konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

System bezuchwytowego otwierania szafek

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:32 – artykuł promocyjny

W aranżacjach nowoczesnych kuchni liczy się przede wszystkim design i ergonomia. Minimalizm, który od kilku sezonów jest jednym z dominujących trendów urządzania przestrzeni kuchennej, zakłada spójność kolorów oraz faktur powierzchni. Systemy bezuchwytowego otwierania mebli doskonale sprawdzają się we wnętrzach utrzymanych w tej stylistyce - nadają im luksusowy, elegancki charakter.

System bezuchwytowego otwierania szafek

Systemy bezuchwytowe to niezwykle praktyczne i ergonomiczne rozwiązanie, dzięki nim szafki otwierają się przez delikatne naciśnięcie powierzchni frontu. Systemy wspomagające otwieranie można zastosować do wszystkich typów frontów szafek.

W ofercie PEKA znajduje się nowoczesne rozwiązanie bezuchwytowego eTouch, dzięki któremu wystarczy, że delikatnie dotkniemy front szafki, a nastąpi uruchamienie silnika w wyniku którego wyciąg płynnie wysunie się na zewnątrz. Po wewnętrznej stronie frontu umieszczony jest czujnik, ktory mierzy stopień odkształcenia powierzchni spowodowany dotykiem. Dodatkowo w przypadku wykrycia na drodze wysunięcia wyciągu jakiejkolwiek przeszkody, na przykład dziecka lub zwierzęcia, następuje natychmiastowe zatrzymanie urządzenia. Dzięki systemowi ClickFixx montaż systemu eTouch jest łatwy i bezbłędny. W system eTouch można wyposażyć systemy DISPENSA, CONVOY Centro, CONVOY Lavido, CONVOY Premio.
 

eTouch CONVOY CentroeTouch CONVOY Lavido

eTouch CONVOY Centro                                  eTouch CONVOY Lavido


Wyposażenie szafek kuchennych w systemy bezuchwytowe przyczynia się do usprawnienia i skrócenia czasu wykonywanej pracy.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Biżuteria dla mebli. Jak dobrać odpowiednie uchwyty do stylu Twojej kuchni?

meble kuchenne

Biżuteria dla mebli. Jak dobrać odpowiednie...

Klasyczne i proste wykończenie wystroju każdej kuchni może dodać kunsztu oraz wykwintnego stylu. Pozornie... więcej...

Sprytni zmieszczą w kuchni więcej

meble kuchenne

Sprytni zmieszczą w kuchni więcej

Wiele gospodarstw domowych zmaga się na co dzień z nie lada wyzwaniem. Jak bowiem pomieścić w kuchni wszystkie... więcej...

Systemy elektrycznego wspomagania otwierania szafek i szuflad - naciśnij i otwórz

meble kuchenne

Systemy elektrycznego wspomagania otwierania...

Odpowiednie rozplanowanie układu kluczowych sprzętów i stref pracy to warunek niezbędny do zapewnienia... więcej...