konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018
aurora

Oświetlenie blatu w kuchni - wybierz dobre światło i gotuj sprawnie

data aktualizacji: 03-01-2018, 08:43 – artykuł promocyjny

Zajmują mało miejsca, można je łatwo zamontować w szafkach kuchennych i regałach - oprawki meblowe LEDOM to idealne oświetlenie podszafkowe. Z ich pomocą rozjaśnimy każdy ciemny kąt w kuchni.

Blat roboczy jest takim miejscem w kuchni, które powinno być idealnie oświetlone. W miejscu, na którym przygotowujemy potrawy, nie może być ciemno. Tymczasem najczęściej nad blatem roboczym wiszą szafki, które rzucają cień i utrudniają zamocowanie tradycyjnej lampy. W takiej sytuacji nie pomaga również lampa sufitowa. Jej światło najczęściej nie dochodzi do blatu roboczego. Ponadto przeważnie sami je zasłaniamy, stojąc przy blacie. Problem znika w momencie zamontowania odpowiedniego oświetlenia podszafkowego.

Oświetlenie blatu w kuchni - wybierz dobre światło i gotuj sprawnie


Pobierają mało energii, dają dużo światła

Jako oświetlenie podszafkowe idealnie sprawdzają się oprawy LED marki LEDOM. To unikalne połączenie tradycyjnej wpustowej oprawy meblowej z nowoczesną technologią LED.

Bezspornym atutem oprawy LED LEDOM jest jej wyjątkowo mała wysokość, dzięki której możliwy jest montaż nieprzelotowo w typowych płytach meblowych o grubości 18mm. Montaż oprawy dodatkowo ułatwia dołączony przewód zasilający o długości 1 metra. Oprawy LEDOM można zamontować na dwa sposoby: nieprzelotowo lub z otworem na wylot.

>>> Zobacz instrukcję montażu z otworem na wylot
>>> Zobacz instrukcję montażu z otworem nie na wylot

Nowa oprawa meblowa LEDOM, pobierając tylko 3W, emituje strumień świetlny 275lm przy zachowaniu wysokiego stopnia odwzorowania barw Ra>80. Zintegrowane źródło światła w postaci diod LED o temperaturze barwowej 2700K emituje delikatne, przyjazne dla oczu światło. Kąt świecenia oprawy wynosi 80°. 

Oprawa doskonale sprawdza się w oświetleniu szaf, półek, regałów, blatów kuchennych oraz innego typu zabudowy meblowej. Dzięki jej małym wymiarom i minimalistycznej formie doskonale wpisuje się w nowoczesne wzornictwo tworząc z meblami doskonałe połączenie.

oprawka LED LEDOM kwadratowaoprawka LED LEDOM okrągłaoprawka LED LEDOM kwadratowaoprawka LED LEDOM okrągła

Do opraw meblowych dodatkowo oferowany jest szroniony klosz, który pełni funkcję ochronną oraz idealnie rozprasza światło emitowane przez oprawę meblową LEDOM.


Oprawy LED do każdej kuchni

Oprawy LEDOM idealnie komponują się z kuchnią w każdym stylu, czy to nowoczesnym, klasycznym, czy rustykalnym. Oświetlenie kuchenne, umieszczone pod szafkami zapewni wyjątkowy nastrój, funkcjonalność i styl w kuchni. Warto również podkreślić, że w przypadku oświetlenia LED to także oszczędność energii.

Zamontowanie opraw LED marki LEDOM to świetny sposób na to, by uzyskać dobrą widoczność podczas gotowania. Podszafkowe oprawy meblowe LEDOM dają dużo przyjemnego światła i nie fałszują kolorów potraw.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LEDIN Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Kołobrzeska 15/B
07-410 Ostrołęka
tel. 29 764 77 00
www: www.ledin.pl
mail: wyślij wiadomośćtaśmy LED » zasilacze LED » żarówki LED » oprawy » naświetlacze LED » profile LED » kontrolery » akcesoria » przewody

Zobacz zdjęcia w galerii LEDIN:
Podobne artykuły
Gwiezdne niebo - gwiazdy na Twoje życzenie

oświetlenie w kuchni

Gwiezdne niebo - gwiazdy na Twoje życzenie

Gwiezdne Niebo zwane także Gwieździstym Niebem jest już produktem znanym i powszechnie stosowanym. Obecnie... więcej...

Podświetlany szklany wieniec kuchenny LED alternatywą dla oświetlenia punktowego w kuchni

oświetlenie w kuchni

Podświetlany szklany wieniec kuchenny LED alternatywą...

Urządzając kuchnię zależy Ci na tym, aby była ona jak najbardziej funkcjonalna i praktyczna. Chcesz,... więcej...

Kurtyna światłowodowa - sposób na koloroterapię

oświetlenie w kuchni

Kurtyna światłowodowa - sposób na koloroterapię

Koloroterapia to najprościej rzecz ujmując, leczenie kolorami. Zastosowanie światłowodów oświetleniowych... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj