Hexon - sześciokątny zlewozmywak granitowy

data aktualizacji: 21-11-2017, 12:26 – artykuł promocyjny

W ostatnim czasie w aranżacji wnętrz dość mocno zarysował się trend geometryczny. Inspiracja geometrią to wynik chęci wyróżnienia się i nadania pomieszczeniom indywidualnego charakteru. Wielokątne płytki, półki, podkładki czy talerze to elementy, których nie może zabraknąć w kuchni urządzonej zgodnie z trendem inspirowanym zasadami geometrii. Firma Deante, podążając za modą, stworzyła granitowe zlewozmywaki w kształcie sześciokąta - Hexagon. Te nietuzinkowe produkty doskonale prezentują zarówno w szafce narożnej, jak i w ciągu blatu roboczego.

Hexon - sześciokątny zlewozmywak granitowy

To wyjątkowy model, który nie tylko ma modną bryłę, ale też pozwala na nowatorskie wykorzystanie kuchennej przestrzeni – mówi Michał Łój, jego projektant oraz Product Design Manager w Deante. – Sześciokątny kształt sprawia, że świetnie sprawdzi się także w roli zlewozmywaka do wykorzystania w narożniku wyspy kuchennej. Która, czerpiąc z jego kształtu, również może być heksagonem! – dodaje. – Hexon ma też wyjątkowo pojemną komorę, aż 42x42x19 cm, w której bez trudu zmieszczą się nawet bardzo duże naczynia.

Firma Deante oferuje ponadto syfon o kompaktowej konstrukcji, tzw. „space saver”, który można zamontować bardzo blisko ściany, uzyskując w ten sposób dodatkowe miejsce w szafce, np. na kosze do segregacji odpadów. 

Codzienne korzystanie ze zlewozmywaka dodatkowo ułatwi mała komora pomocnicza. Bez problemu umyjemy w niej sztućce, warzywa lub owoce. Równoważy ją symetrycznie umiejscowiony ociekacz, na który wygodnie będzie odstawić opłukany kubek.

Hexon, podobnie jak pozostałe zaprojektowane przeze mnie zlewozmywaki, utrzymany jest w naszej linii „aero design” – luźno nawiązując do origami i kształtów nowoczesnych samolotów. – mówi Michał Łój. – Wyraziste linie na poziomych płaszczyznach wpływają zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność zlewozmywaka. Nadają bryle lekkości i ułatwiają spływanie wody do komory.

Zlewozmywaki Hexagon odznaczają się wszystkimi cechami typowymi dla zlewów granitowych -  są trwałe, odporne na zarysowania, uderzenia, przebarwienia, szok termiczny i wysoką temperaturę. Wyróżnia je ponadto elegancki wygląd z charakterystycznym metalicznym połyskiem. Oferowane są w trzech wariantach kolorystycznych: grafitowym, szarym i alabastrowo białym.

Hexagon grafitowyHexagon szary

Hexagon - zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem
kod: ZQP G653
kolor: grafitowy metalik
wymiary: 995 x 500 x 190 mm
sugerowana cena brutto: 899 zł

Hexagon - zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem
kod: ZQP S653
kolor: szary metalik
wymiary: 995 x 500 x 190 mm
sugerowana cena brutto: 899 zł

Hexagon biały

Hexagon - zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem
kod: ZQP A653
kolor: alabaster
wymiary: 995 x 500 x 190 mm
sugerowana cena brutto: 899 zł

Zawarte w materiale cząsteczki srebra mają działanie antyseptyczne, czyli utrudniają namnażanie się bakterii na powierzchni zlewozmywaka. Gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i wystarczy ją przetrzeć codziennie gąbką z płynem do mycia naczyń. Jeśli chcemy sobie jeszcze ułatwić czyszczenie, zlewozmywak można zaimpregnować specjalnym preparatem Deante, który hydrofobizuje powierzchnię i zabezpiecza ją przed przywieraniem brudu.

Zlewozmywaki Hexagon to rozwiązanie, które pomimo upływu czasu, wciąż stanowić będzie efektowny i modny dodatek w kuchni. Granit cieszy się bowiem nieprzemijającą popularnością. Jego trwałość, przy odpowiedniej pielęgnacji, sprawi, że zlewozmywak ten posłuży nam przez długie lata. Tak wysoką jakość zapewnia zaawansowana technologia produkcji i staranne wykonanie w polskiej fabryce, a potwierdza ją 10-letnia gwarancja.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Zlew granitowy w odważnym kolorze czerwieni

zlewozmywaki

Zlew granitowy w odważnym kolorze czerwieni

Sztuka aranżacji wnętrz opiera się na modnym designie, stawiającym na ergonomię i niebanalny wygląd... więcej...

Trendy w kuchni - zlewozmywak granitowy czy ceramiczny

zlewozmywaki

Trendy w kuchni - zlewozmywak granitowy czy ceramiczny

Czasy brzydkich, dużych, żeliwnych zlewozmywaków już minęły. Nastała era nowoczesnych, wytrzymałych,... więcej...

Stylowa strefa zmywania

zlewozmywaki

Stylowa strefa zmywania

Zlewozmywak Franke Style to produkt, który doskonale łączy w sobie walory funkcjonalne z estetycznymi.... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj