patron działu Meble kuchenne Peka

System Box LUX

data aktualizacji: 04-02-2020, 10:07 – artykuł promocyjny

System Box TB10 to system do zabudowy szuflad cieszący się dużą popularnością w Polsce. Cechami wyróżniającymi to rozwiązanie są: nowoczesna konstrukcja, minimalistyczne wzornictwo, funkcjonalność oraz wszechstronność zastosowania. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, firma Amix wprowadziła do oferty system TB10 Lux w kolorze srebrny metalik.

System Box LUX

System Box TB10 Lux wyposażony jest w prowadnice z funkcją pełnego wysuwu oraz cichego domykania, dzięki którym korzystanie z mebli staje się jeszcze bardziej komfortowe. Możemy bowiem maksymalnie wysunąć szufladę na zewnątrz, aby mieć pełen wgląd do jej zawartości, a ciche domykanie pozwala na płynne i bezgłośne zamykanie szuflad. System Box TB10 Lux dostępny jest w wysokości 83 mm oraz kilku długościach: 270, 300, 350, 400, 450, 500 oraz 550 mm. Maksymalne obciążenie wynosi 40 kg.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zastosowania w systemie TB10 Lux relingów o przekroju okrągłym oraz alternatywnie - o modnym przekroju prostokątnym, w zależności od upodobań klienta.


 

Kontakt w sprawie produktów:

AMIX sp. j.
ul. Szosa Knyszyńska 6
15-694 Białystok, Fasty
tel. +48 85 742 14 75
www: www.amix.pl
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe: zawiasy » prowadnice rolkowe i kulkowe » Metalboxy » akcesoria do podziału szuflad » zamki meblowe » kolumny meblowe » koszyki zawieszkowe » systemy relingowe » elementy wysuwane aluminiowe » ociekarki do naczyń » Carga, magic cornery » elementy wysuwane stalowe » nogi do mebli » podnośniki, rozwórki » kółka meblowe, rolki » gałki meblowe » uchwyty meblowe » wieszaki meblowe » systemy rurowo-kulowe » stopki meblowe » listwy do blatów, kratki » podpórki do półek » systemy do zawieszania szafek » segregatory, kosze na śmieci » wkłady do szuflad » obrzeża meblowe » oświetlenie, ledy


Zobacz zdjęcia w galerii AMIX:
Podobne artykuły
Wyciągi podblatowe - wszystko pod ręką w kuchni

meble kuchenne

Wyciągi podblatowe - wszystko pod ręką w kuchni

Przestrzeń w każdej kuchni jest bardzo ważna, dlatego warto zagospodarować ją w odpowiedni sposób.... więcej...

Mała czarna kuchnia - niezwykła realizacja ernestrust

meble kuchenne

Mała czarna kuchnia - niezwykła realizacja ernestrust

Kolor czarny jest jednym z zaskakujących odkryć nowoczesnego designu. Okazał się strzałem w dziesiątkę,... więcej...