konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Emako

Dzbanek filtrujący Aquaphor Provance

data aktualizacji: 18-03-2016, 11:33 – artykuł promocyjny

Dzbanek filtrujący Provance jest to najnowszy model dzbanka AQUAPHOR, nawiązujący swoim wyglądem do tradycyjnych dzbanków na wodę, które pamiętają z dzieciństwa nawet nasi rodzice, czy dziadkowie.

Dzbanek filtrujący Aquaphor Provance

Opływowy kształt, poręczny uchwyt, pokrywka umożliwiająca łatwe i szybkie napełnianie dzbanka wodą oraz bardzo duża pojemność (4,2 litra) to podstawowe cechy dzbanka, który dzięki swojej klasycznej elegancji doskonale wpasowuje się w wystrój każdej kuchni. Dzbanek został wyposażony we wskaźnik zużycia wkładu, który pokazuje nam kiedy należy wymienić wkład. Idealny do ogrodu na długie i ciepłe letnie dni, kiedy szklanka czystej wody pod ręką zawsze się przyda. AQUAPHOR Provance epatuje śródziemnomorską prostotą, a biały i czarny kolor, w których dzbanek jest dostępny,  dodatkowo wydobywa niepowtarzalny styl i klasę produktu.

Aquaphor Provance

Sercem każdego dzbanka jest jego wkład filtrujący. Zawarta we wkładach Aquaphor wysokiej jakości mieszanka filtrująca z zastosowaniem inteligentnego włókna Aqualen, efektywnie usuwa z wody większość szkodliwych związków, takich jak chlor i jego związki, metale ciężkie (żelazo, ołów, rtęć, miedź, kadm, aluminium), produkty ropopochodne, fenole, zanieczyszczenia mechaniczne oraz usuwa twardość wody zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych osadów na urządzeniach gospodarstwa domowego. Dzięki wszczepionemu we włókna Aqualen jonom srebra wkład stanowi również znakomite środowisko  bakteriostatyczne. Wymienny wkład filtrujący pozwala na przefiltrowanie nawet do 300 litrów wody, co odpowiada średnio 2 miesiącom bezpiecznego użytkowania w zależności od jakości wody. O wymianie wkładu przypomni specjalny wskaźnik zużycia wkładu, umieszczony na pokrywce.

Więcej informacji na stronie www.aquaphor.pl

 

Kontakt w sprawie produktów:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa
tel. +48 22 870 24 32
www.aquaphor.pl
marketing@aquaphor.plfiltry do wody: filtry dzbankowe » stacjonarne systemy oczyszczania wody pitnej » filtry odwróconej osmozy do oczyszczania wody pitnej » filtry nakranowe » filtracja wody w całym domu: seria Wiking » filtry wstępne do całego domu » zmiękczacze wody Waterboss » stacje uzdatniania wody - AQUAPHOR » systemy do wody pitnej dla instytucji publicznych: dystrybutory do wody


www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry
Podobne artykuły
Zwijana mata na zlewozmywak

akcesoria kuchenne

Zwijana mata na zlewozmywak

W kuchni bardzo ważną rolę odgrywają różnego rodzaju akcesoria, które pomagają oraz ułatwiają... więcej...

Patelnia do piekarnika - jaką wybrać do smażenia i pieczenia?

akcesoria kuchenne

Patelnia do piekarnika - jaką wybrać do smażenia...

Patelnie wykonane z materiałów odpornych na wysokie temperatury przydadzą się nie tylko do smażenia... więcej...

Moda na bambus w kuchni

akcesoria kuchenne

Moda na bambus w kuchni

Przedmioty wykonane z bambusa stanowią ozdobę kuchni i będą nam służyć przez lata. Śmiało można... więcej...


Partnerzy

Ergo International sp zo.o.    Emako

      logo Deante

Partner serwisu Fiskars  logo Teka

   logo Peka       logo Helios

   Franke

Ronic  Electrolux

Kuchinox  Laveo

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022