Hexon - sześciokątny zlewozmywak granitowy

data aktualizacji: 21-11-2017, 11:26 – artykuł promocyjny

W ostatnim czasie w aranżacji wnętrz dość mocno zarysował się trend geometryczny. Inspiracja geometrią to wynik chęci wyróżnienia się i nadania pomieszczeniom indywidualnego charakteru. Wielokątne płytki, półki, podkładki czy talerze to elementy, których nie może zabraknąć w kuchni urządzonej zgodnie z trendem inspirowanym zasadami geometrii. Firma Deante, podążając za modą, stworzyła granitowe zlewozmywaki w kształcie sześciokąta - Hexagon. Te nietuzinkowe produkty doskonale prezentują zarówno w szafce narożnej, jak i w ciągu blatu roboczego.

Hexon - sześciokątny zlewozmywak granitowy

To wyjątkowy model, który nie tylko ma modną bryłę, ale też pozwala na nowatorskie wykorzystanie kuchennej przestrzeni – mówi Michał Łój, jego projektant oraz Product Design Manager w Deante. – Sześciokątny kształt sprawia, że świetnie sprawdzi się także w roli zlewozmywaka do wykorzystania w narożniku wyspy kuchennej. Która, czerpiąc z jego kształtu, również może być heksagonem! – dodaje. – Hexon ma też wyjątkowo pojemną komorę, aż 42x42x19 cm, w której bez trudu zmieszczą się nawet bardzo duże naczynia.

Firma Deante oferuje ponadto syfon o kompaktowej konstrukcji, tzw. „space saver”, który można zamontować bardzo blisko ściany, uzyskując w ten sposób dodatkowe miejsce w szafce, np. na kosze do segregacji odpadów. 

Codzienne korzystanie ze zlewozmywaka dodatkowo ułatwi mała komora pomocnicza. Bez problemu umyjemy w niej sztućce, warzywa lub owoce. Równoważy ją symetrycznie umiejscowiony ociekacz, na który wygodnie będzie odstawić opłukany kubek.

Hexon, podobnie jak pozostałe zaprojektowane przeze mnie zlewozmywaki, utrzymany jest w naszej linii „aero design” – luźno nawiązując do origami i kształtów nowoczesnych samolotów. – mówi Michał Łój. – Wyraziste linie na poziomych płaszczyznach wpływają zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność zlewozmywaka. Nadają bryle lekkości i ułatwiają spływanie wody do komory.

Zlewozmywaki Hexagon odznaczają się wszystkimi cechami typowymi dla zlewów granitowych -  są trwałe, odporne na zarysowania, uderzenia, przebarwienia, szok termiczny i wysoką temperaturę. Wyróżnia je ponadto elegancki wygląd z charakterystycznym metalicznym połyskiem. Oferowane są w trzech wariantach kolorystycznych: grafitowym, szarym i alabastrowo białym.

Hexagon grafitowyHexagon szary

Hexagon - zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem
kod: ZQP G653
kolor: grafitowy metalik
wymiary: 995 x 500 x 190 mm
sugerowana cena brutto: 899 zł

Hexagon - zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem
kod: ZQP S653
kolor: szary metalik
wymiary: 995 x 500 x 190 mm
sugerowana cena brutto: 899 zł

Hexagon biały

Hexagon - zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem
kod: ZQP A653
kolor: alabaster
wymiary: 995 x 500 x 190 mm
sugerowana cena brutto: 899 zł

Zawarte w materiale cząsteczki srebra mają działanie antyseptyczne, czyli utrudniają namnażanie się bakterii na powierzchni zlewozmywaka. Gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i wystarczy ją przetrzeć codziennie gąbką z płynem do mycia naczyń. Jeśli chcemy sobie jeszcze ułatwić czyszczenie, zlewozmywak można zaimpregnować specjalnym preparatem Deante, który hydrofobizuje powierzchnię i zabezpiecza ją przed przywieraniem brudu.

Zlewozmywaki Hexagon to rozwiązanie, które pomimo upływu czasu, wciąż stanowić będzie efektowny i modny dodatek w kuchni. Granit cieszy się bowiem nieprzemijającą popularnością. Jego trwałość, przy odpowiedniej pielęgnacji, sprawi, że zlewozmywak ten posłuży nam przez długie lata. Tak wysoką jakość zapewnia zaawansowana technologia produkcji i staranne wykonanie w polskiej fabryce, a potwierdza ją 10-letnia gwarancja.

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Czyszczenie i pielęgnacja zlewozmywaków stalowych z Deante

zlewozmywaki

Czyszczenie i pielęgnacja zlewozmywaków stalowych z Deante

Zadbany, stalowy zlewozmywak nadaje kuchni elegancki i nowoczesny charakter. Wystarczy jednak obecność osadu... więcej...

Jedno, półtora czy dwukomorowy - wybierz najlepszy zlewozmywak dla swojej kuchni

zlewozmywaki

Jedno, półtora czy dwukomorowy - wybierz najlepszy...

Przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej wyboru mebli i sprzętów kuchennych powinniśmy dokładnie... więcej...

Zlewozmywak wpuszczany w blat do nietypowych kuchni

zlewozmywaki

Zlewozmywak wpuszczany w blat do nietypowych kuchni

Zdarzają się sytuacje, kiedy pomimo bogatej oferty rynkowej zlewozmywaków, trudno jest znaleźć... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj