Instal-projekt

Grzejnik-tablica z możliwością rysowania po ekranie

data aktualizacji: 12-06-2019, 11:33 – artykuł promocyjny

Grzejnik ze szklanym ekranem INDIVI NEW firmy Instal-Projekt, po którym można pisać specjalnym mazakiem to doskonała propozycja dla osób szukających ciekawych i oryginalnych pomysłów na aranżację pomieszczeń w domu. Taki grzejnik-tablica świetnie sprawdzi się np. w kuchni w roli rodzinnego komunikatora.

Grzejnik-tablica z możliwością rysowania po ekranie

Grupa ELEGANTE DESIGN w ofercie firmy Instal-Projekt to specjalnie zaprojektowane grzejniki, które świetnie sprawdzą się w różnych pomieszczeniach i wpasują się w nowoczesny styl większości aranżacji.

Grzejnik INDIVI NEW cechuje smukła, płaska konstrukcja z zaokrąglonymi narożnikami, która sprawia, że model przylega do ściany i elegancko wpasowuje się w przestrzeń, nie zawadzając i nie zajmując dodatkowego miejsca. Dominującym elementem produktu jest duży szklany ekran, dostępny w trzech wykonaniach: białym, czarnym i lustro. Biała i czarna szyba kryje dodatkową funkcjonalność: można po niej pisać dołączonym do zestawu ścieralnym mazakiem.

Instal-Projekt - grzejnik Indivi New

W łazience, holu lub sypialni możemy zamontować grzejnik z lustrem, które optycznie powiększy przestrzeń i wtopi się w monochromatyczną aranżację. Ekrany INDIVI NEW są wymienne, więc po jakimś czasie sami w łatwy sposób możemy zmienić wygląd grzejnika.

Instal-Projekt - grzejnik z dużym ekranem grzewczym Indivi NewInstal-Projekt - grzejnik z dużym ekranem grzewczym Indivi New biały

Produkt jest nie tylko efektowny, ale również efektywny. Zachowuje swoją funkcję grzewczą, charakteryzując się wysoką mocą - na poziomie 800-1150W (dla parametrów 75/65/20°C), w zależności od rozmiaru (dostępne są dwie szerokości i trzy wysokości modelu).

Zobacz szczegółowe informacje: www.instalprojekt.com.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. (54) 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomośćgrzejniki dekoracyjne grzejniki łazienkowe kuchenne grzejniki pokojowe suszarki i grzałki akcesoria


Zobacz zdjęcia grzejników w galerii Instal-Projekt
Podobne artykuły
Grzejnik Vivat Instal-Projekt - ciepło w nowej odsłonie

ogrzewanie w kuchni

Grzejnik Vivat Instal-Projekt - ciepło w nowej odsłonie

W ofercie marki Instal-Projekt pojawił się grzejnik o nazwie VIVAT. Zaliczany jest on do grupy grzeników... więcej...

Grzejniki żeliwne

ogrzewanie w kuchni

Grzejniki żeliwne

Grzejniki żeliwne znowu powracają do łask. Ich popularność wynika głównie z faktu, iż cechują... więcej...

Jak prawidłowo rozmieścić grzejniki

ogrzewanie w kuchni

Jak prawidłowo rozmieścić grzejniki

Zanim zamontujemy grzejniki w domu lub mieszkaniu powinniśmy zapoznać się ze wszystkimi czynnikami wpływającymi... więcej...