stopka patrona Electrolux

Piekarnik TEKA iOven z linii Wish - nowy wymiar pieczenia

data aktualizacji: 08-11-2017, 14:02 – artykuł promocyjny

Starannie zaprojektowane piekarniki TEKA Wish umożliwiają użytkownikom spełnianie różnych, prostszych i bardziej skomplikowanych życzeń. W czasach, w których coraz większą wagę przywiązuje się do świadomego odżywiania, rola piekarnika w kuchni rośnie. W wielu wypadkach smażenie warto zastąpić pieczeniem, ograniczając ilość tłuszczów w diecie. Pomoże w tym funkcjonalny, wygodny w obsłudze i energooszczędny piekarnik. Projektanci TEKA, tworząc linię Wish, pomyśleli zarówno o wzornictwie i nowych funkcjach, jak i o efektywności działania. Powiększone do 70 litrów wnętrze ułatwia przygotowywanie potraw, a większa powierzchnia grzałki i ulepszony system wentylacji zapewniają równomierną dystrybucję ciepła i doskonałe rezultaty pieczenia.

Piekarnik TEKA iOven z linii Wish - nowy wymiar pieczenia


TEKA iOven

TEKA iOven to najbardziej zaawansowany technologicznie piekarnik z nowej linii Wish, polecany osobom, które lubią gotować, cenią precyzję w kuchni i chciałyby wypróbować różnorodne techniki kulinarne. Szeroki zakres temperatur od 30°C do 270°C oraz 17 dostępnych funkcji grzania pozwolą dobrać odpowiednie ustawienia dla każdej potrawy. Odbywa się to intuicyjnie na dużym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym TFT. Dodatkowym ułatwieniem jest 50 programów automatycznych zapisanych w formie przepisów w pamięci urządzenia. Po wybraniu rodzaju dania i określeniu jego wagi, piekarnik sam reguluje wszystkie parametry, zmieniając je odpowiednio w trakcie pieczenia. Dodatkowe funkcje takie jak fermentacja, rozmrażanie, pizza, ECO czy SlowCook oraz termosonda zwiększają możliwości wykorzystania piekarnika, a automatyczna funkcja szybkiego nagrzewania oszczędza czas i energię. W zestawie otrzymuje się także system Multicook, który pozwala przygotowywać w piekarniku potrawy na parze. Wygodę zapewniają prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem umieszczone na dwóch poziomach, system domykania drzwi Soft Close oraz pionowe, obustronne oświetlenie LED.

Piekarnik TEKA iOven z linii Wish
Piekarnik TEKA iOven z linii Wish
Piekarnik TEKA iOven z linii Wish
>>> Zobacz więcej informacji o piekarniku TEKA iOven z linii Wish


Projektując iOven pomyślano także o łatwiejszym czyszczeniu i zainstalowano w nim nowoczesny system HydroClean® Pro, dzięki któremu cały proces czyszczenia wnętrza odbywa się praktycznie bez żadnego wysiłku. Wystarczy wlać trochę wody na dno piekarnika i włączyć funkcję HydroClean®. Piekarnik sam podgrzeje wodę do temperatury 90°C wytwarzając w ten sposób parę, która po skondensowaniu się na ściankach, umożliwi szybkie usunięcie zabrudzeń, bez konieczności użycia środków czyszczących. Klasa energetyczna A+.

 

Teka Multicook

System TEKA Multicook, to zestaw naczyń, przeznaczonych do wykorzystywania w piekarnikach. Zestaw zawiera naczynie ze szklaną pokrywą z silikonem, dwa metalowe pojemniki, blachę głęboką i ruszt. Do gotowania na parze w piekarniku wystarczy nalać do głębokiej blachy ok. 500 ml wody, ułożyć warzywa lub ryby w metalowych pojemnikach lub na ruszcie, zamknąć naczynie szklaną pokrywą i włożyć do piekarnika nagrzanego do temperatury 150?C. Szczelna pokrywa z silikonem, sprawia, że z naczynia, w którym jest pełno pary, wilgoć nie wydobywa się na zewnątrz. Multicook pozwala też piec i grillować potrawy oraz przygotowywać kilka dań w tym samy czasie. Wymiary: 46 cm x 38,2 cm.

system naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicooksystem naczyń Teka Multicook

Kontakt w sprawie produktów:

TEKA Polska Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 8
05-800 Pruszków
tel. +48 22 7383270
www: www.teka.com
mail: wyślij wiadomośćDomowe urządzenia kuchenne: piekarniki » kuchenki mikrofalowe » okapy kuchenne » zmywarki do naczyń » baterie kuchenne » urządzenia kompaktowe » płyty kuchenne » chłodziarko-zamrażarki » zlewozmywaki » akcesoria

Zobacz zdjęcia w galerii TEKA:
Podobne artykuły
Zakup okapu kuchennego - o czym powinniśmy pamiętać

sprzęt AGD

Zakup okapu kuchennego - o czym powinniśmy pamiętać

Przy urządzaniu kuchni należy zastanowić się nad wyborem właściwego okapu kuchennego. Jeżeli chcemy... więcej...

Kuchenka gazowa w kuchni - zasady montażu i bezpiecznego użytkowania

sprzęt AGD

Kuchenka gazowa w kuchni - zasady montażu i...

Kuchenki i płyty gazowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Co zrobić, by korzystanie z nich było... więcej...

Dla zdrowia z pomysłem - wyciskarki do soków Hurom

sprzęt AGD

Dla zdrowia z pomysłem - wyciskarki do soków Hurom

Zdrowe odżywianie jest obecnie na topie i coraz więcej ludzi zastępuje bezwartościowe fast-foody, czy... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj