stopka patrona Electrolux

Wyczaruj jesienne przysmaki z nową płytą indukcyjną Franke

data aktualizacji: 23-10-2018, 08:27 – artykuł promocyjny

Lato ustapiło już miejsca jesieni. Wszechobecna zieleń zastąpiona została przez kolory złota, intensywne czerwienie i pomarańcze. Po raz kolejny jesień obdarowała pełnią dojrzałych warzyw i owoców, z których przygotowujemy smaczne gulasze, rozgrzewające zupy - kremy i przetwory. Wszystkie te kolorowe kompozycje oprócz swoich walorów smakowych są zdrowe i podnoszą naszą odporność na jesienne słoty.

Wyczaruj jesienne przysmaki z nową płytą indukcyjną Franke

Podczas przygotowań wszystkich jesiennych przysmaków pomocna będzie nowa płyta indukcyjna Franke FHBP 7704 4I T PWL XS, wyposażona w szereg przydatnych funkcji. Posiada ona intuicyjny sposób obsługi przez co nie sprawi użytkownikowi żadnych kłopotów. Dzięki szlifowanym krawędziom bocznym idealnie przylega do blatu, a wykończenie z przodu w postaci eleganckiej listwy ze stali szlachetnej sprawia, że świetnie komponuje się z kuchenną zabudową.

Płyta Franke jest wyposażona w 4 pola z funkcją Booster. Posiada funkcję elektronicznego rozpoznawania obecności i wielkości naczynia, a dzięki panelowi Touch Control zapewnia wygodne sterowanie. Ponadto urządzenie posiada wskaźnik ciepła resztkowego oraz zegar. Płyta FHBP 7704 4I T PWL XS w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, a w szczególności tych najmniejszych została wyposażona w blokadę przed dziećmi oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Niezwykle przydatną funkcją jaką posiada płyta jest możliwość zaprogramowania czasu działania pola grzewczego. Sygnał dźwiekowy zaalarmuje nas, gdy ustawiony czas upłynie.

Bez problemu podłączymy ją do instalacji elektrycznej w każdym budynku ze względu na możliwość ograniczenia mocy maksymalnej.

Płyta indukcyjna FHBP 7704 4I T PWL XS Franke
 

Dzięki nowej płycie indukcyjnej Franke FHBP 7704 4I T PWL XS wyczarowanie prawdziwego kolażu jesiennych barw i smaków, które zachwycą naszych bliskich jak i gości będzie prawdziwą przyjemnością.
 

Cena: 3 499 zł

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl/ks
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Okap kuchenny - jaki wybrać, rodzaje okapów kuchennych

sprzęt AGD

Okap kuchenny - jaki wybrać, rodzaje okapów kuchennych

Kuchnia jest takim pomieszczeniem w naszym domu, w którym nie może zabraknąć wentylacji ze względu... więcej...

Stwórz inteligentną kuchnię i zarządzaj nią przez smartfona

sprzęt AGD

Stwórz inteligentną kuchnię i zarządzaj...

Sprzątanie i gotowanie to czynności, na wykonanie których poświęcamy bardzo dużo swojego cennego... więcej...

Świąteczne smaki

sprzęt AGD

Świąteczne smaki

Boże Narodzenie jest świętem obchodzonym na całym świecie, ale w różnych zakątkach w odmienny... więcej...