Czarno-biała kuchnia

data aktualizacji: 18-06-2015, 12:54 – artykuł promocyjny

Kolor czarny kojarzy się większości z nas z elegancją. Jednak decydując się na zastosowanie tej barwy w projekcie swojej kuchni, powinniśmy mieć na uwadze fakt, iż czerń jest bardzo wyrazista i należy ostrożnie ją wprowadzać do wnętrza. W sytuacji, gdy użyjemy jej zbyt dużo zamiast eleganciej przestrzeni, możemy otrzymać aranżację przytłaczającą w odbiorze.

Czarno-biała kuchnia

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem, które w dodatku jest szczególnie modne w tym sezonie jest przełamywanie czerni bielą lub szarościami. Podłoga w czarno-białą szachownicę to klasyka, która nie traci na wartości, co więcej - jest doskonałym punktem wyjścia do dalszych prac nad kuchnią. Doskonale będzie się prezentować się we wnętrzach utrzymanych w stylistyce przedwojennej, retro, modern, op-art czy nawet baroku, jeśli umiejętnie zestawimy czerń ze złotem i żółciami. W każdym przypadku jednak najważniejszy będzie odpowiedni dobór dodatków, które tworzą charakter pomieszczenia.

Czerń i biel to kolory uniwersalne, które w modowych trendach powracają jak bumerang - przyznaje Maria Kubiak, Product Manager marki Laveo. - Nie trudno zauważyć pewną tendencję wśród naszych klientów, którzy w tym sezonie szczególnym zainteresowaniem obdarzają czarne zlewy granitowe czy czarne lub białe panele i kolumny prysznicowe - dodaje.

Gdy zdecydujemy się już na kolor ścian, wzór podłogi i model armatury, możemy całkowicie poświęcić się poszukiwaniom odpowiednich mebli oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie kuchnię. Odpowiednio dobrane, w połączeniu z eleganckim czarno-białym designem sprawią, że nasza kuchnia stanie się miejscem, które opuścić będzie naprawdę trudno.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe » baterie zlewozmywkowe » akcesoria do zlewozmywaków: preparaty do zlewów granitowych » syfon kwadratowy » okapy kuchenne


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo
Podobne artykuły
Jak zaprojektować funkcjonalną spiżarnię w kuchni?

projekty kuchni

Jak zaprojektować funkcjonalną spiżarnię w kuchni?

Projektowanie spiżarni może okazać się wyzwaniem. Należy pamiętać o odpowiednim wyborze miejsca, funkcjonalnym... więcej...

Układy kuchenne

projekty kuchni

Układy kuchenne

Sposób aranżacji wnętrza kuchni w znacznym stopniu uzależniony jest od wielkości dostępnej przestrzeni.... więcej...

Akademia KD Max - Projekt kuchni z salonem. Odcinek 1 - Środowisko 2D

projekty kuchni

Akademia KD Max - Projekt kuchni z salonem....

Zapraszamy do oglądania nowej serii Akademii KD Max, w której można dowiedzieć się, jak wykonać... więcej...