konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2019

Nowa strona internetowa AQUAPHOR

data aktualizacji: 27-11-2017, 13:00 – artykuł promocyjny

Strona internetowa www.aquaphor.pl została poddana modernizacji, stając się tym samym bardziej przejrzystą,  atrakcyjniejszą i bardziej przyjazną potencjalnym klientom - internautom,  którzy zechcą zapoznać się z produktami firmy.

Nowa strona internetowa AQUAPHOR


AQUAPHOR odświeżył layout swojej strony, dodając na niej informacje, o które często prosili klienci. Strona została uzupełniona o nowe zakładki i funkcjonalne rozwiązania. Pojawiło się wiele ciekawych faktów o AQUAPHOR, unowocześniono  komunikację z klientem, stworzone zostały całe strony produktowe, poświęcone określonym modelom filtrów i wkładów. Firma zastosowała podział produktów, dzięki czemu łatwiej jest teraz znaleźć i dobrać odpowiednie urządzenie, dostosowane do potrzeb klienta. Filtry do wody są teraz pokazane w pełnej gamie kolorystycznej, ze zdjęciami produktów z góry, z każdego boku, a nawet wewnątrz. Duża liczba zdjęć aranżowanych we wnętrzach kuchennych, zamieszczonych na stronie pozwala łatwiej zobrazować wielkość i kształt filtrów, a także  sposób ich podłączenia w kuchni, łazience, a nawet kotłowni.

Na stronie www.aquaphor.pl znalazł się także blog z aktualnościami AQUAPHOR w Polsce, a lada chwila ma ruszyć czat z konsultantem. Firma planuje także w przyszłości otwarcie sklepu internetowego, współgrającego ze stroną.

Zapraszamy do odwiedzenia www.aquaphor.pl
 

Kontakt w sprawie produktów:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa
tel. +48 22 870 24 32
www: www.aquaphor.pl
mail: wyślij wiadomośćfiltry do wody: filtry dzbankowe » stacjonarne systemy oczyszczania wody pitnej » filtry odwróconej osmozy do oczyszczania wody pitnej » filtry nakranowe » filtracja wody w całym domu: seria Wiking » filtry wstępne do całego domu » zmiękczacze wody Waterboss » stacje uzdatniania wody - AQUAPHOR » systemy do wody pitnej dla instytucji publicznych: dystrybutory do wody


www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry
Podobne artykuły
Czysta woda i pyszna herbatka w prezencie na Walentynki od Aquaphor

wieści z branży

Czysta woda i pyszna herbatka w prezencie na...

Od 7 lutego w sieci sklepów Biedronka czekają na Was zestawy, które połączyły dwie marki:... więcej...

Architekci pod wrażeniem nowej ekspozycji Peka

wieści z branży

Architekci pod wrażeniem nowej ekspozycji Peka

Grudniowe popołudnie w showroomie marki Peka poświęcono nie tylko najnowszym trendom dostrzeżonym na Salone... więcej...

Wirtualna rzeczywistość coraz ważniejszym narzędziem dla architektów

wieści z branży

Wirtualna rzeczywistość coraz ważniejszym...

Marka Vinterior zdobyła pierwszą nagrodę w plebiscycie Dobry Design 2019, w kategorii Software i hardware... więcej...