stopka patrona Electrolux

Robot kuchenny - sieka, miksuje, miesza, gotuje, odważa

data aktualizacji: 13-03-2013, 11:56 – artykuł promocyjny

Robot kuchenny - sieka, miksuje, miesza, gotuje, odważa

Nowoczesna forma, opływowy kształt i wiele przydatnych funkcji zamkniętych w jednym urządzeniu. Niemożliwe? Ależ oczywiście, że tak. Urządzenie kuchenne Thermomix jest tego najlepszym dowodem, a jego nowoczesną formę doceniło jury prestiżowej nagrody Red Dot.

Thermomix sieka, miksuje, mieli, miesza, gotuje i odważa produkty, a przy tym ładnie wygląda. Już kilka milionów użytkowników na całym świecie przekonało się, że jest to urządzenie wysokiej jakości, które zastępując 12 urządzeń kuchennych, jest jednocześnie niezwykle proste w obsłudze. Dowodem jest nagroda Red Dot, uznawana za Oskara w branży wzornictwa. Sony, Apple, BMW, Thermomix - co łączy te marki? Każda z nich została wyróżniona „czerwoną kropką”. Red Dot Design Awards przyznawane są od 55 lat przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen z Essen.

Co roku międzynarodowy zespół ekspertów odznacza produkty cechujące się najwyższą jakością, innowacyjną formą, funkcjonalnością oraz trwałością. Wyróżnienie jury Red Dot łączy się z dużym prestiżem. Nagroda jest przyznawana w trzech kategoriach: product design, communication design oraz design concept. Wśród laureatów znajdują się produkty takich firm, jak Sony, Apple, BMW, Mercedes-Benz, Bose oraz Thermomix, który przez jury konkursowe został uznany za jeden z najbardziej stylowych produktów 2005 roku.

 


Thermomix - jeden do wszystkiego

robot kuchenny
Thermomix to jednak nie tylko ładny, kompaktowy gadżet (jest trochę mniejszy od ekspresu do kawy), ale przede wszystkim nowoczesny, uniwersalny robot kuchenny, zaprojektowany w przemyślany sposób. Wszystkie czynności wykonywane są w jednym naczyniu przy użyciu jednego noża. Thermomix powstał w wyniku współpracy międzynarodowego zespołu 120 inżynierów i projektantów i ok. 800 pełnych pasji przedstawicieli handlowych (opracowano ponad 25 000 przepisów kulinarnych). W Polsce Thermomix zagościł już w ponad 200 000 domów.

Rok 2010 jest rokiem jubileuszowym dla Vorwerk Polska, dystrybutora urządzenia, firma obchodzi bowiem 15 lat obecności na rynku polskim.

 

 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: VorwerkPodobne artykuły
Kolekcja naczyń z podgrzewaczami marki Altom Design

sprzęt AGD

Kolekcja naczyń z podgrzewaczami marki Altom Design

Ciepłe, ciepłe i ciągle ciepłe…. Potrawy podane na stół, które nie stygną? Teraz... więcej...

Kuchenki wolnostojące Stoves - nowe kolory

sprzęt AGD

Kuchenki wolnostojące Stoves - nowe kolory

Kuchenki z linii Richmond z płytą gazową oraz indukcyjną oferowana są obecnie w nowych kolorach. Gama... więcej...

Zmywarka z trzema koszami Smart

sprzęt AGD

Zmywarka z trzema koszami Smart

Zmywarki z linii Candy Evo Space zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa, dzięki... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj