konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2020

patron działu Meble kuchenne Peka

Kolorowe wykończenia w kuchni

data aktualizacji: 15-12-2015, 09:17 – artykuł promocyjny

W większości polskich kuchni w dalszym ciągu królują meble w wykończeniu białym, szarym lub brązowym. Zabudowa kuchenna w stonowanej kolorystyce stanowi bezpieczne tło dla reszty aranżacji wnętrza, doskonale wtapiając się w przestrzeń domu.

Kolorowe wykończenia w kuchni

Mając na uwadze to, że w kuchni spędzamy dużą ilość czasu, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć taki wystrój, który będzie naszą dumą. Warto zatem pomyśleć o rezygnacji z bezpiecznej bieli lub forniru na rzecz zdecydowanej kolorystyki. Kolorowa kuchnia to propozycja dla osób odważnych, lubiących oryginalne rozwiązania. A gdyby tak wyróżnić meble kolorem?

Max Kuchnie - Kolorowe wykończenia w kuchniMax Kuchnie - Kolorowe wykończenia w kuchni

Kuchnie zamknięte to zazwyczaj niewielkie i niedoświetlone pomieszczenia z meblami o prostych bryłach. Zastosowanie mocnych, wyrazistych kolorów do wykończenia ich frontów pozwoli ożywić całe wnętrze. Zdecydowana kolorystycznie kuchnia stanie się odskocznią od reszty domu, a gotowanie w niej przygodą.

Max Kuchnie - Kolorowe wykończenia w kuchniMax Kuchnie - Kolorowe wykończenia w kuchni

Rozwiązaniem polecanym do zastosowania w kuchniach otwartych na salon jest zastosowanie różnych odcieni na poszczególnych częściach zabudowy. Niezwykłe efekty osiągniemy przede wszystkim, dzięki wykorzystaniu gry pastelami. Zabieg taki pozwoli odróżnić wyspę od wysokiej zabudowy. Propozycją przeznaczoną głównie dla osób poszukujących jeszcze bardziej oryginalnych pomysłów, jest gra kolorem na frontach szafek i szuflad. W tym przypadku tworzy się szachownica pól, które w zależności od naszych upodobań możemy wypełnić przechodzącymi tonalnie odcieniami lub pastelami lub też kontrastowo wprowadzając mocniejsze akcenty tylko na niektórych elementach.

www.maxkuchnie.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
Centrala Ul. Cetnarskiego 35
37-100 Łańcut
tel. +48 (17) 711 00 45, 801 911 225
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Przezroczyste kółka do mebli

meble kuchenne

Przezroczyste kółka do mebli

Projektanci nowoczesnych mebli coraz częściej zamiast nóżek sięgają po kółka. Rozwiązanie... więcej...

Pod blatem - Cargo Mini

meble kuchenne

Pod blatem - Cargo Mini

Zapasy artykułów spożywczych, garnki, duże naczynia, sztućce oraz drobne akcesoria, a coraz częściej... więcej...

Chwyć swoją kuchnię za rogi - szafki narożne

meble kuchenne

Chwyć swoją kuchnię za rogi - szafki narożne

Być może zdarzało Ci się poczuć tę bezsilność - cokolwiek zrobisz i tak nie wygospodarujesz dość... więcej...