konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Gładkie ściany bez szlifowania i uciążliwego pyłu

data aktualizacji: 22-11-2019, 11:48 – artykuł promocyjny

Gładkie ściany to podstawa. Równe powierzchnie ułatwiają dalsze prace dekoracyjne, a elegancka faktura jest idealnym podłożem do prezentacji ciekawych kolorów i ozdób. Ale jak to osiągnąć? Otóż wystarczy użyć odpowiednią gładź. Poniżej prezentujemy bezpyłową gładź szpachlową Śnieżka ACRYL-PUTZ®, która świetnie sprawdzi się w tej roli. Znany produkt, ale w nowej odsłonie.

Gładkie ściany bez szlifowania i uciążliwego pyłu

Wygładzanie ścian kojarzy się zwykle ze żmudnym nakładaniem gipsu i szlifowaniem powierzchni. Proces ten można jednak wykonać znacznie szybciej i bardziej komfortowo. Nowoczesna gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® ST11 START S daje możliwość aplikacji „mokro na mokro” - kolejną warstwę masy można nałożyć przed pełnym wyschnięciem poprzedniej. Co więcej, końcowa obróbka również może być wykonana metodą „na mokro”, bez uciążliwego szlifowania i wszechobecnego pyłu. Dzięki temu w łatwy sposób uzyskamy gładkie powierzchnie ścian oraz sufitów.

ACRYL-PUTZ® ST11 START S to nowoczesna, sypka gładź szpachlowa na bazie gipsu, wypełniaczy oraz środków modyfikujących. Przeznaczona jest do wygładzania nierówności i pęknięć na powierzchni tynków, uzupełniania ubytków oraz szpachlowania całych ścian i sufitów. Produkt doskonale sprawdza się również przy spoinowaniu płyt gipsowo-kartonowych z użyciem taśm zbrojących. Gładź charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża i nie pęka nawet przy grubych warstwach. Zarobiona masa szpachlowa pozwala na łatwą aplikacją, ponieważ daje doskonały "poślizg" narzędzia w trakcie nakładania wyrobu.

Nowe opakowanie gładzi szpachlowej ACRYL-PUTZ® ST11 START S charakteryzuje nowoczesny minimalizm i przejrzystość zamieszczonych komunikatów. Dzięki specjalnym ikonom, konsumenci bez trudu odnajdą informacje o najważniejszych cechach produktu i kluczowych benefitach, jakie daje jego zastosowanie. Gładź dostępna jest w papierowych workach o pojemności 5 i 20 kg.

fot.: Śnieżka ACRYL-PUTZ zyskała właśnie nowy design opakowania


 

Kontakt w sprawie produktów:

Śnieżka Trade of Colours sp. z o.o.
Chłodna 51
00-867 Warszawa
tel. 801 500 801
www: www.sniezka.pl
mail: wyślij wiadomośćDZIAŁ HANDLOWY:

39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44
woj. podkarpackie
 

farby do wielu zastosowań farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń emulsje do pomieszczeń wilgotnych farby i lakiery do drewna farby i emalie do metalu kleje zaprawy masy i mieszanki tynkarskie masy i mieszanki do szpachlowania lakiery impregnaty do drewna lakierobejce farby gruntujące


Zobacz zdjęcia w galerii Śnieżka:
Podobne artykuły
Ściana nad kuchennym blatem - jaki materiał wybrać

ściany i podłogi

Ściana nad kuchennym blatem - jaki materiał wybrać

Newralgicznym i trudnym do utrzymania w czystości miejscem każdej kuchni jest ściana tuż nad blatem kuchennym.... więcej...

Cegła we wnętrzu - impregnacja i pielęgnacja

ściany i podłogi

Cegła we wnętrzu - impregnacja i pielęgnacja

Pielęgnacja cegły we wnętrzu wcale nie musi być trudna. Trzeba jednak odpowiednio wcześnie zadbać o... więcej...

Przepis na efektowną kuchnię - metaliczne płytki i mozaiki Dunin

ściany i podłogi

Przepis na efektowną kuchnię - metaliczne...

Płytki oraz mozaiki to produkty kojarzone przede wszystkim z gresem lub ceramiką. Poza tymi klasycznymi... więcej...