stopka patrona Electrolux

Chłodziarko-zamrażarki TEKA

data aktualizacji: 17-05-2018, 07:58 – artykuł promocyjny

Przechowywanie żywności w lodówce to kwestia wyboru optymalnych systemów i funkcji urządzenia oraz późniejsze prawidłowe układanie produktów. Chłodziarko-zamrażarki TEKA pozwalają na stworzenie najlepszych warunków dla żywności, zapewnają najlepszą temperaturę, a przestawne półki i stelaż na butelki ułatwią układanie produktów.

Chłodziarko-zamrażarki TEKA

 

 

Zdrowy sposób przechowywania żywności

 

Marka TEKA projektując swoje chłodziarko-zamrażarki dba o funkcje i systemy, które wspierają utrzymanie optymalnych warunków do przechowywania różnych rodzajów żywności. Dzięki nim świeże produkty dłużej zachowują swój smak i składniki odżywcze.

Jak prawidłowo przechowywać żywność w lodówce

 

Fuzzy Logic

 

Fuzzy Logic to system obecny w chłodziarko-zamrażarkach TEKA. Cały czas kontroluje on temperaturę wewnątrz i na zewnątrz urządzenia, a informacja trafia do czujników rozmieszczonych w różnych miejscach chłodziarki i zamrażarki. Dzięki temu system elektroniczny automatycznie dostosowuje siłę chłodzenia do aktualnych potrzeb. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki i zamrażarki ma kluczowe znaczenie w utrzymywaniu produktów w dobrym stanie.

 

Komora BIO

 

W chłodziarko-zamrażarkach TEKA znajduje się specjalna, zamykana komora BIO, w której stale utrzymywana jest temperatura 0-3oC. To właśnie w takich warunkach najbezpieczniej jest przechowywać mięso i łatwo psujące się produkty spożywcze np. świeży nabiał. Jak dowodzą badania temperatura 0-3oC pozwala zachować wartości odżywcze do trzech razy dłużej!

 

No Frost

 

No Frost to system zapobiegania osadzania się szronu i lodu we wnętrzu chłodziarko-zamrażarki. Zważywszy na fakt, że już 5 mm warstwa szronu zwiększa zużycie energii o 30%, warto wybrać urządzenie z systemem No Frost. Dodatkowo funkcja ta uwolni nas od przykrego obowiązku regularnego rozmrażania lodówki, zapewni efektywniejsze chłodzenie. Z NO FROST możliwa jest dokładniejsza kontrola temperatury, również po otwarciu drzwi, gdy urządzenie musi powrócić do ustalonej temperatury. W zamrażarkach No Frost szron nie osadza się na produktach, co pozwala łatwo odczytać etykiety oraz zapobiega przywieraniu produktów do siebie.

Przyjemne chłodzenie - chłodziarko-zamrażarki TEKA

 

Funkcja szybkiego zamrażania

 

Wybierając urządzenie z funkcją szybkiego zamrażania możemy zapomnieć o kłopotliwym zamrażaniu dużych ilości świeżych produktów. Ryzyko, że nie wszystko zostanie odpowiednio szybko zamrożone, aby zachować swoją strukturę i smak oraz że może dojść do podniesie się temperatura w zamrażarce, co może zaszkodzić pozostałym mrożonkom to już przeszłość. Dodatkowo szybkie chłodzenie napojów w upalne dni będzie łatwe i ... szybkie. W chłodziarko-zamrażarkach TEKA z elektronicznym sterowaniem funkcja szybkiego zamrażania wyłącza się automatycznie.

 

Rozwiązania ekologiczne

 

Chłodziarko-zamrażarki TEKA mają także funkcję ECO, która automatycznie ustawia rekomendowaną temperaturę w każdej komorze. W chłodziarce najlepiej przechowywać produkty w temperaturze 6oC, a w zamrażarce -18oC . Dzięki takiemu ustawieniu produkty zachowają swoją świeżość, a chłodziarko-zamrażarka nie będzie nadmiernie zużywać energii. W chłodziarko-zamrażarkach TEKA zdecydowano się zamontować tylko jeden kompresor, aby ograniczyć zużycie energii i hałas. Do chłodzenia wykorzystuje się w nich ekologiczny gaz R-600a, który jest bezpieczny dla środowiska.

 

Przyjemne chłodzenie

 

Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka TEKA NFE2 320 oraz NFE2 400

 • Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka TEKA NFE2 320 oraz NFE2 400Eleganckie chłodziarko-zamrażarki wykończone stalą nierdzewną z panelem sterującym na drzwiach, wyposażone zostały w system kontroli temperatury Fuzzy Logic i system NO Frost.
 • Dodatkowe funkcje: szybkiego chłodzenia, szybkiego zamrażania i ECO pozwolą automatycznie dostosować pracę lodówki do potrzeb. W zamykanej komorze BIO produkty dłużej zachowają swoją świeżość, a przestawne półki i stelaż na butelki ułatwią układanie produktów.
 • Wnętrze pokryto powłoką antybakteryjną zapobiegającą rozwijaniu się bakterii i pojawianiu się nieprzyjemnych zapachów.
 • Dostępne w dwóch wysokościach i pojemnościach dzięki czemu każdy dobierze model najbardziej odpowiedni do jego potrzeb.
 • pojemność całkowita NFE2 320: 320 l/287 l (brutto/netto), NFE2 400: 355 l/321 l
 • wysokość urządzenia NFE2 320 – 186 cm, NFE2 400 – 201 cm
 • stal zabezpieczona przed odciskami palców
 • klasa efektywności energetycznej A+Chłodziarko zamrażarka do zabudowy TKI4 325 DD

 • Chłodziarko zamrażarka do zabudowy TKI4 325 DDEnergooszczędna chłodziarko-zamrażarka TEKA TKI4 325 DD do zabudowy z elektronicznym panelem sterującym. Chłodziarka i zamrażarka są rozmrażane automatycznie, a w zamrażarce zainstalowano system No Frost. Po większych zakupach przyda się funkcja szybkiego chłodzenia, a komora BIO (0-3?C) zapewni dłuższą świeżość owoców i warzyw. Wnętrze pokryto powłoką antybakteryjną zapobiegającą rozwijaniu się bakterii i pojawianiu się nieprzyjemnych zapachów.
 • pojemność całkowita: 275 l/ 255 l  (brutto/netto)
 • klasa efektywności energetycznej A++Chłodziarko zamrażarka do zabudowy CI3 342Chłodziarko zamrażarka do zabudowy CI3 342

 • posiada elektroniczny panel sterujący. Oraz automatyczne rozmrażanie chłodziarki. Komora BIO (0-3?C) zapewni dłuższą świeżość owoców i warzyw. Wnętrze pokryto powłoką antybakteryjną zapobiegającą rozwijaniu się bakterii i pojawianiu się nieprzyjemnych zapachów.
 • pojemność całkowita: 283 l/ 264 l  (brutto/netto)
 • klasa efektywności energetycznej A+


 

Kontakt w sprawie produktów:

TEKA Polska Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków
tel. +48 22 7383270
www: www.teka.com
mail: wyślij wiadomośćDomowe urządzenia kuchenne: piekarniki » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » zmywarki do naczyń » baterie kuchenne » urządzenia kompaktowe » płyty kuchenne » chłodziarko-zamrażarki » zlewozmywaki » akcesoria

Zobacz zdjęcia w galerii TEKA:


Podobne artykuły
Płyty indukcyjne Teka

sprzęt AGD

Płyty indukcyjne Teka

Płyty indukcyjne, to najbardziej oszczędny, efektywny i bezpieczny sposób gotowania. Przepływ ciepła... więcej...

Program Wellness w piekarnikach Franke

sprzęt AGD

Program Wellness w piekarnikach Franke

Wellness to program, w który wyposażone zostały piekarniki Franke z linii Crystal oraz Frames... więcej...

Kuchenka mikrofalowa marki Gorenje z linii Ora-Ito

sprzęt AGD

Kuchenka mikrofalowa marki Gorenje z linii Ora-Ito

Pozwala zaoszczędzić czas, ułatwia życie, dzięki niej w zaledwie kilka chwil przygotujemy smaczne potrawy.... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj