Granitowy zlewozmywak w kuchni

data aktualizacji: 08-09-2015, 11:27 – artykuł promocyjny

Jakimi detalami aranżacji można podkreślić charakter współczesnej, ekologicznej kuchni? Żyjemy w epoce powszechnego przetwarzania i odzyskiwania zasobów środowiska naturalnego. Doceniamy funkcjonalność sprzętów ze sztucznych tworzyw, ale jednocześnie manifestujemy nasz silny związek z przyrodą. Jest on szczególnie widoczny w kuchni - w miejscu, gdzie odbywa się przetwarzanie, przyswajanie i uszlachetnianie dóbr natury. Starannie komponujemy tam składniki, dbając o doznania smakowe i o ich wpływ na nasze zdrowie. Dużą wagę przywiązujemy również do estetyki wystroju pomieszczenia, dbając o spójność dobrej formy i praktycznej funkcji. Właściwym wyborem będzie więc wykorzystanie w aranżacji kuchennego wnętrza modnych ostatnio kamiennych elementów.

Granitowy zlewozmywak w kuchni

Granitowe zlewy, które weszły do najnowszej oferty firmy Ferro łączą w sobie estetyczny wygląd i wysokie walory funkcjonalne. Występują w trzech wariantach kolorystycznych: w piaskowym, białym lub grafitowym. Odporność na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia to parametry techniczne, które gwarantują ich długotrwałą eksploatację, a wyposażenie w przelew zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania. Są one formowane z barwionego kamienia kwarcowego zmieszanego z żywicą i specjalnym utwardzaczem. Zaletą takiej technologii produkcji jest możliwość uzyskania praktycznie dowolnego kształtu, dzięki czemu możemy bez trudu dobrać zlewozmywak odpowiedni do kuchennego blatu. W ofercie są zlewy prostokątne i kwadratowe, w wersji jednokomorowej lub półtorakomorowej albo okrągłe. Do każdego dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem automatycznego korka.

Zlewozmywak granitowy Mezzo jednokomorowy biały z baterią zlewozmywakową stojącą Cassino VerdeLineZlewozmywak granitowy Ozzy jednokomorowy grafitowy z baterią zlewozmywakową stojącą Algeo

Oryginalne cechy wizualne granitowego zlewozmywaka sprawiają, że będzie on ciekawym, designerskim detalem w nowocześnie urządzonej kuchni. Dobrze sprawdzi się też jako element klasycznej aranżacji. Każdy, nawet zwykły kamień nosi bowiem w sobie szlachetne cechy, które dają efekt surowego piękna. Granitowe zlewozmywaki Ferro świetnie naśladują jego naturalne barwy i jednolitą strukturę. Zachowują one wygląd prawdziwego kamienia, a dodatkowo - dzięki gładkiej powierzchni - są przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości. Objęcie zlewozmywaków Ferro 10-letnią gwarancją potwierdza wysokie zaufanie, jakim możemy obdarzyć wyroby tej firmy.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro
Podobne artykuły
Zlew z opcją blatu do małych kuchni

zlewozmywaki

Zlew z opcją blatu do małych kuchni

Kuchnie o małej powierzchni, zwłaszcza te w blokach z lat 70-tych, posiadające niewielką przestrzeń do... więcej...

Zorba - powiew nowoczesności w Twojej kuchni

zlewozmywaki

Zorba - powiew nowoczesności w Twojej kuchni

Wybierając produkty do swojej kuchni powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na takie cechy jak: wzornictwo... więcej...

Na co zwrócić uwagę wybierając zlew granitowy

zlewozmywaki

Na co zwrócić uwagę wybierając zlew granitowy

Zlewozmywak jest przedmiotem, z którego korzystamy podczas praktycznie wszystkich prac kuchennych.... więcej...