum domowego życia

data aktualizacji: 17-01-2020, 09:08 – artykuł promocyjny

Kuchnia jest centralnym punktem każdego domu - miejscem, w którym skupia się życie całej rodziny. Styl i charakter wystroju tego pomieszczenia odzwierciedla kulinarne pasje i temperament właścicieli. Duży wpływ na sposób aranżacji przestrzeni kuchennej ma również lokalny klimat i tradycje.

Frames by Franke - kuchnia w centrum domowego życia

Firma Franke, mając na uwadze różnorodność przyzwyczajeń i kuchennych zamiłowań, stworzyła zupełnie wyjątkowy system Frames by Franke. Pozwala on zaaranżować uniwersalną przestrzeń, służącą nie tylko do przygotowania posiłków, ale również jako miejsca, w którym będziemy mogli spędzić czas z najbliższymi. Kuchnia Frames by Franke w trakcie dnia oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a po skończonej pracy staje się integralną częścią salonu.

zlewozmywak Frames by Frankezlewozmywak Frames by FrankePiekarnik do zabudowy FS 982 M

Frames by Franke to modułowa linia, która składa się z 44 elementów, pozwalających na efektowne i praktyczne aranżacje. Po raz pierwszy, tak zróżnicowane w swoich funkcjach urządzenia kuchenne jak okap, piekarnik, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią, można swobodne ze sobą łączyć, w rozmaitych konfiguracjach, by stworzyć jedną, spójną kompozycję. Znakiem rozpoznawczym systemu Frames by Franke są ramki, w których zaprojektowane zostały wszystkie elementy.

zlewozmywak Frames by FrankePiekarnik kompaktowy z pyrolizą FMO 45 FS z szufladą do podgrzewania FS DRW 14

W skład systemu Frames by Franke wchodzą trzy różne kolekcje urządzeń kuchennych, które świetnie oddają aurę dwóch europejskich metropolii: Amsterdamu i Londynu oraz unikalnego charakteru Florencji. To trzy kuchnie, w trzech odmiennych stylistykach, dla których motywem przewodnim stała się codzienność, oprawiona w piękno, innowacje i wygodę.

okap wertykalny FS VT 906 W oraz plyta indukcyjna 2 Flex FH FS 865płyta indukcyjna i okap Frames by Franke

Inspiracją do stworzenia kolekcji Passion była podróż do słonecznej Florencji, gdzie ogromne znaczenie przywiązuje się do wyboru składników, a kuchenna przestrzeń przystosowana jest do intensywnego gotowania, pełnego miłości i pasji.

Frames by Franke Florencja

Zupełnie inny jest wielkomiejski projekt kuchni, zlokalizowanej w samym sercu Londynu, który nadał ton kolekcji Style. Tu najważniejsza jest funkcjonalność urządzeń oraz ich perfekcyjna synchronizacja. Wszystko po to, abyśmy mogli ochłonąć i odprężyć się w komfortowym, stonowanym, przestronnym wnętrzu.

Frames by Franke Londyn

A codzienność w Amsterdamie dała impuls kolekcji Essence, która jestidealną propozycją dla miłośników domowego gotowania, wyznawców kuchni praktycznej i dobrze zorganizowanej.

Frames by Franke Amsterdam

Frames by Franke to koncepcja kuchni w ujęciu całościowym. Pozwala ona tworzyć aranżacje dopasowane do charakteru i potrzeb właścicieli i miejsca. Urządzenia wchodzące w skład systemu wyposażone zostały  w  nowoczesne technologie, takie jak:

  • sterowanie dotykowe okapem czy piekarnikiem,
  • automatyczne rozpoznawanie wielkości naczynia przez płytę grzewczą,
  • synchronizacja pracy okapu i płyty,
  • program auto-oczyszczania piekarnika.


Funkcje te zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania oraz doskonale współgrają z nowatorskim wzornictwem urządzeń Franke.

Urządzenia z linii Frames by Franke występują w kolorze czarnym lub szampańskim.

Dostępne są w sprzedaży od kwietnia 2016, w wybranych studiach mebli kuchennych - więcej informacji na stronie www.framesbyfranke.com.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Mr. Twister - zdrowy, niskokaloryczny makaron warzywny w kilka sekund

sprzęt AGD

Mr. Twister - zdrowy, niskokaloryczny makaron...

Świadome odżywianie jest dziś sprawą priorytetową dla coraz większej liczby osób. Świadczą... więcej...

Lodówka w małej kuchni

sprzęt AGD

Lodówka w małej kuchni

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez lodówki. Urządzenie to musi zatem znaleźć się w każdej... więcej...

Okap STYLE LUX LED - oświetl swoją strefę gotowania

sprzęt AGD

Okap STYLE LUX LED - oświetl swoją strefę gotowania

Aktualnie urządzając kuchnie, dużą wagę przykładamy do jej funkcjonalności. Oczyszczanie powietrza... więcej...Partnerzy

Electrolux       Laveo

Falmec Ronic

Hafele    Franke

Emako   Okapykuchenne.pl