stopka patrona Electrolux

Piecz i nie sprzątaj! Dualclean - podwójny system czyszczący w jednym piekarniku

data aktualizacji: 27-02-2018, 08:55 – artykuł promocyjny

Śledzisz kulinarne trendy, lubisz gotować i eksperymentować kuchni lub masz dużą rodzinę i często podejmujesz gości? Pieczenie jest Twoją pasją, a potrawy takie jak comber z jelenia, wytrawny suflet lub tort bezowy zapowiadają niezwykłą przygodę? Wszystko brzmi pięknie do czasu, gdy zaczynasz myśleć o sprzątaniu. Zastanawiasz się jaki piekarnik wybrać, aby zaoszczędzić sobie trudu i zyskać jak najwięcej czasu dla siebie i bliskich? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: nowe piekarniki Teka Wish z system czyszczenia DualClean.

Piecz i nie sprzątaj! Dualclean - podwójny system czyszczący w jednym piekarniku

Piekarniki z linii Teka Wish wyposażono w system podwójnego czyszczenia DualClean z funkcjami Pyrolizy i HydroClean®

Funkcja pyrolizy pozwala usunąć najtrudniejsze zabrudzenia wnętrza komory piekarnika. W wyniku działania temperatury osiągającej 500°C pozostałości z pieczenia ulegają spaleniu, zamieniając się w łatwy do usunięcia popiół. Piekarniki posiadają trzy warianty czasowe ustawienia tej funkcji, w zależności od stopnia zabrudzeń: 60, 90 lub 120 minut. W przeciwieństwie do powszechnych opinii, stosowanie pyrolizy nie jest aż tak kosztowne jakby mogło się wydawać. Oszczędności powstałe w wyniku niestosowania chemicznych środków czyszczących sumują się z niskim kosztem poboru energii na cykl.

Bezpieczeństwo użytkowania piekarnika nie jest tylko jedną z dostępnych opcji. Zawsze jest priorytetem. Dlatego drzwi piekarników Teka wyposażone zostały w blokadę bezpieczeństwa, która jest aktywna podczas trwania całego procesu czyszczenia pyrolizą, a nawet może być aktywowana podczas pieczenia. Cztery szyby w drzwiach oraz nowy, udoskonalony system chłodzenia obudowy gwarantują prawidłową izolację i bezpieczeństwo wszystkim przebywającym w kuchni.

Komora piekarnika Teka Wish HydrocleanKomora piekarnika Teka Wish

Natomiast System HydroClean® przeznaczony jest do codziennego czyszczenia i wyposażono w niego wszystkie piekarniki w ofercie Teka. Wykorzystuje on wodę, którą wlewa się na dno piekarnika i podgrzewa do temperatury 90°C. Wytworzona w ten sposób para wodna kondensuje się na ściankach piekarnika umożliwiając łatwe usunięcie zabrudzeń, bez konieczności użycia silnych środków czyszczących. Wystarczy szklanka wody i piekarnik jest czysty w zaledwie 24 minuty.

Teka Wish

Dodatkowo specjalne wyprofilowane miejsce na wodę w dnie komory można wykorzystać również podczas pieczenia chleba lub mięs, które potrzebują wilgotnego powietrza by uzyskać najlepsze efekty.

TekaTeka

Czyszczenie nowych piekarników Teka Wish jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki emalii o niezwykle gładkiej powierzchni, którą pokryte jest całe wnętrze komory piekarnika. Najnowszej generacji emalia sprawia, że wnętrze pozostaje dłużej czyste, gdyż jej śliska powierzchnia minimalizuje przywieranie zabrudzeń i tłuszczu. Jest wysoce odporna na chemiczne środki czyszczące, a także wytrzymała na ewentualne uderzenia i odpryski, które mogą zdarzyć się podczas pieczenia. Dzięki wyjątkowej emalii Teka systemy ułatwiające czyszczenie HydroClean® oraz Pyroliza są jeszcze bardziej skuteczne, a piekarnik dłużej pozostaje czysty.

System DualClean to sprzymierzeniec w codziennych pracach kuchennych.

 

 


piekarnik Teka HLB 860 PPiekarnik Teka Wish HLB 860 P DualClean

 • Pyroliza + HydroClean®Pro
 • Klasa energetyczna A+
 • Pojemność 70 l
 • 12 funkcji grzania
 • 20 programów auto
 • Wyświetlacz TFT 4”
 • System SoftClose


Piekarnik Teka Wish HLB 840 P White z systemem DualCleanPiekarnik Teka Wish HLB 840 P White DualClean

 • Pyroliza + HydroClean®Pro
 • Klasa energetyczna A+
 • Pojemność 70 l
 • 8 funkcji grzania
 • System SoftClose

Kontakt w sprawie produktów:

TEKA Polska Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków
tel. +48 22 7383270
www: www.teka.com
mail: wyślij wiadomośćDomowe urządzenia kuchenne: piekarniki » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » zmywarki do naczyń » baterie kuchenne » urządzenia kompaktowe » płyty kuchenne » chłodziarko-zamrażarki » zlewozmywaki » akcesoria

Zobacz zdjęcia w galerii TEKA:
Podobne artykuły
Kuchnia w bieli - jakie AGD wybrać

sprzęt AGD

Kuchnia w bieli - jakie AGD wybrać

Biel w kuchni króluje od kilku sezonów. Jednak za jej sukcesem przemawia nie tylko moda, ale... więcej...

Jak przechowywać żywność w lodówce

sprzęt AGD

Jak przechowywać żywność w lodówce

Rozmieszczenie produktów w lodówce ułatwia nam sprawne organizowanie przestrzeni oraz korzystnie... więcej...

Niezastąpiony smak domowego chleba

sprzęt AGD

Niezastąpiony smak domowego chleba

Samodzielne wypiekanie pieczywa było do niedawna tradycją. Obecnie, dzięki wprowadzaniu na rynek wyspecjalizowanych... więcej...