patron działu Meble kuchenne Peka

Funkcjonalność czy piękno - teraz w kuchni można mieć wszystko

data aktualizacji: 19-11-2019, 11:58 – artykuł promocyjny

Koncepcja przestrzennego rozmieszczenia elementów kuchennych oraz ich stylistyka ulega nieustannie zmieniającym się w światowej architekturze wnętrz trendom, technologia ma natomiast jedno niezmienne zadanie: perfekcyjne wykonanie i maksymalny komfort użytkowania zarówno mebli jak i sprzętu AGD.

Funkcjonalność czy piękno - teraz w kuchni można mieć wszystko

Piękne meble skrywają wiele tajemnic nowoczesnej technologii. Wszystko po to, by zaoszczędzony czas i energię spożytkować w inny, przyjemny sposób - na przykład poświęcając się realizowaniu życiowych pasji. Oczywiście tych kolejnych po gotowaniu.

Współczesne zabudowy kuchenne w sferze funkcjonalności szczególną uwagę przywiązują do komfortu wykonywania codziennych obowiązków. Standardem są wyrafinowane, zaawansowane technologicznie mechanizmy renomowanych firm Blum, Hettich czy Peka. Są to najczęściej podnośniki szafek górnych, które sprawiają, że fronty otwiera się cicho i delikatnie, zawiasy z systemem cichego domykania oraz szuflady Silent z praktyczną organizacją, zapewniającą porządek.

Coraz powszechniej stosowane są nowinki „ze świata”: takie jak elektrycznie otwierane szuflady, elektrycznie otwierane i zamykane szafki górne czy segregatory odpadków.

Na szeroką skalę wprowadzono do kuchni oświetlenie LED, które jest bardzo plastyczne w aranżacji, optymalnie doświetla blat roboczy oraz tworzy magiczny klimat w całym pomieszczeniu. Ale oświetlenie to jest kropka nad i wizualnego efektu - jego podstawę tworzy estetyka zabudowy meblowej oraz dodatki. Projektanci z Działu Kuchni firmy Rad-Pol starają się za każdym razem sprostać wyzwaniu, które niesie hasło: „technologia w służbie piękna”. Dla nas to znaczy znalezienie idealnych proporcji w połączeniu funkcjonalności i estetyki. Czy nam się to udaje? Możecie Państwo ocenić sami, odwiedzając salony firmowe firmy Rad-Pol.
 

Kontakt w sprawie produktów:

RAD-POL Meble Tkaniny
MEBLE JEROZOLIMSKIE 200
02-486 Warszawa
tel. 608 608 489; 668-016-967
www: www.rad-pol.com.pl/
mail: wyślij wiadomośćmeble kuchenne: stylowe » klasyczne » nowoczesne » blaty kuchenne: ceramiczne » granitowe » białe Corian kerrock Staron » laminowane » sprzęt AGD » dodatki: oświetlenie » wyposażenie szafek


Zobacz zdjęcia w galerii Rad-Pol:

kuchnia Rad-Polkuchnia Rad-Polkuchnia Rad-Polkuchnia Rad-Polkuchnia Rad-Pol
Podobne artykuły
Wiosenne nowości do Twojej kuchni od ernestrust

meble kuchenne

Wiosenne nowości do Twojej kuchni od ernestrust

Współczesne kuchnie to coś więcej niż tylko meble. Ukryty jest w nich perfekcyjny plan, w którym... więcej...

Meble kuchenne w zestawie

meble kuchenne

Meble kuchenne w zestawie

Meble kuchenne kupowane w zestawach to ekonomiczne rozwiązanie, które może sprawdzić się we wnętrzach... więcej...

Kuchnia dopasowana do wnętrza - poradnik

meble kuchenne

Kuchnia dopasowana do wnętrza - poradnik

Kuchnia dopasowana do wnętrza powinna charakteryzować się funkcjonalnym projektem i perfekcyjnym montażem.... więcej...