Nowa strona internetowa AQUAPHOR

data aktualizacji: 27-11-2017, 13:00 – artykuł promocyjny

Strona internetowa www.aquaphor.pl została poddana modernizacji, stając się tym samym bardziej przejrzystą,  atrakcyjniejszą i bardziej przyjazną potencjalnym klientom - internautom,  którzy zechcą zapoznać się z produktami firmy.

Nowa strona internetowa AQUAPHOR


AQUAPHOR odświeżył layout swojej strony, dodając na niej informacje, o które często prosili klienci. Strona została uzupełniona o nowe zakładki i funkcjonalne rozwiązania. Pojawiło się wiele ciekawych faktów o AQUAPHOR, unowocześniono  komunikację z klientem, stworzone zostały całe strony produktowe, poświęcone określonym modelom filtrów i wkładów. Firma zastosowała podział produktów, dzięki czemu łatwiej jest teraz znaleźć i dobrać odpowiednie urządzenie, dostosowane do potrzeb klienta. Filtry do wody są teraz pokazane w pełnej gamie kolorystycznej, ze zdjęciami produktów z góry, z każdego boku, a nawet wewnątrz. Duża liczba zdjęć aranżowanych we wnętrzach kuchennych, zamieszczonych na stronie pozwala łatwiej zobrazować wielkość i kształt filtrów, a także  sposób ich podłączenia w kuchni, łazience, a nawet kotłowni.

Na stronie www.aquaphor.pl znalazł się także blog z aktualnościami AQUAPHOR w Polsce, a lada chwila ma ruszyć czat z konsultantem. Firma planuje także w przyszłości otwarcie sklepu internetowego, współgrającego ze stroną.

Zapraszamy do odwiedzenia www.aquaphor.pl
 

Kontakt w sprawie produktów:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa
tel. +48 22 870 24 32
www: www.aquaphor.pl
mail: wyślij wiadomośćfiltry do wody: filtry dzbankowe » stacjonarne systemy oczyszczania wody pitnej » filtry odwróconej osmozy do oczyszczania wody pitnej » filtry nakranowe » filtracja wody w całym domu: seria Wiking » filtry wstępne do całego domu » zmiękczacze wody Waterboss » stacje uzdatniania wody - AQUAPHOR » systemy do wody pitnej dla instytucji publicznych: dystrybutory do wody


www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry
Podobne artykuły
Śnieżka wsparła wydanie kolorowej płyty

wieści z branży

Śnieżka wsparła wydanie kolorowej płyty

W paletach kolorystycznych oferowanych przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA farb odnajdziemy... więcej...

FRANKE na Warsaw Home

wieści z branży

FRANKE na Warsaw Home

Targi Warsaw Home to doskonałe miejsce na prezentację nowości. Dlatego też marka Franke postawiła na... więcej...

REJS ma już 25 lat

wieści z branży

REJS ma już 25 lat

Dokładnie ćwierć wieku temu – w kwietniu 1993 r. Jan Rejs wyprodukował w Rypinie pierwsze uchwyty.... więcej...