konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Szkło w wykończeniach kuchennych

data aktualizacji: 23-10-2015, 06:27 – artykuł promocyjny

Szkło jako materiał wykończeniowy gości w kuchni od dawna. Nowe sposoby produkcji i obróbki tego tradycyjnego materiału otwierają coraz szersze możliwości jego zastosowania.

Szkło w wykończeniach kuchennych

Przyzwyczailiśmy się do kuchni z dużymi przeszklonymi witrynami, w których efektownie wyeksponowana jest zastawa stołowa. Podświetlane wnętrze wydobywa urodę zgromadzonych przedmiotów i podkreśla geometryczne linie mebli. Niewielkie witryny pojawiają się również w wyspach kuchennych. Stanowią także przykuwające wzrok urozmaicenie w jednolitej zabudowy szaf.

szkło w kuchniszkło w kuchniMax Kuchnie - A&K Kuchnie - szkło w kuchni

Duże pole do inwencji daje szkło pokryte od strony montażowej lakierem o dowolnym kolorze. Do wyboru są wersje błyszczące (lacobel) i matowe (lacomat). Dla zwolenników wzorów ciekawym rozwiązaniem jest szkło z nadrukiem. Jeszcze więcej możliwości daje zamontowania pod przezroczystą taflą tapeta, zdjęcia lub grafiki. Tego typu dekoracyjne panele najlepiej sprawdzą się jako wykończenie ściany między blatem a wiszącymi szafkami. Idealnie gładka powierzchnia chroni ścianę przez zabrudzeniami i jest łatwa do czyszczenia.

szkło w kuchniszkło w kuchniszkło w kuchni

Szklane tafle efektownie prezentują się zamontowane na froncie wyspy od strony salonu. Podświetlana ledowo jednolita lub wzorzysta tafla nadaje masywnej bryle wyspy lekkości i doskonale komponuje się z lakierowanymi frontami zabudowy. 

www.maxkuchnie.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
ul. Cetnarskiego 35/37
37-100 Łańcut
tel. +48 17 777 39 20
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Praktycznie wygodne wnętrze

meble kuchenne

Praktycznie wygodne wnętrze

Urządzając pomieszczenia w naszych domach, staramy się połączyć nowoczesny, wyjątkowy design z funkcjonalnością... więcej...

Wyciągi podstawą organizacji pracy w kuchni

meble kuchenne

Wyciągi podstawą organizacji pracy w kuchni

Czynnikiem, który w decydujący sposób wpływa na sprawność pracy, jest organizacja. W kuchni... więcej...

Czas na wiosenne porządki

meble kuchenne

Czas na wiosenne porządki

Wiosenne porządki wiążą się z gruntownym sprzątaniem kuchni, łazienki czy garderoby. Pozostanie w domu... więcej...