konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Baterie kuchenne Deante

Baterie ekologiczne

data aktualizacji: 16-04-2015, 12:23 – artykuł promocyjny

Baterie ekologiczne

PROECO Deante to filozofia, która powstała z poczucia odpowiedzialności za ochronę środowiska naturalnego, ale również w odpowiedzi na ekonomiczne potrzeby życia codziennego klientów firmy.

Produkty opatrzone znakiem PROECO charakteryzują się szczególnie niskim zużyciem wody, a jednocześnie gwarantują najwyższą wydajność i komfort użytkowania. W czasach, kiedy wszystko drożej, tempo życia, a wraz z nim zagrożenia ekologiczne ciągle rosną, warto zadać sobie pytanie na czym można i należy zaoszczędzić, dbając przy tym o środowisko.

"Produkty PROECO" Deante dzięki zastosowanym, najnowszym technologiom pozwolą na ograniczenie zużycia wody podczas normalnego użytkowania nawet o 50%.

 


Zalety baterii PROECO

 

  • Mechaniczna regulacja wypływu wody

Mechanizm ograniczający maksymalne ciśnienie wody wypływającej z baterii. Płynna regulacja pozwala na dostosowanie strumienia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Redukuje zużycie wody nawet o połowę.
 

  • Blokada otwarcia gorącej wody

Głowica ceramiczna wyposażona w regulator kontroli wypływu ciepłej wody. Odpowiednia regulacja zmniejsza jej zużycie. Dodatkowo pozwala na bezpieczne korzystanie z baterii dzieciom, osobom starszym i niepełnosprawnym - chroni przed poparzeniem.
 

  • Aerator ECO-SAVE

Aerator o unikatowej konstrukcji. Dzięki funkcji napowietrzania strumienia wody zmienia jego objętość, ograniczając zużycie wody o 50%.

 

  • Ogranicznik wypływu wody

Reduktor wypływu wody montowany w bateriach natryskowych i wannowych. Ograniczając ciśnienie wypływającej przez słuchawkę wody pozwala zredukować zużycie wody do 50%.

 

  • Technologia sensorowa

Funkcjonalność i oszczędność to cechy baterii bezdotykowej. Woda płynie tylko wtedy, kiedy trzymamy ręce pod baterią. W ten sposób możemy zaoszczędzić nawet do 50% wypływającej wody.

 

  • System ECO-SAVE

Dwustopniowy system otwierania dźwigni ,dzięki niemu zmniejsza się zużycie wody nawet do 30%.

 

  • Automatyczna regulacja temperatury wody

Zastosowanie głowic termostatycznych zapewnia zmniejszenie zużycia gorącej wody i oszczędność energii potrzebnej na jej ogrzanie.

 

  • Głowice natryskowe o szybkim czasie reakcji

Specjalna konstrukcja głowic natryskowych o szybkim czasie reakcji ogranicza ich masę oraz bezwładny wypływ wody, a poprzez to także jej zużycie.

 

 

Baterie z serii Primo - oszczędność zużycia wody

 

Produkty z serii Primo posiadają wysokiej klasy aerator, który poprzez odpowiednie napowietrzanie wody oszczędza jej zużycie nawet o 50%. Do zmniejszenia ilości zużycia wody przyczynia się również zamontowana w bateriach blokada otwarcia gorącej wody.Z kolei łatwe czyszczenie baterii z nagromadzonego osadu wapiennego oraz wysoka jakość użytych materiałów są gwarantem wielu lat ich bezawaryjnego działania. Baterie posiadają także system antybakteryjny zapobiegający rozwojowi bakterii na sitkach aeratora, co czyni je produktem nie tylko funkcjonalnym ale i bezpiecznym.

 

 

Baterie ekologiczne Ultra

 

Baterie z serii Ultra zostały wyposażone w nowoczesny, wysokiej klasy aerator, który obficie napowietrzając wodę zwiększa ich wydajność i oszczędza jej zużycie nawet o 50%. Baterie te posiadają również blokadę otwarcia gorącej wody, która pozwala na stałe dopasować strumień wody ciepłej do potrzeb użytkowników, przyczyniając się w ten sposób do jej oszczędzania.

 

 

Baterie sensorowe

 

Technologia sensorowa - wykorzystana w bezdotykowych modelach baterii z serii Mesteno i Jaguar - pozwala w znaczny sposób ograniczyć zużycie wody, zapobiegając między innymi efektom niezakręcanej przez dłuższy czas baterii czy lecącej pełnym strumieniem wody podczas mycia naczyń.

 

 

Jak działają baterie sensorowe

 

Baterie sensorowe uruchamiają się pod wpływem zbliżenia rąk do czujnika i wyłączają się automatycznie po ich oddaleniu. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju baterii jest ich bezdotykowa obsługa, dzięki której utrzymanie baterii w należytej czystości jest zdecydowanie łatwiejsze, a przenoszenie niechcianych zarazków utrudnione. Baterie sensorowe dedykowane są w szczególności do użytku w sektorze publicznym, znakomicie sprawdzają się wszędzie tam gdzie korzysta z nich wiele osób, dbając o to by woda leciała tylko wtedy kiedy faktycznie jest potrzebna.
 
 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Deante

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Ekologiczne baterie do domu - jak wybrać

baterie kuchenne

Ekologiczne baterie do domu - jak wybrać

Rośnie świadomość ekologiczna Polaków. Zdając sobie sprawę, jak ważna jest kwestia ochrony środowiska... więcej...

Bateria idealnie dobrana do zlewozmywaka

baterie kuchenne

Bateria idealnie dobrana do zlewozmywaka

Odpowiedni dobór baterii do zlewozmywaka jest bardzo ważną rzeczą, o której niestety nie... więcej...

Bateria zlewozmywakowa z bocznym uchwytem

baterie kuchenne

Bateria zlewozmywakowa z bocznym uchwytem

Strefa zmywania to obszar, w którym wykonujemy znaczną część prac kuchennych. Dlatego też wymaga... więcej...

armatura

Partnerzy


logo Deante    Teka   Kuchinox

Oras  logo FrankeGrupa Armatura

Kludi     Laveo

Inspiro AGDNEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj