konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Instal-projekt

Grzejnik dekoracyjny w kuchni

data aktualizacji: 22-03-2021, 12:28 – artykuł promocyjny

Wygląd to obecnie jeden z głównych czynników, który wpływa na naszą decyzję odnośnie wyboru grzejników do domu czy mieszkania. Czasy, kiedy grzejnik był elementem wnętrza, który starano się ukryć, są już dawno za nami. Obecnie ciekawe kształty kaloryferów sprawiają, że chcemy je wyeksponować. Grzejnik umieszczony w widocznym miejscu w kuchni może być prawdziwą ozdobą tego wnętrza. Nie powinniśmy jednak zapominać o tym, iż poza designem grzejniki dekoracyjne spełniają również taką samą funkcję ogrzewania pomieszczeń, jak klasyczne płytowe.

Grzejnik dekoracyjny w kuchni

Najpopularniejszym sposobem montażu grzejnika w kuchni jest umieszczenie go na ścianie pod oknem. Jednak nie zawsze taka lokalizacja jest możliwa. Niekiedy grzejnik zamontowany pod oknem przeszkadza w otwieraniu szafek, co wpływa negatywnie na wygodne i komfortowe korzystanie z tego pomieszczenia. Z taką sytuacją często spotykamy się w przypadku małych kuchni, w których znacznie lepiej sprawdzają się grzejniki dekoracyjne. Oferowane są one w różnych kształtach, dzięki czemu z łatwością znajdziemy model, którego forma i rozmiary doskonale pasować będą do wolnego miejsca w kuchni.

W sytuacji, kiedy chcemy umieścić grzejnik niedaleko drzwi, idealnym rozwiązaniem będzie pionowy grzejnik.

Grzejnik REGULUS-systemgrzejnik Instal-Projekt Indivi New

REGULUS-system                                         Instal-Projekt    

 

Grzejnik kolumnowy VOGEL & NOOT LaserLine Theke to dekoracyjny grzejnik w formie bufetu, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, nawet w tej najmniejszej. Jest on dowodem na to, iż możliwe jest połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności oraz wysokiej mocy grzewczej. Występuje w różnych kolorach i rozmiarach.

Grzejnik kolumnowy Laserline Theke

Vogel&Noot

Idealnym grzejnikiem, który można zamontować w widocznym miejscu jako dekorację, jest propozycja  wykonana z elementów miedzi i mosiądzu.

RetroWoda grzejnik

fot.: RetroWoda

Grzejnik z lustrem stanowi oryginalną, a zarazem bardzo funkcjonalna propozycję, którą można zastosować również w kuchniach. Może on pełnić funkcję zarówno ogrzewania pomieszczenia, jak również zwykłego lustra. W grzejniku INDIVI firmy Instal-Projekt element grzejny zamaskowany został jednolitą szklaną taflą. Dostępny jest on w dwóch wersjach - INDIVI z ostrymi rogami oraz Indivi New z zaokrąglonymi rogami.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Indivi

Instal-Projekt

W nowoczesnych kuchniach doskonale prezentować sie będą również grzejniki w formie obrazów z nadrukiem cyfrowym, jak Inventio marki Instal-Projekt, który oferuje nowe możliwości aranżacji wnętrza. Dostępny jest z ekranem gładko polakierowanym lub zadrukowanym. Dzięki kolorowemu ekranowi foto grzejnik ten przynosi niepowtarzalne orginalne wrażenia estetyczne.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio

Instal-Projekt

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Instal-Projekt, REGULUS-system, Vogel&Noot, RetroWodaPodobne artykuły
Ciepło cały rok. Grzejniki elektryczne do domu

ogrzewanie w kuchni

Ciepło cały rok. Grzejniki elektryczne do domu

Stylowe, ale funkcjonalne. Nowoczesne, ale o subtelnych formach. Dopasowane do każdego, nawet najbardziej... więcej...

Grzejniki dekoracyjne Dagat

ogrzewanie w kuchni

Grzejniki dekoracyjne Dagat

Firma Dagat zajmuje się produkcją dekoracyjnych grzejników łazienkowych i pokojowych najwyższej... więcej...