stopka patrona Electrolux

Piekarnik TEKA iOven z linii Wish - nowy wymiar pieczenia

data aktualizacji: 19-07-2018, 06:11 – artykuł promocyjny

Starannie zaprojektowane piekarniki TEKA Wish umożliwiają użytkownikom spełnianie różnych, prostszych i bardziej skomplikowanych życzeń. W czasach, w których coraz większą wagę przywiązuje się do świadomego odżywiania, rola piekarnika w kuchni rośnie. W wielu wypadkach smażenie warto zastąpić pieczeniem, ograniczając ilość tłuszczów w diecie. Pomoże w tym funkcjonalny, wygodny w obsłudze i energooszczędny piekarnik. Projektanci TEKA, tworząc linię Wish, pomyśleli zarówno o wzornictwie i nowych funkcjach, jak i o efektywności działania. Powiększone do 70 litrów wnętrze ułatwia przygotowywanie potraw, a większa powierzchnia grzałki i ulepszony system wentylacji zapewniają równomierną dystrybucję ciepła i doskonałe rezultaty pieczenia.

Piekarnik TEKA iOven z linii Wish - nowy wymiar pieczenia


TEKA iOven

TEKA iOven to najbardziej zaawansowany technologicznie piekarnik z nowej linii Wish, polecany osobom, które lubią gotować, cenią precyzję w kuchni i chciałyby wypróbować różnorodne techniki kulinarne. Szeroki zakres temperatur od 30°C do 270°C oraz 17 dostępnych funkcji grzania pozwolą dobrać odpowiednie ustawienia dla każdej potrawy. Odbywa się to intuicyjnie na dużym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym TFT. Dodatkowym ułatwieniem jest 50 programów automatycznych zapisanych w formie przepisów w pamięci urządzenia. Po wybraniu rodzaju dania i określeniu jego wagi, piekarnik sam reguluje wszystkie parametry, zmieniając je odpowiednio w trakcie pieczenia. Dodatkowe funkcje takie jak fermentacja, rozmrażanie, pizza, ECO czy SlowCook oraz termosonda zwiększają możliwości wykorzystania piekarnika, a automatyczna funkcja szybkiego nagrzewania oszczędza czas i energię. W zestawie otrzymuje się także system Multicook, który pozwala przygotowywać w piekarniku potrawy na parze. Wygodę zapewniają prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem umieszczone na dwóch poziomach, system domykania drzwi Soft Close oraz pionowe, obustronne oświetlenie LED.

Piekarnik TEKA iOven z linii Wish
Piekarnik TEKA iOven z linii Wish
Piekarnik TEKA iOven z linii Wish
>>> Zobacz więcej informacji o piekarniku TEKA iOven z linii Wish


Projektując iOven pomyślano także o łatwiejszym czyszczeniu i zainstalowano w nim nowoczesny system HydroClean® Pro, dzięki któremu cały proces czyszczenia wnętrza odbywa się praktycznie bez żadnego wysiłku. Wystarczy wlać trochę wody na dno piekarnika i włączyć funkcję HydroClean®. Piekarnik sam podgrzeje wodę do temperatury 90°C wytwarzając w ten sposób parę, która po skondensowaniu się na ściankach, umożliwi szybkie usunięcie zabrudzeń, bez konieczności użycia środków czyszczących. Klasa energetyczna A+.

 

Teka Multicook

System TEKA Multicook, to zestaw naczyń, przeznaczonych do wykorzystywania w piekarnikach. Zestaw zawiera naczynie ze szklaną pokrywą z silikonem, dwa metalowe pojemniki, blachę głęboką i ruszt. Do gotowania na parze w piekarniku wystarczy nalać do głębokiej blachy ok. 500 ml wody, ułożyć warzywa lub ryby w metalowych pojemnikach lub na ruszcie, zamknąć naczynie szklaną pokrywą i włożyć do piekarnika nagrzanego do temperatury 150?C. Szczelna pokrywa z silikonem, sprawia, że z naczynia, w którym jest pełno pary, wilgoć nie wydobywa się na zewnątrz. Multicook pozwala też piec i grillować potrawy oraz przygotowywać kilka dań w tym samy czasie. Wymiary: 46 cm x 38,2 cm.

system naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicook

Kontakt w sprawie produktów:

TEKA Polska Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków
tel. +48 22 7383270
www: www.teka.com
mail: wyślij wiadomośćDomowe urządzenia kuchenne: piekarniki » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » zmywarki do naczyń » baterie kuchenne » urządzenia kompaktowe » płyty kuchenne » chłodziarko-zamrażarki » zlewozmywaki » akcesoria

Zobacz zdjęcia w galerii TEKA:
Podobne artykuły
Przejrzysty design w służbie smaczniejszego śniadania

sprzęt AGD

Przejrzysty design w służbie smaczniejszego śniadania

Estetyka i funkcjonalność w jednym: te założenia bliskie były twórcom linii śniadaniowej od marki... więcej...

Wielobarwne śniadanie z kolorową serią śniadaniową

sprzęt AGD

Wielobarwne śniadanie z kolorową serią śniadaniową

Nic tak nie pobudza rannego apetytu, jak zapach świeżo opieczonego pieczywa. Jeśli dodamy do tego jajko... więcej...

Okapy naszych czasów, czyli małe dzieła sztuki

sprzęt AGD

Okapy naszych czasów, czyli małe dzieła sztuki

Kiedy dwadzieścia czy trzydzieści lat temu myśleliśmy o okapie, przed oczami mieliśmy masywną, odrażającą,... więcej...