stopka patrona Electrolux

Ekskluzywne kuchnie francuskie

data aktualizacji: 13-11-2019, 07:11 – artykuł promocyjny

Francuskie kuchnie do domu marki Lacanche to połączenie tradycji, nowoczesnych rozwiązań oraz klasycznego designu. Pochodząca z krainy wina i doskonałej kuchni firma, gwarantuje przyjemność gotowania w zgodzie ze współczesnym stylem życia. Estetyka kuchni typowa dla modeli Lacanche posiada jednocześnie trwały, ponadczasowy charakter, jak i właściwości typowe dla profesjonalnych rozwiązań.

Ekskluzywne kuchnie francuskie

Francuskie kuchnie Lacanche wyróżniają się spośród innych modeli kuchenek, dostępnych na rynku. Występują w wersji Modern i Classic. Każda kuchnia jest konfigurowana indywidualnie — można samemu wybrać, jaka będzie płyta grzewcza, szerokość kuchni, ilość palników lub pól, rodzaj piekarników, dobrać dodatkowe moduły. Użytkownik może sam zdecydować, jaki typ zasilania sprawdzi się najlepiej i „skroić” kuchnie na swój wymiar. Duży wybór kolorów oraz wykończenia sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wyrafinowanych gustów.

Kuchnia w stylu prowansalskim

Kuchnia nie tylko przyciąga wzrok, ale nawet jeśli nie jest w użyciu, rozgrzewa atmosferę kuchni, nadając jej wnętrzu charakter


Kuchnie francuskie to doskonałe połączenie tradycji i innowacji technologicznych. Design idzie w parze z funkcjonalnością, która wynika z pasji do sztuki kulinarnej. Dzięki eleganckim, subtelnym oraz oryginalnym akcentom kuchnie wyróżniają się na rynku AGD. Innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju pozostaje także sposób gotowania - jak w profesjonalnej kuchni. Na uwagę zasługują stylizowane pokrętła, wygodne relingi oraz wyjątkowe emalie.

Kuchenki LACANCHE - kolory

Każda kuchenka Lacanche jest prawdziwym dziełem sztuk, tworzonym na indywidualne zamówienie. Z łatwością stanie się „sercem” każdego domu, ogrzewając jego atmosferę i wprowadzając wyjątkowy klimat.

Kuchnia w stylu francuskim
 

Kontakt w sprawie produktów:

LACANCHE
ul. Urocza 26
04-651 Warszawa
tel. +48.22 299 0059
www: lcfkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćkuchnie tradycyjne » kuchnie francuskie » kuchnie robione na zamówienie » okapy » akcesoria » opiekacz Salamander

Zobacz zdjęcia w galerii LACANCHE
Podobne artykuły
Innowacyjne zmywarki RealLife® - doskonale czyste naczynia

sprzęt AGD

Innowacyjne zmywarki RealLife® - doskonale...

Zmywarka Electrolux RealLife® to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, zapewniające nie tylko... więcej...

Czyszczenie kuchenki elektrycznej, ceramicznej, płyty indukcyjnej

sprzęt AGD

Czyszczenie kuchenki elektrycznej, ceramicznej,...

Kupując kuchenkę często nie zastanawiamy się nad tym jak będzie się ją czyściło. Patrzymy głównie... więcej...

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

sprzęt AGD

Electrolux - producent AGD i urządzeń profesjonalnych

Firma Electrolux powstała w Szwecji w 1919 roku. Od 100 lat nasze innowacje ułatwiają codzienne życie... więcej...