patron działu Meble kuchenne Peka

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni wysokiej zabudowy kuchennej

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:35 – artykuł promocyjny

Wysoka zabudowa to jeden z trendów, które dominują w aranżacjach nowoczesnych kuchni. Za modułową zabudowaną ścianą przemawiają nie tylko względy estetyczne, ale również praktyczne. Szafki typu cargo, które stanowią klasyczny element zabudowy w meblach kuchennych, pozwalają optymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania produktów.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni wysokiej zabudowy kuchennej

DISPENSA jest jednym z systemów z oferty firmy Peka przeznaczonym do szafek wysokich, który doskonale wpasowuje się nawet we względnie wąską przestrzeń (od od 15 do 60 cm szerokości), wypełniając całą jej zawartość wysokim, pojedynczym cargiem. Pozwala on maksymalnie Dispensazagospodarować miejsce do przechowywania, zapewniając jednocześnie wygodny dostęp do zapasów z obu stron. Po otwarciu szafki, cargo w całości płynnie wysunie się z obudowy. Półki ze stylowymi, chromowanymi relingami możemy rozmieszczać w dowolny sposób w zależności od naszych potrzeb. Regulowana rama systemu DISPENSA zapewnia również możliwość regulacji wysokości.

Nowe możliwości techniczne, takie jak na przykład ciche i płynne wyhamowanie przy otwieraniu i zamykaniu, czynią model DISPENSA jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika. Możemy bowiem ograniczyć hałasy w kuchni. Dodatkowo płynne ruchy sprawiają, że zawartość szafek nie obija się i nie stuka. Firma Kesseboehmer opatentowała system SoftSTOPPpro, który czyni szafki DISPENSA doskonałymi elementami zabudowy kuchennej dla współczesnych użytkowników kuchni.
 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

meble kuchenne

Pora na lekkość - nowa kolekcja Modalus marki Rejs

Masywne, ciężkie meble już dawno wyszły z mody. W aktualnych trendach królują lekkie, modułowe... więcej...

Kuchnia z drewnem - pomysły i aranżacje

meble kuchenne

Kuchnia z drewnem - pomysły i aranżacje

Drewno to uniwersalny materiał wykończeniowy, który ociepla kuchnię i dodaje jej swojskiego i przytulnego... więcej...

Salony pokazowe Peka

meble kuchenne

Salony pokazowe Peka

Planujesz nową kuchnię i szukasz najlepszych pomysłów na organizację jej przestrzeni? A może robisz... więcej...