patron działu Meble kuchenne Peka

Bezgłośna kuchnia - system DISPENSA

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:30 – artykuł promocyjny

W ostatnim czasie niezwykle modnym trendem aranżacyjnym jest umieszczanie wysokich szafek w jednym bloku ze sprzętem AGD, znajdującym się wysokości naszych oczu. W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć ponadto systemów, dzięki którym możemy stworzyć przestrzeń do przechowywania produktów spożywczych. Dzięki wyposażeniu tych systemów w nowoczesne mechanizmy, takie jak: płynnie działające prowadnice, wyhamowania przy zamykaniu, a także tłumienie otwierania wyciągu, możemy stworzyć  "bezgłośną kuchnię".

Bezgłośna kuchnia - system DISPENSA

SoftStoppPro - ciche wyhamowanie do carga DISPENSA, któe działa podczas otwierania. Nowa funkcja powoduje, że wyciąg delikatnie wysuwa się z szafki, aż do momentu łagodnego zatrzymania przed korpusem. SoftStoppPro można stosować do systemów DISPENSA od szerości 250 do 600 mm; Nie ma możliwość zastosowania przy szerokości 150 mm ze względu na prowadnice o innej konstrukcji.

eTouch to elektryczne otwieranie do bezuchwytowych frontów. Aby otworzyć wysokie wyciągi DISPENSA, wystarczy, że delikatnie naciśniemy front. Jest to możliwe dzięki czujnikowi umieszczonemu po wewnętrznej stronie frontu, który mierzy stopień odkształcenie powierzchni spowodowany dotykiem. Jeśli system wykryje jakąkolwiek przeszkodę na drodze wysunięcia następuje natychmiastowe zatrzymanie urządzenia. eTouch może być stosowany do szafek o szerokości frontu od 300 mm. System zamawiany osobno.

Dispensa 150 - świetnym sposobem na przechowywanie butelek czy przypraw są carga o szerokości frontu 150 mm. By zapobiec przesuwaniu się wysokich produktów warto pomyśleć o przegródkach stabilizujących.

Szafki wysokie nie muszą sięgać sufitu. Moduły medium otwierają szereg możliwości zagospodarowania szafek już od wysokości wewnętrznej 900 mm.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Uchywyty meblowe w minimalistycznym stylu

meble kuchenne

Uchywyty meblowe w minimalistycznym stylu

Nowoczesne meble kuchenne cechuje proste, minimalistyczne wzornictwo, do których idealnie pasują uchwyty... więcej...

Jadalnia w klasycznym stylu

meble kuchenne

Jadalnia w klasycznym stylu

Jadalnia jest miejscem relaksu i spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Odbywają się w niej również... więcej...

Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

meble kuchenne

Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

Linia nowoczesnych uchwytów zaprojektowana przez kobiety z myślą o kobietach? Zdecydowanie nie –... więcej...