konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

stopka patrona Electrolux

Systemy kuchenne Franke

data aktualizacji: 17-01-2020, 09:19 – artykuł promocyjny

Systemy kuchenne Franke

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z jakością wykonania oraz funkcjonalnością jest podstawą tworzenia kompleksowych systemów kuchennych Franke.

Firma Franke oferuje swoim klientom właśnie takie podejście do wyposażania wnętrz kuchennych. W portfolio marki znajdują się urządzenia AGD oraz armatura dopasowane do siebie pod względem wzornictwa, kolorystyki oraz technologii.

Baterie Franke spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystywanie zlewozmywaka. Bogata oferta daje możliwość idealnego skomponowania wszystkich elementów strefy wody, a najnowsze wzory baterii oraz zlewozmywaków zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

Okapy, piekarniki i płyty grzewcze Franke także stanowią perfekcyjne uzupełnienie zarówno pod kątem technologicznym jak i wzorniczym. Idealnie ze sobą współdziałają, ułatwiając nam codzienną pracę w strefie gotowania.
 

Franke Centinox

Franke Centinox


Jest to najnowszy trend wyposażenia kuchennego, który jest rozwijany i ulepszany przez producentów. Już wkrótce w ofercie firmy Franke dostępne będzie innowacyjne rozwiązanie, które polega na automatycznym uruchomieniu się okapu po włączeniu płyty grzewczej. Projektanci Franke pracują także nad możliwością sterowania okapem z płyty grzewczej. Takie rozwiązanie będzie szczególnie przydatne w przypadku okapów sufitowych.

Komfort pracy w kuchni zależy nie tylko od ergonomii, ale również od jej estetyki. Harmonijnie urządzona kuchnia, z idealnie dopasowanymi urządzeniami stwarza klimat sprzyjający pracy. Dbałość o styl jest nie tylko przejawem wrażliwości, lecz również troski o wygodę podczas przygotowywania posiłków.

Systemy kuchenne Franke zaprojektowane zostały z myślą o osobach, które poszukują kompletnych rozwiązań. Serie urządzeń AGD i armatury dają gwarancję wnętrza spójnie dopracowanego pod względem wzornictwa, kolorystyki i wykorzystanych materiałów. Wprowadzenie kompletnych systemów do oferty było odpowiedzią na potrzeby klientów chcących korzystać z urządzeń, których jakość i styl wyrażają piękno przestrzeni kuchennej. Osób, które poszukują najwyższej jakości funkcjonalnych produktów, przemyślanego i dopracowanego wzornictwa.

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćShowroom FRANKE
CH Homepark
plac Szwedzki 3
05-090 Janki k. Warszawy
Tel: +48 22 711 67 90

zlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:

Franke AGDFranke - baterie kuchenneFranke - zlewozmywakiFranke - AGDFranke - baterie kuchenne
Podobne artykuły
Okap sufitowy - znakomity wybór do nowoczesnej kuchni

sprzęt AGD

Okap sufitowy - znakomity wybór do nowoczesnej kuchni

Minimalistyczne wzornictwo, świetnie dopracowane parametry techniczne, polska produkcja i uniwersalna kolorystyka... więcej...

Zmywarka ComfortLift - rewolucja w zmywaniu naczyń

sprzęt AGD

Zmywarka ComfortLift - rewolucja w zmywaniu naczyń

ComfortLift to pierwsza na świecie zmywarka, w której dolny kosz podnosi się na wygodną dla użytkownika... więcej...

Zacznij dzień od kawy - ekspres do zabudowy Frames by Franke

sprzęt AGD

Zacznij dzień od kawy - ekspres do zabudowy...

Zapach aromatycznej kawy to zapowiedź idealnego poranka. Firma Franke z myślą o koneserach domowej kawy,... więcej...

Partnerzy

Ciarko Design

Electrolux    Falmec

Lacanche   Ronic

Hafele    Franke


Emako
  Okapykuchenne.pl

Zainspiruj się - aranżacje łazienek

konkurs łazienkowy 2022