konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

tesa

Remont kuchni - jak się do niego przygotować?

data aktualizacji: 05-09-2018, 09:29 – artykuł promocyjny

Decydując się na remont kuchni, powinniśmy przede wszystkim stworzyć dobry projekt oraz znaleźć odpowiednią ekipę remontującą, jak również wybrać materiały wykończeniowe. Warto także starannie zaplanować każdy element aranżacji kuchni, zarówno w przypadku, gdy chcemy zwiększyć powierzchnię swojej kuchni, jak również jeśli zamierzamy tylko wymienić sprzęty AGD i meble na nowe. Dokładnie przemyślany plan zagospodarowania przestrzeni stanowi podstawę funkcjonalnej, przytulnej i estetycznie wykonanej kuchni. Jak więc przygotować się do remontu kuchni? Od czego powinniśmy zacząć?

Remont kuchni - jak się do niego przygotować?

Studio Kuchni BB - Max Kuchnie


Zastanów się, jak będziesz korzystać z kuchni

Zanim przystąpimy do remontu kuchni, powinniśmy najpierw zastanowić się, w jaki sposób będziemy korzystać z tego wnętrza. Czy kuchnia ma być jedynie miejscem do gotowania, przyrządzania posiłków i przechowywania żywności? Czy może również miejscem, w którym można spokojnie porozmawiać, zrelaksować się albo przyjąć gości? Odpowiedzi na te pytania znacznie ułatwią nam planowanie wnętrza i rozmieszczenie jego poszczególnych elementów. Pomogą nam również wybrać styl, w jakim możemy urządzić swoją wymarzoną kuchnię.


Zbierz inspiracje

Planując remont kuchni, powinniśmy ponadto poznać najnowsze trendy aranżacyjne oraz cenne wskazówki specjalistów, dzięki którym stworzymy funkcjonalne i estetyczne wnętrze. W tym celu warto skorzystać z informacji zawartych w czasopismach, programach telewizyjnych oraz na stronach internetowych o tematyce wnętrzarskiej. Surfując po Internecie można znaleźć wiele sprytnych i innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w kuchni. Warto zapisywać najciekawsze projekty, aby później móc je pokazać projektantom i ekipie remontowej.

Studio A&K Max KuchnieStudio Pinio Max Kuchnie

Studio A&K - Max Kuchnie                                         Studio Pinio - Max Kuchnie

Studio Wach Max KuchnieStudio Roja Max Kuchnie

Studio Wach - Max Kuchnie                                       Studio Roja - Max Kuchnie 


Wybierz nowe sprzęty AGD

Aby zapewnić kuchni zarówno funkcjonalność, jak również estetyczny wygląd konieczna jest wymiana przestarzałych urządzeń na nowe. Nowoczesne sprzęty wyposażone są w szereg innowacyjnych funkcji, dzięki którym proces przygotowywania posiłków będzie przebiegał sprawniej i przyjemniej. Warto np. wybrać piekarnik do zabudowy i zamontować go w słupku na wysokości oczu – jest to zarówno estetyczne, jak i bardzo komfortowe rozwiązanie. Nowoczesne sprzęty AGD posiadają wysoką klasę energetyczną, co oznacza, że zużywają mniej prądu i pozwalają podreperować rodzinny budżet.

Studio Prestige Max KuchnieStudio Mebel Styl Max Kuchnie

    Studio Prestige - Max Kuchnie                                 Studio Mebel Styl - Max Kuchnie  

Studio Kome Max Kuchnie Studio Cami Decor Max Kuchnie

    Studio Kome - Max Kuchnie                                  Studio Cami Decor - Max Kuchnie


Bądź otwarty na sugestie

Zlecenie przeprowadzenia remontu kuchni ekipie projektowej i remontowej nie zwalnia nas jednak w aktywnym uczestnictwie w tym przedsięwzięciu. Powinniśmy bowiem przez cały być w kontakcie z wykonawcami, którzy mogą mieć dla nas cenne sugestie i spostrzeżenia. Może się bowiem zdarzyć, że nasze pomysły będą możliwe do zrealizowania jedynie w dużym i przestronnym pomieszczeniu, a nie sprawdzą się w małej kuchni o niestandardowych wymiarach. 

Kontakt w sprawie produktów:

Max Kuchnie
Centrala Ul. Cetnarskiego 35
37-100 Łańcut
tel. +48 (17) 711 00 45, 801 911 225
www: www.maxkuchnie.pl
mail: wyślij wiadomośćMax Kuchnie to sieć studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD o zasięgu ogólnopolskim. Łączy w sobie doświadczenie profesjonalnych projektantów i producentów mebli kuchennych oraz wysoką jakość sprzętu AGD wiodących marek. Razem tworzą nową usługę na rynku.

baterie kuchenne/ dozowniki » piekarniki kuchenne » suszarki » chłodziarki » kuchnie » pralki » pralko-suszarki » szuflady podgrzewające » ekspresy do kawy » małe AGD » zlewy kuchenne » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » płyty grzejne » zmywarki

Zobacz zdjęcia w galerii Max Kuchnie:

aranżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchniearanżacja kuchni - Max Kuchnie
Podobne artykuły
Schowki w kuchni

porady

Schowki w kuchni

Któż z nas nie ma dylematu gdzie podziać większość akcesoriów kuchennych, z których... więcej...

Jak utrzymać porządek i czystość w kuchni?

porady

Jak utrzymać porządek i czystość w kuchni?

Zastosowanie zasad ergonomii podczas projektowania przestrzeni kuchennej pozwoli stworzyć taką aranżację,... więcej...

Jak prawidłowo ostrzyć noże kuchenne

porady

Jak prawidłowo ostrzyć noże kuchenne

Noże kuchenne powinny co pewnien czas być ostrzone. Im większa jest twardość noża, tym rzadziej trzeba... więcej...