konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Jedno, półtora czy dwukomorowy - wybierz najlepszy zlewozmywak dla swojej kuchni

data aktualizacji: 12-03-2020, 08:17 – artykuł promocyjny

Przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru mebli i sprzętów kuchennych powinniśmy dokładnie zapoznać się z ofertą rynkową. Wszystkie elementy, jakie znajdą się w tym ważnym dla mieszkańców pomieszczeniu, powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również pasować stylistycznie do całej aranżacji pomieszczenia. Dlatego podczas zakupu urządzeń kuchennych zwracamy uwagę na ich walory praktycznej, jak i na wygląd. Istotnym elementem kuchennego wyposażenia są zlewozmywaki. Na wybór konkretnego modelu znaczący wpływ ma materiał, kształt, barwa oraz cechy indywidualne.

Jedno, półtora czy dwukomorowy - wybierz najlepszy zlewozmywak dla swojej kuchni

Na szczególną uwagę pośród bogatej oferty rynkowej zasługują zlewozmywaki granitowe. Wytrzymałe, o przyjemnej w dotyku powierzchni posiadają piękny, naturalny wygląd. Dzięki nowoczesnej technologii stosowanej podczas produkcji są one odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne. Posiadają 10- letnią gwarancję użytkowania. Jednym z kryteriów wybor zlewozmywaka, również granitowego, może być ilość komór.

 

Jednokomorowe bez ociekacza - więcej miejsca i piękna forma


Idealnie sprawdzą się w niewielkich kuchniach lub w wyposażonych w zmywarkę, w których zlew jest wykorzystywany głównie do szybkiego mycia drobnych naczyń lub opłukiwania warzyw, owoców etc.. Są one zazwyczaj mniejszcze niż pozostałe modele i odznaczają się prostą i elegancką formą. kwadratowe lub okrągłe, wpuszczane z przelewem wykonane z dekoracyjnego granitu wyposażone są w syfony i automatyczne korki. Zajmują niewiele miejsca ze względu na brak ociekaczy przez co możemy dowolnie zagospodarować przestrzeń kuchennego blatu. Dostępne w kolorach: biel, grafit i piasek perfekcyjnie ozdobią strefę zmywania.

Bizzy     Kizz

fot.: Bizzy                                                           fot.: Kizz

 

 

Jednokomorowe z ociekaczem - dla zwolenników funkcjonalnych rozwiązań


Prostokątne lub o oryginalnej zbliżonej do kształtu trapezu formie zapewniają wygodne suszenie naczyń. Praktyczne wyżłobienia w ociekaczu nadają niepowtarzalnego uroku zlewom. Dodatkowo duża komora zmywania zapewni komfortowe mycie. Białe, grafitowe lub o barwie piasku będą dekorować kuchenne wnętrze. Wpuszczane z przelewem, wyposażone są w automatyczne korki i syfony.

MezzoOzzy

fot.: Mezzo                                                         fot.: Ozzy

 

 

Półtorakomorowe - praktyczne połączenie


Większa komora może posłużyć nam do zmywania naczyń, natomiast miejsza idealnie sprawdzi się do mycia sztućców, warzyw czy owoców, a także spłukiwania. Dzięki ciekawym kształtom i gustownym barwom dobór odpowiedniego zlewozmywaka do kuchennej aranżacji nie będzie stanowił większego problemu. Poza dwoma funkcjonalnymi komorami posiadają także użyteczne ociekacze. Wpuszczane z przelewem, wyposażone w automatyczne korki i syfony są wspaniałym rozwiązaniem dla każdej nowoczesnej kuchni.

Mezzo Ozzy
Mezzo
Ozzy

 

 

Dwukomorowe - dla wygodnych


Dla kuchni, w których znajduje się wiele naczyń do mycia np. w domach zamieszkiwanych przez duże rodziny świetnym rozwiązaniem będą dwie funkcjonalne komory. Pozwalają na wygodne zmywanie nawet wtedy, gdy jedna z komór jest zajęta lub na mycie naczyń 'we dwoje'. Wpuszczane z przelewem, w zestawie z syfonami i automatycznymi korkami o ładnej linii wzorniczej doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych kuchniach.
 

BizzyBizzy

fot.: BizzyKontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

Podobne artykuły
Dobierz zlewozmywak do wnętrza i stylu życia

zlewozmywaki

Dobierz zlewozmywak do wnętrza i stylu życia

Kuchnia to miejsce, w którym każdego dnia spędzamy największą ilość czasu. Istotne jest więc,... więcej...

Zlew granitowy w odważnym kolorze czerwieni

zlewozmywaki

Zlew granitowy w odważnym kolorze czerwieni

Sztuka aranżacji wnętrz opiera się na modnym designie, stawiającym na ergonomię i niebanalny wygląd... więcej...

Czym są zlewy podblatowe? Ich zalety w kuchni

zlewozmywaki

Czym są zlewy podblatowe? Ich zalety w kuchni

Zlewy podblatowe nazywane także zlewami podwieszanymi, to zlewy, które nie są nakładane bezpośrednio... więcej...