konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Granitowa jakość od Deante

data aktualizacji: 13-07-2018, 11:09 – artykuł promocyjny

Jeśli szukamy tworzywa idealnego do kuchni koniecznie zwróćmy uwagę na kompozyt granitowy, który łączy cechy naturalnego kamienia oraz osiągnięcia najnowszych technologii. Jest to zatem jedna z najbardziej wytrzymałych materiałów, jaki pojawia się w kuchennych wnętrzach. Z tym materiałem można osiągnąć wyjątkowe efekty. Co zatem sprawia, że zlewozmywaki Deante tak wyróżniają się na tle konkurencji?

Granitowa jakość od Deante

Dobrze opracowany kompozyt jest:

  • niezwykle twardy,
  • odporny na zarysowania, uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia i szok termiczny, czyli gwałtowną zmianę temperatury.

Granitowa jakość od Deante

Cechy te, to efekt precyzyjnie opracowanego składu i wysokiej jakości komponentów, wśród których przeważa granit, który pochodzi z naturalnego złoża, zlokalizowanego 100 metrów pod ziemią. Poddane obróbce kruszywo pozwala na bardzo dużo modyfikacji - zarówno w kwestii kształtu jak i dostępnych kolorów.

Kompozyty na zlewozmywaki

Sześciokątny zlewozmywak granitowy Hexagon

Dzięki swojej budowie zlewozmywaki granitowe są eleganckie, ponadczasowe i sprawdzą się w kuchni w każdym stylu - od tradycyjnej, po nowoczesną. Na tym jednak nie koniec. Oprócz wyglądu ważne są też właściwości tych zlewozmywaków.


Zaawansowana technologia produkcji sprawia, że szybko docenimy wyjątkowość granitowej powłoki. Jedną z nich jest odpychanie cząsteczki wody, dzięki czemu płyny – takie jak soki, herbata czy kawa – szybko spływają po powierzchni nie barwiąc jej. Jest to dożywotnia cecha materiału, więc w odróżnieniu od powłok stosowanych przez inne firmy, nie ściera się i nie wymaga uzupełniania.

Dużym udogodnieniem są właściwości antybakteryjne. Zlewozmywaki Deante posiadają dodatki jonów srebra, które chronią przed rozwojem zarazków na powierzchni. Pozwala to na utrzymanie w kuchni higieny i czystości. Właściwość ta nie zmienia się przez cały okres użytkowania zlewozmywaka.

\

Cały asortyment zlewozmywaków granitowych Deante to polska produkcja od początku do końca. Dzięki temu użytkownik zyskuje pewność zachowania najwyższych standardów wykonania i kontroli jakości. Na potwierdzenie tego każdy kto zdecyduje się na zakup zlewozmywaka Deante dostanie długą - aż 10-letnią gwarancję.

Zlewozmywaki Deante z granitu - właściwości

Zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem Andante

Fakt, że przy zakupie dostajemy kompletny osprzęt do montażu również podnosi rangę producenta i jest ukłonem w stronę użytkowników. Każdy sprzedawany egzemplarz jest wyposażony w gotowy do montażu syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.

Rynek zlewozmywaków jest dobrze rozwinięty i wciąż przybywa wiele nowości. Czasem trudno się w tym wszystkim zorientować. Przy wyborze warto więc kierować się kilkoma najważniejszymi cechamim, takimi jak polski producent z długim doświadczeniem w branży, czy długość gwarancji, a to odpłaci się nam wyposażeniem, które będzie służyć przez wiele lat bez niemiłych niespodzianek.


Wszystkie kolekcje zlewozmywaków granitowych Deante można zobaczyć na: http://deante.pl/Zlewozmywaki-Granitowe

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Zlewozmywak wszystko umyje

zlewozmywaki

Zlewozmywak wszystko umyje

Obecnie niemal każdy kto urządza lub remontuje kuchnię, chcąc ułatwić sobie codzienne prace w kuchni,... więcej...

Granitowa jakość od Deante

zlewozmywaki

Granitowa jakość od Deante

Jeśli szukamy tworzywa idealnego do kuchni koniecznie zwróćmy uwagę na kompozyt granitowy, który... więcej...

Zlewozmywaki nanogranitowe SCHOCK SIGNUS - piękno kwarcu i siła akrylu

zlewozmywaki

Zlewozmywaki nanogranitowe SCHOCK SIGNUS - piękno...

Zlewozmywak, podobnie jak inne elementy wyposażenia kuchni, narażony jest na wiele różnego rodzaju... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj