patron działu Meble kuchenne Peka

Pomysł na spiżarnię z REJS

data aktualizacji: 02-03-2018, 08:42 – artykuł promocyjny

Dawniej spiżarnia znajdowała się w każdym domu. Pojawienie się lodówek oraz łatwy dostęp do sklepów i supermarketów sprawiała, że zaczęto odchodzić od wydzielania oddzielnych pomieszczeń na tworzenie magazynów żywności. Obecnie spiżarnie pełnią nieco inną rolę. W nowoczesnych kuchniach tworzy się coraz częściej strefy przechowywania. Umieszcza się w nich żywność, drobne akcesoria, spore naczynia czy sprzęt AGD, z którego rzadziej korzystamy. Aby zorganizować taką strefę wystarczy jedna duża szafka wyposażona w Carga Maxi firmy REJS. Dzięki tym pojemnym ażurowym koszom, zamocowanym na wytrzymałym stelażu, zapewnimy sobie łatwy dostęp do przechowywanych produktów - wszystkich, nawet tych umieszczonych daleko w głębi. W celu wysunięcia całej zawartości szafki, wystarczy bowiem jeden lekki ruch.

Pomysł na spiżarnię z REJS

W ofercie firmy REJS znaleźć można kilka rodzajów carg wysokich – wysuwane, obrotowe i w wersji front. Wszystkie dostępne są w opcji z dnem drucianym, lub pełnym, wykonanym z tworzywa z powierzchnią redukującą poślizg. Wszystkie wykorzystują prowadnice pełnego wysuwu z miękkim dociągiem i mocowanie frontu w trzech płaszczyznach ułatwiających regulację. Duży udźwig – do 90 kg, pozwala przechowywać nawet ciężkie przedmioty, których w strefie przechowywania zazwyczaj nie brakuje.

Rejs Cargo Maxi - spiżarnia w kuchnispiżarnia w kuchni - REJS Cargo MaxiREJS - crago Maxi obrotowe

Carga firmy REJS zapewniają ponadto możliwość umieszczania koszy na dowolnej wysokości, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosowywać je do swoich potrzeb, nie marnując przy tym cennej powierzchni. Atrakcyjną opcją jest również możliwość zamontowania elektrycznego systemu wspomagania otwierania. Dzięki niemu wystarczy lekkie dotknięcie palcem, by cargo bezszelestnie wysunęło się z szafki.

Carga Maxi dostępne są w kilku szerokościach. W zależności od modelu od 300 do 600 mm.

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe z drutu, stali, aluminium do: szafek niskich, wysokich, narożnych i wiszących » systemy relingowe » kolumny i wsporniki » organizery » nogi i nóżki » uchwyty aluminiowe » profile aluminiowe » listwy aluminiowe » szkło dekoracyjne


Zobacz zdjęcia w galerii REJS:
Podobne artykuły
Meble kuchenne - matowe czy w połysku

meble kuchenne

Meble kuchenne - matowe czy w połysku

Fronty kuchenne mogą mieć różne wykończenie. Do niedawna królowały powierzchnie błyszczące,... więcej...

Systemy elektrycznego wspomagania otwierania szafek i szuflad - naciśnij i otwórz

meble kuchenne

Systemy elektrycznego wspomagania otwierania...

Odpowiednie rozplanowanie układu kluczowych sprzętów i stref pracy to warunek niezbędny do zapewnienia... więcej...

Kuchenne inspiracje

meble kuchenne

Kuchenne inspiracje

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Panuje tu ciepła i rodzinna atmosfera, a do urządzenia tego... więcej...