konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

patron działu Meble kuchenne Peka

Kuchnia w perfekcyjnej odsłonie

data aktualizacji: 04-07-2018, 11:18 – artykuł promocyjny

Perfekcyjnie wyposażona kuchnia to marzenie niejednego z nas. O ile łatwiej i przyjemniej pracuje się w takiej kuchni, w której każdy przedmiot doskonale spełnia swoją funkcję, a technologia idzie w parze z dobrym designem. Innowacyjne rozwiązania pozwalają stworzyć taką przestrzeń. Firma PEKA w swojej bogatej ofercie posiada wiele ciekawych inspiracji - poniżej kilka z nich.

Kuchnia w perfekcyjnej odsłonie


Cargo ponad wszystko

Cargo to systemy stanowiące podstawę funkcjonalnie zaaranżowanej przestrzeni kuchennej. Zapewniają one bowiem nie tylko łatwy dostęp do gromadzonych zapasów żywności, ale pozwalają również utrzymać w nich ład i porządek. Dzięki wysokim wyciągom DISPENSA czy TANDEM uporządkujemy produkty oraz lepiej wykorzystamy dostępne miejsce. Stworzona przy ich pomocy spiżarnia, gwarantuje szybki i łatwy dostęp do zapasów - półki samoczynnie wyjeżdżają do przodu, ułatwiając wyjmowanie i wkładanie produktów.

Cargo wysokie - Peka


Szuflada idealna

Funkcjonalność mebli kuchennych w bardzo dużym stopniu zależy od szuflad. Odpowiednio dopasowane poprawiają komfort użytkowników, a nawet odmieniają wygląd całego pomieszczenia. Szuflada Nova Pro Scala firmy GRASS GmbH to propozycja, na którą warto zwrócić uwagę. Jej minimalistyczny design i perfekcyjnie proste linie sprawiają, że stanowi ona element przykuwający wzrok. Nowoczesny wygląd szuflad ożywia meble i dodaje im szlachetności. Dzięki swojej prostej formie z powodzeniem sprawdzi się również w łazience czy salonie. Zastosowanie identycznych szuflad w całym domu, doda przestrzeni elegancji. Nova Pro Scala jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: białej, srebrnej oraz antracytowej. Walory estetyczne to nie jedyny szuflady Nova Pro Scala, wyróżnia je bowiem niebywała funkcjonalność.

Szuflada Nova Pro Scala firmy GRASS GmbHSzuflada Nova Pro Scala firmy GRASS GmbHSzuflada Nova Pro Scala firmy GRASS GmbH

NOVA PRO SCALA


Szuflada według własnego projektu

W kuchennych strefach przechowywania przechowujemy wiele różnego rodzaju przedmiotów i produktów. Dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań, możemy stworzyć swój indywidualny projekt takiej strefy. Zyskamy w ten sposób gwarancję, iż będzie ona w pełni odpowiadać naszym potrzebom. W celu przygotowania perfekcyjnie zorganizowanej strefy przechowywania, warto wykorzystać system prowadnic do szuflad z drewna DYNAPRO. Pozwala on wykonać wysokie i szerokie szuflady, bez uchwytów lub z nietypowych materiałów. Nawet bardzo obciążone konstrukcje poruszają się płynnie i delikatnie, a wartości opadania są niskie.

Peka - system prowadnic do szuflad DYNAPRO

DYNAPRO


Precyzja w każdym calu

Zawias TIOMOS to kolejne rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Jego ogromną zaletą jest wyhamowanie zamykania Soft-close, dzięki któremu w każdej fazie ruch szafki jest płynny i przebiega całkowicie bez uskoku.

Zawias TIOMOS - PekaZawias TIOMOS - Peka

TIOMOS


Katalog do pobrania w pliku PDF z produktami GRASS znajduje się pod linkiem:
https://peka.pl/do/file/pdf/ulotki/Katalog_GRASS.pdf

Zobacz więcej kuchennych inspiracji na: https://peka.pl/

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Biblioteczka w kuchni

meble kuchenne

Biblioteczka w kuchni

Kuchnia w każdym domu stanowi wyjątkowe miejsce. Dla miłośników czytania oczywiste jest posiadanie... więcej...

Złoty Laur Konsumenta dla marki REJS

meble kuchenne

Złoty Laur Konsumenta dla marki REJS

Szeroka oferta marki REJS od lat odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Produkty... więcej...

Innowacyjny system do zabudowy szuflady SB10

meble kuchenne

Innowacyjny system do zabudowy szuflady SB10

Standardowe szafki są powoli wypierane z przestrzeni kuchennej przez szuflady. Dzieje się tak, dzięki wykorzystaniu... więcej...