konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Nescefe Dolce Gusto

Robimy przetwory - akcesoria ułatwiające przygotowanie dżemów, sałatek i marynat

data aktualizacji: 09-07-2018, 05:19 – artykuł promocyjny

Robienie przetworów to sprawa bardzo przyjemna, ale też wymagająca. Warto więc ją sobie ułatwiać w każdy możliwy sposób. Przedstawiamy pomysłowe rozwiązania, dzięki którym Twoje ulubione dżemy, sałatki, marynaty, pikle czy kiszonki będą przygotowane jeszcze łatwiej.

Robimy przetwory - akcesoria ułatwiające przygotowanie dżemów, sałatek i marynat

Bateria zlewozmywakowa Kuchinox Rosso z wyciąganą wylewką

By płukanie warzyw i owoców, a także mycie słoików i garnków było łatwiejsze, warto zainwestować w baterie zlewozmywakowe z wyciąganymi wylewkami, takie jak Kuchinox ROSSO. Ważny aspekt tych produktów to także możliwość korzystania z dwóch różnych rodzajów strumieni wody, zależnie od aktualnych potrzeb oraz możliwość łatwego napełniania misek wodą.

bateria zlewozmywakowa Kuchinox Rossobateria zlewozmywakowa Kuchinox Rosso


Silikonowy durszlak Kuchinox na zlewozmywak

Do kompletu z baterią mającą wyciąganą wylewkę warto dokupić wygodne durszlaki Kuchinox na zlewozmywak. Mają one regulowany rozstaw uchwytów (max. rozpiętość – aż 61 cm), dzięki czemu pasują do każdego zlewu. Produkty te bezproblemowo wytrzymują temperatury od -40°C do + 260°C, bezpieczny silikon zapobiega przywieraniu potraw i wchłanianiu zapachów, a składana forma ułatwi ich przechowywanie.

durszlak Kuchinox na zlewozmywakdurszlak Kuchinox na zlewozmywak


Stojak Kuchinox na ręczniki papierowe, z blokadą

Gdy podczas wkładania dżemu słoik nam się ubrudzi lub gdy rozleje się zalewa do konserwowania ogórków, trzeba szybko wyczyścić tak słoiki, jak i blat. Przydają się do tego ręczniki papierowe umieszczone na przenośnych stojakach Kuchinox z blokadą. Wykonano je z wytrzymałej stali nierdzewnej i wykończono błyszczącą, chromowaną powłoką. Wbudowana blokada zapobiega rozwijaniu się zbyt dużej ilości ręcznika.

durszlak Kuchinox na zlewozmywak


Podblatowy uchwyt Kuchinox na odpadki

Podblatowy uchwyt Kuchinox do mocowania worka na odpadki to prosty i niezwykle praktyczny patent na utrzymanie czystości w kuchni. A ta podczas robienia przetworów jest w kuchni więcej niż konieczna. Dzięki uchwytowi szybko i bezproblemowo wyrzucisz obierki po warzywach i inne śmieci, bez konieczności schylania się. Uchwyt montuje się poprzez nałożenie na brzeg szafki.

uchwyt na worek na odpadki Kuchinoxuchwyt na worek na odpadki Kuchinox


Haczyki kuchenne Kuchinox na drzwi lub szafkę

Haczyki Kuchinox można zawiesić na płycie meblowej o grubości 1,8 cm. Doskonale sprawdzą się jako poręczne uchwyty dla ściereczek i ręczników wykorzystywanych podczas robienia przetworów. Akcesoria te wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i występują zarówno w pojedynczej, jak i w podwójnej oraz potrójnej obsadzie. Dzięki precyzyjnemu wyprofilowaniu dobrze trzymają się powierzchni mebla.

haczyk Kuchinoxhaczyk Kuchinoxhaczyk Kuchinox

Więcej informacji o produktach Kuchinox znajdziesz na www.kuchinox.pl

Kontakt w sprawie produktów:

KUCHINOX Polska sp. z o.o. sp.k
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: kuchinox.pl
mail: wyślij wiadomośćprodukty do kuchni: baterie » części zamienne » zlewozmywaki stalowe » akcesoria kuchenne
produkty do łazienek: baterie umywalkowe i wannowe » części zamienne » kolumny natryskowe » panele natryskowe » słuchawki » zestawy natryskowe
drzwi: klamki » kłódki » odbojniki » skrzynki pocztowe » szyldy krótkie » wizjery » wkładki
garderoby: ruchome » stojące » stojaki na obuwie
 

Zobacz zdjęcia w galerii Kuchinox
Podobne artykuły
Jaki chlebak wybrać

akcesoria kuchenne

Jaki chlebak wybrać

Chlebak jest pojemnikiem służącym do przechowywania pieczywa. To za jego sprawą zmniejszamy tempo wysychania... więcej...

7 pomysłów na dekorację stołu

akcesoria kuchenne

7 pomysłów na dekorację stołu

W czasach panowania Jerzego III Hanowerskiego, króla Wielkiej Brytanii, ozdabianie stołu było powierzane... więcej...