patron działu Meble kuchenne Peka

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni wysokiej zabudowy kuchennej

data aktualizacji: 17-01-2020, 10:35 – artykuł promocyjny

Wysoka zabudowa to jeden z trendów, które dominują w aranżacjach nowoczesnych kuchni. Za modułową zabudowaną ścianą przemawiają nie tylko względy estetyczne, ale również praktyczne. Szafki typu cargo, które stanowią klasyczny element zabudowy w meblach kuchennych, pozwalają optymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania produktów.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni wysokiej zabudowy kuchennej

DISPENSA jest jednym z systemów z oferty firmy Peka przeznaczonym do szafek wysokich, który doskonale wpasowuje się nawet we względnie wąską przestrzeń (od od 15 do 60 cm szerokości), wypełniając całą jej zawartość wysokim, pojedynczym cargiem. Pozwala on maksymalnie Dispensazagospodarować miejsce do przechowywania, zapewniając jednocześnie wygodny dostęp do zapasów z obu stron. Po otwarciu szafki, cargo w całości płynnie wysunie się z obudowy. Półki ze stylowymi, chromowanymi relingami możemy rozmieszczać w dowolny sposób w zależności od naszych potrzeb. Regulowana rama systemu DISPENSA zapewnia również możliwość regulacji wysokości.

Nowe możliwości techniczne, takie jak na przykład ciche i płynne wyhamowanie przy otwieraniu i zamykaniu, czynią model DISPENSA jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika. Możemy bowiem ograniczyć hałasy w kuchni. Dodatkowo płynne ruchy sprawiają, że zawartość szafek nie obija się i nie stuka. Firma Kesseboehmer opatentowała system SoftSTOPPpro, który czyni szafki DISPENSA doskonałymi elementami zabudowy kuchennej dla współczesnych użytkowników kuchni.
 

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Rodzaje stołów do kuchni i jadalni

meble kuchenne

Rodzaje stołów do kuchni i jadalni

To jaki stół wybierzemy będzie podyktowane kilkoma czynnikami. Zazwyczaj wpływ na to mają gabaryty... więcej...

Nowe rozwiązania w systemach szuflad

meble kuchenne

Nowe rozwiązania w systemach szuflad

Współczesne kuchnie to miejsca, które powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Wszelkie... więcej...

Wysokość mebli w kuchni - jak dobrać

meble kuchenne

Wysokość mebli w kuchni - jak dobrać

Przywykliśmy do typowego podziału w zabudowie kuchennej, gdzie dolny poziom szafek kończył się mniej... więcej...