konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Baterie kuchenne Deante

Kuchnia w kolorze

data aktualizacji: 15-02-2018, 13:43 – artykuł promocyjny

Aranżacja wnętrza, w tym także kuchni może nieść ze sobą również bagaż emocji, którymi będziemy oddziaływać na otoczenie. Triki związane z grą kolorów są nam dobrze znane, np. jasne powiększa, ciemne zmniejszy. Jest też wiele innych sposobów na wykorzystanie potęgi koloru. Na przykład jedzenie na niebieskiej zastawie hamuje nasz apetyt, dlatego takie indywidualne cechy zaklęte w mowie barw tworzą w kuchni klimat. Nasz klimat.

Kuchnia w kolorze

W zależności od tego, na ile starczy nam odwagi we wprowadzeniu niestandardowych rozwiązań kuchnię w kolorze możemy mieć w dwóch wariantach:

  • kolorowa aranżacja z szerokim rozmachem może dotyczyć dużych przestrzeni w obrębie pomieszczenia – ścian, podłóg i mebli.
  • w większości przypadków jednak lepiej sprawdzi się maksyma „im mniej, tym lepiej” – wówczas największa rola kształtowania przestrzeni przypadnie produktom, które doskonale uzupełniają wnętrza, a zarazem w nich nie dominują.   


Jeśli chodzi o dodatki dobrym pomysłem okażą się nie tylko akcesoria kuchenne, jak garnki, dozowniki na płyn do mycia naczyń czy ściereczki, ale również… armatura. – Z myślą o osobach, które chcą wprowadzić kolor do pomieszczeń jednak w ograniczonym zakresie, powstała seria armatury Lena – mówi Marcin Szymke, product manager kategorii baterii Laveo.

Bateria Lena czerwonaBateria Lena niebieskaBateria Lena żółta

fot.: seria baterii Lena - aby zmienić daną baterię wystarczy samodzielnie wymienić kolorowe elementy

Specyfika tej linii polega na tym, że w zależności od pozostałych elementów aranżacji przestrzeni można zmieniać jej kolor.

Lena została pomyślana tak, aby jej kluczowe elementy dekoracyjne móc wymieniać w zależności od potrzeby chwili. Do każdej baterii z tej serii można dokupić akcesoria w kolorach czerwonym, zielonym, żółtym oraz niebieskim i w prosty sposób samodzielnie je zamontowaćdodaje Marcin Szymke.

W przypadku, gdy pomieszczenie kuchenne przejdzie całkowitą metamorfozę i żaden z kolorów nie będzie w stanie sprostać nowej aranżacji – Lena może powrócić do postaci w całości chromowanej, takie akcesoria również dostępne są w serii.


Szał koloru

Kolor, który obejmie całe pomieszczenie, czy będzie to tylko dodatek? Każdy może mieć własną wizję kolorowych metamorfoz uzależnionych od wyobraźni i odwagi w kreowaniu przestrzeni wokół siebie. Jedno jest pewne – im więcej barw w pomieszczeniach, tym więcej indywidualności w charakterze wnętrza, które stanowi o jego mieszkańcach. Jednak zanim pokusimy się o dodanie koloru pomieszczeniu – warto zasięgnąć wiedzy o jego działaniu „podprogowym”.

Szał kolorów w kuchni - znaczenie, wpływ na otoczenie

fot.: Fiolet w otoczeniu wycisza i uspokaja. W tej kuchni meble w kolorze fioletowym zostały zestawione z okapem Solano Laveo, który tworzy doskonałą harmonię z innymi elementami w kolorze czarnym – płytą indukcyjną i piekarnikiem
 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki granitowe » baterie zlewozmywkowe » akcesoria do zlewozmywaków: preparaty do zlewów granitowych » syfon kwadratowy » okapy kuchenne


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo
Podobne artykuły
Baterie z powłoką PVD - doskonałe rozwiązanie do kuchni

baterie kuchenne

Baterie z powłoką PVD - doskonałe rozwiązanie do kuchni

Urządzając kuchnię, staramy się tak dobrać poszczególne elementy jej wyposażenia, aby stworzyć... więcej...

Jak dbać o armaturę kuchenną

baterie kuchenne

Jak dbać o armaturę kuchenną

Wiele osób nie przykłada dużej wagi do pielęgnacji armatury. Sprzątając kuchnię czy łazienkę,... więcej...

Libretto - bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą elastyczną wylewką

baterie kuchenne

Libretto - bateria zlewozmywakowa stojąca z...

Libretto to elegancka bateria zlewozmywakowa firmy Ferro, stanowiąca doskonałą propozycję do nowoczesnych... więcej...

armatura

Partnerzy


logo Deante    Teka   Kuchinox

Oras  logo FrankeGrupa Armatura

Inspiro AGD   LaveoNEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj