konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Chwyć swoją kuchnię za rogi - szafki narożne

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:27 – artykuł promocyjny

Być może zdarzało Ci się poczuć tę bezsilność - cokolwiek zrobisz i tak nie wygospodarujesz dość miejsca na przybory kuchenne. Gabaryty garnków bowiem skutecznie uniemożliwiają Ci pomieszczenie ich w szafkach. Nie daj się jednak zapędzić swojej kuchni w kozi róg. Wykorzystaj pozornie najcięższą do zagospodarowania przestrzeń - narożniki.

Chwyć swoją kuchnię za rogi - szafki narożne

W pierwszym momencie może Ci się to wydać wielce niepraktyczne. Trudno bowiem wyobrazić sobie szafkę zapewniającą pełny dostęp do przechowywanych garnków, naczyń i tym podobnych sprzętów. Firma REJS z Rypina podsuwa Ci jednak gotowe i kompletne rozwiązanie - szafki narożne w kilku wariantach.

szafka narożna

W pierwszej kolejności warto rozważyć inwestycję w Corner Front i CornerFront II. Odnajdziesz je, odpowiednio, w dwóch liniach produktowych REJSU: Maxima Evo i Maxima. Różni je przede wszystkim dno. W przypadku Cornera Front w Linii Maxima EVO, zastosowano materiał tworzywowy redukujący poślizg, co niejednokrotnie okazuje się być bardzo przydatną cechą. Linia Maxima z kolei proponuje Ci dno klasyczne, druciane. Każde ze wspomnianych rozwiązań umożliwia regulowanie wysokości zawieszenia kosza. Dodatkowo wszystkie artykuły z rodziny Corner Front, zapewniają ładowność do 35 kilogramów oraz regulację frontu w trzech płaszczyznach. Ich zaletą jest również zastosowanie prowadnicy kulkowej z dociągiem oraz możliwość dodania przegród do organizacji wewnętrznej.

szafka narożna

Jeśli wspomniane rozwiązania nie spełniają Twoich oczekiwań, firma REJS proponuje Cornery zaprojektowane z jeszcze większą dbałością o Twój komfort. Corner Comfort (Linia Maxima EVO) oraz Corner Comfort II (Linia Maxima) posiadają bowiem niezwykle wygodne uchwyty, dopasowane do szerokości dłoni. W przypadku tych narożnych szafek, proponowany jest stelaż z mocowaniem dolnym. Systemy te udźwigną sprzęty o łącznej wadze do 25 kilogramów.

Stelaż CORNER COMBO

Linia Maxima EVO ma dla wymagających jeszcze dodatkowe propozycje, które pomogą pomieścić w narożniku Twojej kuchni garnki czy naczynia o znacznie większej masie. Udźwig rozwiązań typu Corner Combo, bo o nich mowa, wynosi bowiem maksymalnie 40 kilogramów. W tym przypadku REJS oferuje Ci również banalnie prosty dostęp do przechowywanych sprzętów, dzięki możliwości wysuwu szuflad. Corner Combo występuje w dwóch wersjach: 3/4 oraz 4/4. Pierwsza z nich posiada wcięcie umożliwiające dopasowanie jej do bardziej wymagających narożników. Poza tym każdy z Cornerów Combo umocowany jest na stelażu obrotowym (360o) z blokadą chroniącą przed uszkodzeniem szafki przy wysuwie szuflady.

Polska firma REJS zadbała również o potrzeby klientów z mniej zasobnym portfelem. W wersji ekonomicznej (Linia Variant) masz do dyspozycji model z udźwigiem do 25 kilogramów. Corner Comfort 800 gwarantuje stabilność kosza na stelażu z mocowaniem dolnym. Dodatkowo zastosowano tu prowadnice kulkowe z miękkim dociągiem, który pozbawi Cię problemu z domykaniem szafek.

Jak więc widzisz masz wiele opcji na to, by „chwycić swoją kuchnię za rogi”. Warto wybrać spośród nich rozwiązanie idealne dla niej, a tym samym zwiększyć jej funkcjonalność.
 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Szare meble do kuchni - 10 inspirujących pomysłów

meble kuchenne

Szare meble do kuchni - 10 inspirujących pomysłów

Szarości zdominowały wystrój wnętrz w naszych domach. Wbrew obiegowej opini, że wnoszą chłód... więcej...

Oświetlenie podszafkowe do kuchni

meble kuchenne

Oświetlenie podszafkowe do kuchni

Oświetlenie w kuchni warto zróżnicować, a jedną z podstawowych stref, o którą musimy szczególnie... więcej...

Nowoczesna kuchnia w szklanym wydaniu

meble kuchenne

Nowoczesna kuchnia w szklanym wydaniu

Nowoczesna kuchnia w szklanym wydaniu - znajdź swoje inspiracje w poniższym artykule. Kuchnia to serce domu,... więcej...