konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2022

Filtry dzbankowe sposobem na zawsze czystą wodę kranową

data aktualizacji: 16-04-2015, 12:38 – artykuł promocyjny

Polacy coraz większą wagę przywiązują do jakości wody, jaką piją. Są świadomi jej wpływu nie tylko na swoje zdrowie, lecz również na smak przyrządzanych przez nich potraw. W sklepach możemy kupić rozmaite wody mineralne i źródlane, ale za wysokiej jakości wodę butelkowaną trzeba naprawdę sporo zapłacić. Szukając oszczędności, możemy zaopatrzyć się w czystą wodę ze studni głębinowe, ale jej zapas nie wystarczy nam na długo. 

Filtry dzbankowe sposobem na zawsze czystą wodę kranową

Rozwiązaniem, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się wodą wysokiej jakości, nie ponosząc przy tym dużych kosztów, są filtry, które nie tylko uzdatniają wodę kranową, lecz także uszlachetniają jej smak. Na rynku znależć możemy wiele tego rodzaju produktów.

Filtry dzbankowe stanowią optymalne rozwiązanie, dzięki któremu możemy cieszyć się z dobrodziejstw filtrowanej wody bez konieczności narażania się na duży wydatek.

 

AQUAPHOR - dzbanki filtrujące klasy Premium
 

Poręczny i elegancki dzbanek AQUAPHOR Prestige o pojemności 2,8 l to niezwykle ciekawa propozycja na rynku systemów do filtrowania wody. Posiada on wymienny wkład filtrujący B100-5 lub B100-6 (stosowany do wyjątkowo twardej wody). Dzięki dzbankowi AQUAPHOR Prestige mamy zapewniony dostęp do krystalicznie czystej wody w najniższej cenie, jaką może możemy znaleźć na rynku filtrów dzbankowych do wody. Jest to jedyny tego typu filtr w Polsce, który pozwala na przefiltrowanie nawet 300 litrów wody, co w praktyce oznacza bezpieczne korzystanie z jednego wkładu nawet przez trzy miesiące. Dodatkową zaletą dzbanka jest także jego nowoczesny i elegnacki wygląd, dzięki któremu może stanowić funkcjonalny i dekoracyjny element każdej współczesnej kuchni. Dzbanek AQUAPHOR Prestige dostępny w wybranych sieciach handlowych i w dobrych sklepach internetowych, lista sklepów na www.aquaphor.pl.

 

 

Woda wodociągowa zawiera nadmiar aktywnego chloru i inne zanieczyszczenia, powstające podczas przepływania przez stare, zardzewiałe rury. Wkład filtrujący AQUAPHOR zawiera w swoim składzie żywicę jonowymienną, która zmiękcza wodę, węgiel, srebro nadające właściwości bakteriostatyczne oraz inteligentne włókno Aqualen. Włókno Aqualen pozwala skuteczniej i szybciej usuwać zanieczyszczenia z wody. Ten materiał sorpcyjny wychwytuje z wody metale ciężkie. Aqualen gwarantuje także skuteczną ochronę przed kamieniem.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 80
00-517 Warszawa
tel. +48 22 870 24 32
www.aquaphor.pl
marketing@aquaphor.plfiltry do wody: filtry dzbankowe » stacjonarne systemy oczyszczania wody pitnej » filtry odwróconej osmozy do oczyszczania wody pitnej » filtry nakranowe » filtracja wody w całym domu: seria Wiking » filtry wstępne do całego domu » zmiękczacze wody Waterboss » stacje uzdatniania wody - AQUAPHOR » systemy do wody pitnej dla instytucji publicznych: dystrybutory do wody


www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry
Podobne artykuły
Franke Clear Water - komfort każdego dnia

instalacje w kuchni

Franke Clear Water - komfort każdego dnia

Oglądając amerykański film nikogo nie dziwi, że jego bohaterowie nawet podczas eleganckich przyjęć częstowani... więcej...

Rury wodociągowe - zagrożenie dla naszego zdrowia

instalacje w kuchni

Rury wodociągowe - zagrożenie dla naszego zdrowia

Bardzo powszechnym zjawiskiem jest występowanie żelaza w wodzie płynącej rurami wodociągowymi w całym... więcej...