Baterie kuchenne Deante

Modna geometria - Kąt prosty baterii KWC ONO

data aktualizacji: 17-01-2020, 09:10 – artykuł promocyjny

Minimalizm i elegancja to dwa ponadczasowe kierunki aranżacji kuchennych wnętrz, które nie poddają się zmieniającej się modzie. Rezygnacja ze zbędnych ozdób pozwala skoncentrować się na takich aspektach jak: jakość oraz ergonomia. Inną cechą wyróżniającą takie kuchnie, jest dominacja linii i kątów prostych. Propozycją, która doskonale pasuje do modnych, geometrycznych kuchni są baterie KWC ONO.

Modna geometria - Kąt prosty baterii KWC ONO

bateria ONO TOUCH LIGHT PROBateria ONO TOUCH LIGHT PRO ze stałą wylewką o kształcie odwróconej litery L, bez elementów dodatkowych, urzeka surowością formy. Dźwignia jest dyskretnie umieszczona na ścianie za obrotową wylewkąlub tuż przy baterii, a strumień wody uruchamiany jest zdalnie. Za pomocą elementu sterującego możemy również ustawić odpowiednią temperaturę oraz natężenie przepływu wody.

bateria KWC ONOBateria ONO ze stałą, wysoką wylewką jest kolejnym przykładem wykorzystania kąta. Została wyposażona w oryginalną, wąską dźwignię, która sprawia wrażenie delikatnej, jednak wykonana z niezawodnej stali chirurgicznej, jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Idealnym uzupełnieniem baterii jest elegancki dozownik KWC ONO, który świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem. Dodaje strefie wody wysmakowanego stylu i ułatwia codzienne zmywanie naczyń.

Minimalistyczne wzornictwo, z dominującymi kątami prostymi oraz imponująca precyzja w wykończeniu każdego elementu baterii KWC sprawiają, że kuchnia nabiera nowoczesnego, oryginalnego stylu. To czyste piękno wyrażone w prostej, geometrycznej formie.

Zobacz więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl/ks
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:Podobne artykuły
Baterie z wyciąganymi wylewkami - wszystko w zasięgu ręki

baterie kuchenne

Baterie z wyciąganymi wylewkami - wszystko w zasięgu ręki

Moda na gotowanie w domu cieszy się niesłabnącą popularnością. Rośnie liczba kucharzy amatorów,... więcej...

Wielofunkcyjna precyzja do kuchni

baterie kuchenne

Wielofunkcyjna precyzja do kuchni

Baterie kuchenne coraz częściej prezentują się wyjątkowo okazale. Wygląd jednak to nie wszystko. W nowoczesnej... więcej...

Baterie termostatyczne kuchenne - co warto wiedzieć

baterie kuchenne

Baterie termostatyczne kuchenne - co warto wiedzieć

Bateria termostatyczna z wyglądu nie różni się bardzo od tradycyjnej baterii. Poza główną... więcej...