konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

stopka patrona Electrolux

Piecz i nie sprzątaj! Dualclean - podwójny system czyszczący w jednym piekarniku

data aktualizacji: 27-02-2018, 08:55 – artykuł promocyjny

Śledzisz kulinarne trendy, lubisz gotować i eksperymentować kuchni lub masz dużą rodzinę i często podejmujesz gości? Pieczenie jest Twoją pasją, a potrawy takie jak comber z jelenia, wytrawny suflet lub tort bezowy zapowiadają niezwykłą przygodę? Wszystko brzmi pięknie do czasu, gdy zaczynasz myśleć o sprzątaniu. Zastanawiasz się jaki piekarnik wybrać, aby zaoszczędzić sobie trudu i zyskać jak najwięcej czasu dla siebie i bliskich? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: nowe piekarniki Teka Wish z system czyszczenia DualClean.

Piecz i nie sprzątaj! Dualclean - podwójny system czyszczący w jednym piekarniku

Piekarniki z linii Teka Wish wyposażono w system podwójnego czyszczenia DualClean z funkcjami Pyrolizy i HydroClean®

Funkcja pyrolizy pozwala usunąć najtrudniejsze zabrudzenia wnętrza komory piekarnika. W wyniku działania temperatury osiągającej 500°C pozostałości z pieczenia ulegają spaleniu, zamieniając się w łatwy do usunięcia popiół. Piekarniki posiadają trzy warianty czasowe ustawienia tej funkcji, w zależności od stopnia zabrudzeń: 60, 90 lub 120 minut. W przeciwieństwie do powszechnych opinii, stosowanie pyrolizy nie jest aż tak kosztowne jakby mogło się wydawać. Oszczędności powstałe w wyniku niestosowania chemicznych środków czyszczących sumują się z niskim kosztem poboru energii na cykl.

Bezpieczeństwo użytkowania piekarnika nie jest tylko jedną z dostępnych opcji. Zawsze jest priorytetem. Dlatego drzwi piekarników Teka wyposażone zostały w blokadę bezpieczeństwa, która jest aktywna podczas trwania całego procesu czyszczenia pyrolizą, a nawet może być aktywowana podczas pieczenia. Cztery szyby w drzwiach oraz nowy, udoskonalony system chłodzenia obudowy gwarantują prawidłową izolację i bezpieczeństwo wszystkim przebywającym w kuchni.

Komora piekarnika Teka Wish HydrocleanKomora piekarnika Teka Wish

Natomiast System HydroClean® przeznaczony jest do codziennego czyszczenia i wyposażono w niego wszystkie piekarniki w ofercie Teka. Wykorzystuje on wodę, którą wlewa się na dno piekarnika i podgrzewa do temperatury 90°C. Wytworzona w ten sposób para wodna kondensuje się na ściankach piekarnika umożliwiając łatwe usunięcie zabrudzeń, bez konieczności użycia silnych środków czyszczących. Wystarczy szklanka wody i piekarnik jest czysty w zaledwie 24 minuty.

Teka Wish

Dodatkowo specjalne wyprofilowane miejsce na wodę w dnie komory można wykorzystać również podczas pieczenia chleba lub mięs, które potrzebują wilgotnego powietrza by uzyskać najlepsze efekty.

TekaTeka

Czyszczenie nowych piekarników Teka Wish jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki emalii o niezwykle gładkiej powierzchni, którą pokryte jest całe wnętrze komory piekarnika. Najnowszej generacji emalia sprawia, że wnętrze pozostaje dłużej czyste, gdyż jej śliska powierzchnia minimalizuje przywieranie zabrudzeń i tłuszczu. Jest wysoce odporna na chemiczne środki czyszczące, a także wytrzymała na ewentualne uderzenia i odpryski, które mogą zdarzyć się podczas pieczenia. Dzięki wyjątkowej emalii Teka systemy ułatwiające czyszczenie HydroClean® oraz Pyroliza są jeszcze bardziej skuteczne, a piekarnik dłużej pozostaje czysty.

System DualClean to sprzymierzeniec w codziennych pracach kuchennych.

 

 


piekarnik Teka HLB 860 PPiekarnik Teka Wish HLB 860 P DualClean

 • Pyroliza + HydroClean®Pro
 • Klasa energetyczna A+
 • Pojemność 70 l
 • 12 funkcji grzania
 • 20 programów auto
 • Wyświetlacz TFT 4”
 • System SoftClose


Piekarnik Teka Wish HLB 840 P White z systemem DualCleanPiekarnik Teka Wish HLB 840 P White DualClean

 • Pyroliza + HydroClean®Pro
 • Klasa energetyczna A+
 • Pojemność 70 l
 • 8 funkcji grzania
 • System SoftClose

Kontakt w sprawie produktów:

TEKA Polska Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków
tel. +48 22 7383270
www: www.teka.com
mail: wyślij wiadomośćDomowe urządzenia kuchenne: piekarniki » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » zmywarki do naczyń » baterie kuchenne » urządzenia kompaktowe » płyty kuchenne » chłodziarko-zamrażarki » zlewozmywaki » akcesoria

Zobacz zdjęcia w galerii TEKA:


Podobne artykuły
Linia sprzętów kuchennych Franke Mythos - elegancja i ergonomia

sprzęt AGD

Linia sprzętów kuchennych Franke Mythos -...

Najnowsza linia produktów Franke Mythos została stworzona dla osób szukających intuicyjnych,... więcej...

Zdrowy posiłek do pracy - zrób go sam

sprzęt AGD

Zdrowy posiłek do pracy - zrób go sam

Zdrowe odżywianie to to nie tylko kwestia zdrowia, ale również chęć dbania o swoją figurę a także... więcej...