konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Wyspa kuchenna - aranżacje Max Kuchnie

data aktualizacji: 28-01-2016, 08:20 – artykuł promocyjny

Wyspa jest typem zabudowy kuchennej, który w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużą popularnością. Na zastosowanie tego funkcjonalnego mebla, decydują się przede wszystkim osoby posiadające kuchnie otwarte, ale nie tylko. Coraz częściej wyspa kuchenna pojawia sie również w pomieszczeniach zamkniętych. Aby móc wykorzystać to rozwiązanie, jedynym warunkiem, jaki należy spełniać, jest posiadanie dostatecznej ilości miejsca.

Wyspa kuchenna - aranżacje Max Kuchnie

Dlaczego wyspa kuchenna jest tak bardzo pożądanym rozwiązaniem w kuchni? Powodów jest bardzo wiele.

Wyspa jest rozwiązaniem wielofunkcyjnym, zapewniającym maksymalną wygodę oraz skupiającym wokół siebie życie rodzinne i towarzyskie. Decydując się na jej montaż, możemy w jednym miejscu w kuchni skupić: strefę zmywania, gotowania oraz blat roboczy, pod którym jest wystarczajaco dużo miejsca na agd i przechowywanie. Wyspa kuchenna może również z powodzeniem zastąpić jadalnię. Miejsce do spożywania posiłków możemy wygospodarować poprzez montaż barku, wycofanie frontów wyspy czy też zastosowaniu półwyspu. W odpowiednio dużych przestrzeniach wyspę można połączyć nawet ze sporej wielkości stołem.

Max Kuchnie - wyspa kuchenna

Max Kuchnie - wyspa kuchennaMax Kuchnie - wyspa kuchenna

Wyspa zamawiana na wymiar to gwarancja idealnego dopasowania zarówno do przestrzeni kuchennej, ale również naszych oczekiwań odnośnie funkcji, jakie ma spełniać. W kuchniach otwartych na salon pełni ona rolę mebla przejściowego, wyznaczajacego granice stref. Z tego powodu jest starannie projektowana, aby elegancko wpisać się w aranżację salonu. W tym celu bardzo często stosowane są w wyspach takie elementy jak: przeszklone witrynki, otwarte półki, czy też efektownie podświetlane płaszczyzny.

Max Kuchnie - wyspa kuchennaMax Kuchnie - wyspa kuchenna

Niewątpliwą zaletą wyspy kuchennej jest fakt, iż pasuje ona do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach. Doskonale sprawdzi się zarównw kuchniach minimalistycznej, klasycznej, country czy industrialnej. W każdej z nich spełni rolę współczesnego domowego ogniska.

Max Kuchnie - wyspa kuchennaMax Kuchnie - wyspa kuchenna

www.maxkuchnie.pl
 

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. +48 17 777 39 20
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Szafka pełna letnich smaków

meble kuchenne

Szafka pełna letnich smaków

Przetwory, które robimy sami, są o wiele zdrowsze i smaczniejsze od tych gotowych, kupionych w sklepie.... więcej...

Stylowe wzory w kuchni - szkło lakierowane MODO z nadrukiem

meble kuchenne

Stylowe wzory w kuchni - szkło lakierowane MODO z nadrukiem

Krata w kilku wydaniach to motyw przewodni kolekcji MODO, czyli szkła lakierowanego z nadrukiem marki Colorimo.... więcej...

Bo liczy się wnętrze - wysuwane Extendo jako alternatywa dla tradycyjnych półek

meble kuchenne

Bo liczy się wnętrze - wysuwane Extendo jako...

Wybór szafek kuchennych nie należy do prostych zadań. Konieczne jest zadbanie o piękno i funkcjonalność,... więcej...