konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

iScan - Innowacyjny system prezentacji projektów wnętrz

data aktualizacji: 15-12-2017, 13:33 – artykuł promocyjny

Stworzenie odpowiedniego projektu pomieszczenia, dobranie gabarytów mebli, ich rozmieszczenie i dekoracja wnętrza, to czasem dopiero początek zmagań projektantów. Często muszą radzić sobie z wymagającymi klientami, bez konkretnej wizji. Sporym wyzwaniem może być również dobranie odpowiednich płytek, podłóg, kolorów płyty meblowej, frontów, ścian czy fototapet.

iScan - Innowacyjny system prezentacji projektów wnętrz

Wybór właściwej kolorystyki w projekcie to klucz do stworzenia odpowiedniej atmosfery mieszkania, dopasowanej do preferencji klienta. Jest to proces, który nierzadko wymaga wielu godzin poświęconych na poprawki, dodatkowe rendery i kolejne konfrontacje z klientem. Dlatego coraz częściej projektanci poszukują nowoczesnych rozwiązań, które skutecznie pomogą im w komunikacji z klientem. Przykładem takiego rozwiązania jest iScan.

iScan to system prezentacji projektów, który oferuje całkiem nowe możliwości prezentacji projektów wnętrz użytkownikom programów KD Max V6 oraz InteriCAD. System pozwala na stworzenie nieskończonej ilości wariantów kolorystycznych jednej wizualizacji oraz szybkie zaprezentowanie ich klientowi. iScan powstał z myślą o projektantach wnętrz, producentach mebli, pracownikach salonów sprzedaży i salonów meblowych.

System umożliwia zdefiniowanie kanałów na wybranych przez użytkownika obszarach, takich jak: fronty, podłogi, lacobel, blat, obicia, ściany itp. Po przeliczeniu sceny iScan uwzględnia właściwości fizyczne poszczególnych materiałów i umożliwia wczytanie dowolnej ilości tekstur w formie pliku jpg. Nie ma więc żadnych ograniczeń również co do rodzajów tesktur, które producenci udostępniają często na swoich stronach internetowych.

Zadaniem iScana jest zapewnienie wysokiego komfortu pracy projektantom, podniesienie standardu ich usług i przede wszystkim ułatwienie kontaktu na linii projektant-klient. W rezultacie przyspiesza on podjęcie decyzji przez klienta końcowego.

iScan jest narzędziem, które w wielu przypadkach może zastąpić kosztowne showroomy. Idea systemu jest jednak na tyle przyjazna, że zastąpienie rzeczywistego wzornika kolorów czy wystawy, nie jest konieczne. Można go bowiem zintegrować z czytnikiem kodów kreskowych i umożliwić klientowi zarówno dotknięcie faktury materiału, sprawdzenie faktycznego koloru , jak sprawdzenie zastosowania danego wariantu na wizualizacji, w czasie rzeczywistym!

Na potrzeby indywidualnych użytkowników istnieje również możliwość instalacji iScana na tabletach z systemem iOS. Dzięki temu doskonale sprawdzi się również w terenie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego praktyczne zastosowanie systemu iScan.
 

Kontakt w sprawie produktów:

KD Max Polska
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków
tel. 12 312 59 94 ; +48 506 043 811
www: kdmax.pl
mail: wyślij wiadomośćProfesjonalny program do projektowania i wizualizacji wnętrz:
KD Max V6 - program do kompleksowego projektowania mebli i wnętrz

Aplikacje do prezentacji i wsparcia sprzedaży:
iScan - system prezentacji projektów
Panoramy 360° - panoramy projektów kompatybilne z okularami VR
iMeasure - mobilna aplikacja do wykonywania precyzyjnych pomiarów pomieszczeń

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/kdmax.polska
YouTube: https://www.youtube.com/user/mtpartner/videos
Instagram: https://www.instagram.com/kd_max_polska/
Podobne artykuły
Nowe biblioteki szafek i akcesoriów firmy BLUM dla KD Max V6

projekty kuchni

Nowe biblioteki szafek i akcesoriów firmy BLUM...

Firma TMSys Sp. z o.o. poinformowała o pojawieniu się 2 nowych bibliotek firmy BLUM dla użytkowników... więcej...

Fioletowa kuchnia

projekty kuchni

Fioletowa kuchnia

Czasy aranżacji kuchi w bezpiecznych, tradycyjnych kolorach odeszły już do lamusa. Obecnie osoby urządzające... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj