konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2021

Studio VK

Czarno-biała kuchnia

data aktualizacji: 18-06-2015, 12:54 – artykuł promocyjny

Kolor czarny kojarzy się większości z nas z elegancją. Jednak decydując się na zastosowanie tej barwy w projekcie swojej kuchni, powinniśmy mieć na uwadze fakt, iż czerń jest bardzo wyrazista i należy ostrożnie ją wprowadzać do wnętrza. W sytuacji, gdy użyjemy jej zbyt dużo zamiast eleganciej przestrzeni, możemy otrzymać aranżację przytłaczającą w odbiorze.

Czarno-biała kuchnia

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem, które w dodatku jest szczególnie modne w tym sezonie jest przełamywanie czerni bielą lub szarościami. Podłoga w czarno-białą szachownicę to klasyka, która nie traci na wartości, co więcej - jest doskonałym punktem wyjścia do dalszych prac nad kuchnią. Doskonale będzie się prezentować się we wnętrzach utrzymanych w stylistyce przedwojennej, retro, modern, op-art czy nawet baroku, jeśli umiejętnie zestawimy czerń ze złotem i żółciami. W każdym przypadku jednak najważniejszy będzie odpowiedni dobór dodatków, które tworzą charakter pomieszczenia.

Czerń i biel to kolory uniwersalne, które w modowych trendach powracają jak bumerang - przyznaje Maria Kubiak, Product Manager marki Laveo. - Nie trudno zauważyć pewną tendencję wśród naszych klientów, którzy w tym sezonie szczególnym zainteresowaniem obdarzają czarne zlewy granitowe czy czarne lub białe panele i kolumny prysznicowe - dodaje.

Gdy zdecydujemy się już na kolor ścian, wzór podłogi i model armatury, możemy całkowicie poświęcić się poszukiwaniom odpowiednich mebli oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie kuchnię. Odpowiednio dobrane, w połączeniu z eleganckim czarno-białym designem sprawią, że nasza kuchnia stanie się miejscem, które opuścić będzie naprawdę trudno.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 3
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe » baterie zlewozmywkowe » akcesoria do zlewozmywaków: preparaty do zlewów granitowych » syfon kwadratowy » okapy kuchenne


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo
Podobne artykuły
Plan otwarty kuchni

projekty kuchni

Plan otwarty kuchni

Wybór projektu, w którym kuchnia ma plan otwarty jest często traktowany jako synonimem elegancji... więcej...

Świadome projektowanie oraz ekologia na OKK! design

projekty kuchni

Świadome projektowanie oraz ekologia na OKK! design

Pięć lat spotkań z dobrym wzornictwem pod szyldem OKK! design. 11. edycja są potwierdzeniem ugruntowanej... więcej...

Kuchnia otwarta na salon

projekty kuchni

Kuchnia otwarta na salon

W większości domów kluczową rolę odgrywają kuchnia i salon, które łączą domowników... więcej...