konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

patron działu Meble kuchenne Peka

Przezroczyste kółka do mebli

data aktualizacji: 04-02-2020, 09:58 – artykuł promocyjny

Projektanci nowoczesnych mebli coraz częściej zamiast nóżek sięgają po kółka. Rozwiązanie to stosowane jest zarówno w meblach do siedzenia, jak i meblach skrzyniowych przeznaczonych do wnętrz mieszkalnych i kontraktowych. Za stosowaniem kółek meblowych przemawia nie tylko kwestia mobilności mebli, ale również fakt, iż doskonale sprawdzają się na każdym rodzaju podłogi - parkiecie, panelach i płytkach, także na wykładzinie i dywanie.

Przezroczyste kółka do mebli

Kółka znajdujące się w ofercie firmy Amix są niezwykle nowoczesne. Cechują się dużą skrętnością i znakomitymi właściwościami jezdnymi. Delikatność i miękkość ruchu połączona z cichą pracą łożysk pozwala na swobodne i komfortowe manewrowanie meblem. Pracują cicho i płynnie, nie rysując powierzchni ani nie zostawiając na podłodze żadnych innych śladów. Wielowarstwowa konstrukcja rolek kółek bazująca na polikarbonie i poliuretanie zapewnia im wyjątkową odporność, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe. Elementy mocujące rolki wykonane są ze stali ocynkowanej. Produkty montuje się w meblu w standardowy, prosty sposób, co dodatkowo czyni je praktycznym rozwiązaniem.

Amix oferuje kółka w kilku wersjach: o średnicy 35 mm z płytką lub z płytką i hamulcem (udźwig kółka wynosi 25 kg), o średnicy 50 mm z płytką lub z płytką i hamulcem (udźwig kółka wynosi 35 kg) oraz o średnicy 75 mm z płytką lub z płytką i hamulcem (udźwig kółka wynosi 45 kg). Rolki wszystkich kółek są przezroczyste.
 

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:
Podobne artykuły
Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

meble kuchenne

Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

Masywne, ciężkie meble już dawno wyszły z mody. W aktualnych trendach królują lekkie, modułowe... więcej...

W kuchni najważniejsze są ... szuflady

meble kuchenne

W kuchni najważniejsze są ... szuflady

Zacinające się i wyginające szuflady. Szuranie i piski przy otwieraniu. Jak zadbać o to, aby meble nie... więcej...

Wood'in'set - drewniane organizery do szuflad

meble kuchenne

Wood'in'set - drewniane organizery do szuflad

Organizery to obowiązkowy element wyposażenia szuflad nowoczesnych mebli - dzięki nim są one funkcjonalnie... więcej...