konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Mini kuchnia - maxi rozwiązania

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:27 – artykuł promocyjny

Tempo dzisiejszego życia sprawia, iż coraz częściej cierpimy na brak czasu. Sprowadzając temat do spraw związanych z kuchnią, można zauważyć, iż coraz częściej decydujemy się na jedne duże zakupy spożywcze. Ciężko bowiem znaleźć w tygodniu czas na mniejsze sprawunki. Brzmi to bardzo logicznie i praktycznie - tylko jak pomieścić takie tygodniowe zakupy w swojej małej kuchni?

Mini kuchnia - maxi rozwiązania

Nie da się bowiem ukryć, iż większość z nas mieszka w blokach i komfort posiadania spiżarni nie jest dany każdemu. Przechowywanie artykułów spożywczych w piwnicy wydaje się natomiast całkiem ryzykowne. Okazuje się jednak, iż w kuchni pomieścić można wiele, o ile posiada się odpowiednie ku temu zaplecze.

Przestrzeń do przechowywania zapasów w naszej przestrzeni pomoże nam stworzyć polska firma Rejs. Posiada ona w swojej ofercie szeroki wybór CARG w wersji MAXI i MIDI. Czym jest to tajemniczo brzmiące rozwiązanie?

CARGO to system, który ułatwia przechowywanie, głównie w kuchni. To system koszy, relingów czy pojemników osadzonych na jednej konstrukcji połączonej z szafką. Dzięki prowadnicom całe CARGO można wysunąć, tym samym ułatwiając sobie dostęp do produktów. Jak łatwo się domyślić, CARGO MIDI lub MAXI to systemy większych gabarytów. Montuje się je w szafkach wysokich, sięgających od podłogi po krawędź górnej zabudowy.

Firma Rejs przygotowała dla Ciebie do wyboru kilka wariantów wspomnianych CARG. Dopasujesz je zarówno do swoich możliwości lokalowych, jak i finansowych. Do wyboru masz bowiem aż trzy warianty wysokości - 1,21, do 1,41 m; 1,71 do 1,91 m lub 1,91 do 2,11 m. W każdej wysokości występuje inna liczba poziomów, czyli półek do zagospodarowania.

Trzy linie produktowe firmy Rejs: Variant Plus, Maxima Evo i Maxima, gwarantują Ci również wybór w zakresie wyposażenia CARGA. Sam zdecyduj, czy wolisz kosze z drucianym dnem (Variant Plus, Maxima) czy z tworzywa o powierzchni redukującej poślizg (Maxima Evo).

Rejs

Przy wyborze rodzaju CARGA decydujesz również o ważnej rzeczy, jaką jest maksymalna ładowność systemu. Różni się ona znacząco w przypadku różnych wariantów. Nie dość bowiem, że trzy linie produktowe różnicują dla Ciebie standardy rozwiązania, wybrać możesz również rodzaj CARGA. Przede wszystkim zdecydować się możesz na CARGO MAXI/MIDI. W ich przypadku, niezależnie od linii produktowej, masz zagwarantowaną ładowność systemu do 90kg. CARGO obrotowe udźwignie z kolei ciężar do 70 kg. Stratę na tej funkcjonalności wynagradza nam znacznie ważniejsza cecha tego rozwiązania - łatwiejszy dostęp do zawartości koszy, poprzez obrót stelaża w prawo lub lewo. Świetnie widać to na poniższej fotografii.

Poza rozwiązaniem „klasycznym” i obrotowym, warto zwrócić uwagę na wersję FRONT. CARGO to dostosowane jest do mocowania do bocznego korpusu szafki oraz dodatkowo do frontu szafki, gdzie wygodnie można przechować dodatkowe produkty, co może okazać się przydatnym rozwiązaniem w przypadku niektórych kuchni. Udźwig tego systemu wynosi również 90 kg.

Co istotne, każde z CARG posiada miękki dociąg oraz oferuje pełen wyciąg koszy. Dzięki temu problem niedomkniętych szafek znika, a dostęp do zapasów będzie jeszcze łatwiejszy. Jeśli dodać do tego - dostępne w liniach Maxima Evo i Maxima - zapinki zabezpieczające przed samoczynnym wypięciem, czy możliwość zamontowania systemu elektryczno-mechanicznego wspomagającego otwieranie, jawi się nam cały wachlarz możliwości oferowanych w zakresie CARG przez firmę Rejs. Te informacje nie pozostawiają żadnych złudzeń.

W mini kuchni też stać Cię na maxi rozwiązania!
 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Logistyka w kuchni - wyciągi wysokie

meble kuchenne

Logistyka w kuchni - wyciągi wysokie

Wiele systemów stosowanych w nowoczesnych meblach kuchennych ułatwia funkcjonowanie w kuchni i pomaga... więcej...

WIRELI - funkcjonalne wyposażenie kuchni

meble kuchenne

WIRELI - funkcjonalne wyposażenie kuchni

Nowoczesna kuchnia musi opierać się na funkcjonalnych rozwiązaniach. Trudno wyobrazić sobie meble kuchenne... więcej...

Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

meble kuchenne

Design jest kobietą - uchwyty SHAPE ART od GTV

Linia nowoczesnych uchwytów zaprojektowana przez kobiety z myślą o kobietach? Zdecydowanie nie –... więcej...