konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

patron działu Meble kuchenne Peka

Szuflady z pojemnikami na odpady

data aktualizacji: 26-06-2019, 07:37 – artykuł promocyjny

Wybór pojemnika na odpady zazwyczaj nie zajmuje nam zbyt wiele czasu. W większości przypadków są one i tak schowane w kuchennych szafkach. Poza tym wydaje się, że nie różnią się między sobą praktycznie niczym.

Szuflady z pojemnikami na odpady

Nic bardziej mylnego! Poniżej przedstawimy 4 mocne argumenty, które przekonają Cię, że najlepszym wyborem do Twojej kuchni jest szuflada z pojemnikami na odpady Linii Maxima polskiej firmy Rejs.

Po pierwsze, i najważniejsze, FUNKCJONALNOŚĆ. Doświadczamy jej już na etapie transportu - szuflada z pojemnikami pakowana jest w jeden karton. Dzięki temu wszystkie elementy znajdują się w jednym miejscu.

Również na poziomie troski o segregację producent zadbał o odpowiednie przystosowanie proponowanego rozwiązania. Możesz wybrać optymalną liczbę pojemników do segregacji (dla papieru, szkła, plastiku i bioodpadów). Pomocne okazuje się również wyposażenie jej w naklejki ułatwiające sortowanie odpadów. Kolorystyka odpowiada kolorom segregacji przyjętych w większości gmin w Polsce.

szuflada z pojemnikami na odpady Linii Maxima polskiej firmy Rejs

Praktycznym elementem zwiększającym funkcjonalność tego produktu jest metalowa pokrywa służąca jako półka na środki czystości. Nie można zapomnieć również o pojemnikach wyposażonych w podwójny uchwyt, który zapewnia stabilne trzymanie w dłoni oraz zabezpiecza worki na śmieci przed wysunięciem z pojemnika.

Ponadto, firma Rejs zaproponowała swoim klientom możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań:

  • montaż prowadnicy Push to Open Rejs Comfort Box do frontów bez uchwytów;
  • montaż Systemu Elektryczno-Mechanicznego wspomagającego otwieranie Blum Servo Drive lub Grass Tipmatic.


Drugim powodem, dla którego wybór szuflady z pojemnikami na odpady Linii Maxima to właściwy wybór, jest JAKOŚĆ. Dbałość o szczegóły i zastosowanie najlepszej jakości materiałów, przekłada się na konkretne korzyści:

  • lepszy komfort pracy dociągu, poprzez zabezpieczenie mechanizmu przed zabrudzeniem (wysokie zawieszenie i jednoczesne ukrycie prowadnic w metalowych boczkach);
  • niezawodna praca systemu przez 60 000 cykli z maksymalnym obciążeniem do 20kg;
  • kosze odporne na uszkodzenia, wykonane z twardego plastiku;
  • wykorzystanie elastycznego plastiku, przy produkcji rączek, w celu utrzymania pojemników przy znacznych obciążeniach.


Również kwestia MONTAŻU jest argumentem przemawiającym za wyborem szuflady z pojemnikami firmy Rejs. Połączenie frontu i stelaża oraz montaż stelaża do prowadnic odbywa się tutaj bez użycia narzędzi, na click. Do instalacji potrzebujesz tylko śrubokręta PH 2.

Firma Rejs dała również swoim klientom możliwość założenia całego frontu (wysokość 720mm) przy wersji S-50 i S-60 H-41 11, oprócz opcji dzielonych frontów, jednocześnie zapewniając jego trzy poziomy regulacji. Produkt dopasowany jest do frontu z płyciną, a dzięki precyzyjnym dystansom możliwe jest zastosowanie produktu do płyty o grubości 16mm i 18mm. Takie udogodnienie sprawdzi się również w sytuacji, kiedy chcemy zamontować szufladę w istniejącej szafce kuchennej. Do zamontowania szuflady potrzebujemy szafki o szerokości: 500, 600, 800 lub 900mm.

Ostatnie TAK należy się omawianemu produktowi za ESTETYKĘ. Nowoczesny wygląd szuflady uzyskany został dzięki zastosowaniu spójności kolorystycznej i opływowym kształtom pojemników. Połączenie kolorów szarego i czerwonego, poza stylowym efektem, nie pozwoli nam zapomnieć komu zawdzięczamy nową jakość w przechowywaniu odpadów. Są to bowiem kolory firmy REJS, która przekona Was, że posiada przepis na Wasze kuchenne bolączki.

Powyższe cechy szuflady zostały docenione przez jury konkursu branżowego organizowanego przez Meble.pl. Produkt otrzymał główną nagrodę Diament Meblarstwa 2015 kategorii Systemy akcesoriów.
 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćWyposażenie mebli kuchennych: carga do szafek niskich i wysokich » cornery do szafek narożnych » półki obrotowe » ociekarki » Systemy pojemników na odpady » Systemy szuflad i prowadnic » Wyposażenie garderoby i łazienki » Zawiasy i podnośniki do mebli » Profile i ramki aluminiowe, szkło dekoracyjne » Uchwyty meblowe » Nogi, stopki, ślizgacze i rolki » Systemy relingowe, kolumny » Organizery, wkłady szufladowe

Zobacz zdjęcia w galerii REJS:

Cargo maxi boczne Silva - REJSCargo mini dolne Silva - REJSCorner Comfort Classic - REJSREJS Comfort BoxPojemnik na odpady JC - REJS
Podobne artykuły
Jak zaoszczędzić miejsce w kuchni?

meble kuchenne

Jak zaoszczędzić miejsce w kuchni?

Dla jednych kojarzą się z nowoczesną stylistyką, innym odpowiadają ze względu na wygodne użytkowanie,... więcej...

Szuflada Hettich AvanTech You - szuflada taka, jak Ty!

meble kuchenne

Szuflada Hettich AvanTech You - szuflada taka, jak Ty!

Nowoczesne meble muszą spełniać coraz więcej wymagań. Dzisiejsze życie w biegu wymusza to, by codzienne... więcej...

Idealna kuchnia - projekt w 5 krokach

meble kuchenne

Idealna kuchnia - projekt w 5 krokach

Każdy z nas marzy o kuchni stworzonej na miarę swoich potrzeb. Ta część domu uchodzi jednak za najtrudniejszą... więcej...