konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

patron działu Meble kuchenne Peka

Przyjazna kuchnia w zgodzie z naturą

data aktualizacji: 11-01-2018, 07:09 – artykuł promocyjny

Kuchnia jest miejscem tętniącym życiem. Spędzamy w niej dużo czasu, przygotowując i spożywając posiłki, często również przyjmując też gości. Jest zatem szczególnym pomieszczeniem, do aranżacji którego przykładamy dużo uwagi, dążąc do stworzenia nie tylko przytulnej i ładnej, ale przede wszystkim funkcjonalnej przestrzeni. 

Przyjazna kuchnia w zgodzie z naturą

Każdy centymetr kuchni powinien być odpowiednio zagospodarowany po to, aby wszyscy domownicy czuli się w niej komfortowo i wygodnie.

- Stąd też coraz więcej wysp kuchennych i dłuższych, dobrze oświetlonych blatów. Tak, by każdy miał dostęp do powierzchni roboczej i mógł mieć udział w przygotowywaniu potrawy, jednocześnie gawędząc z innymi kucharzami - zauważa Dagmara Jakubczak - znana blogerka wnętrzarska i projektantka.

Podstawę dobrze zaplanowanej przestrzeni kuchennej, w której wszystko jest idealnie dopracowane, stanowią nowoczesne systemy meblowe. Rozwiązania firmy Peka sprawiają, że wszystko czego potrzebujemy znajduje się w zasięgu ręki. Szafki cargo i obniżane półki wysuwane jednym ruchem ręki, separatory, dzięki którym mieści się wiele produktów nawet w niewielkich szafkach i wiele szuflad i schowków – to wszystko czyni kuchnię przyjazną i niezwykle funkcjonalną. 

systemy Pekasystemy Pekasystemy Peka

Pojemność i funkcjonalność pakownych systemów typu cargo zaskoczy nawet najbardziej wymagającego zwolennika racjonalnego gospodarowania przestrzenią.

Łączenie różnych materiałów, faktur, wzorów i kolorów to jeden z trendów, które cieszą się obecnie dużą popularnością. Ostatecznie decydujemy się (zazwyczaj) na ujednoliconą kolorystykę. Ma być estetycznie i spójnie. W kuchni idealnie odnajdują się naturalne materiały, jak: drewno, metal, kamień, beton, ceramika, glina i szkło. Umiejętne ich połączenie sprawia, że całość wygląda harmonijnie i naturalnie oraz pozwala na dużą swobodę aranżacyjną.

Pamiętajmy, że według trendów najważniejsza obecnie jest wygoda, łatwość użytkowania i dobra dostępność – kontynuuje Dagmara Jakubczak. – Tak, aby sięgnąć ręką po przyprawę lub potrzebne narzędzie, nie przerywając rozmowy przy wspólnym pichceniu.

systemy Pekasystemy Peka

Zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, kuchnia jest miejscem, w którym natura i technologia idą ze sobą w parze, a gotowanie to prawdziwa przyjemność.

Po więcej kuchennych inspiracji i propozycji najnowocześniejszych trendów zapraszamy na stronę www.peka.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

PEKA Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 183, Jasin
62-020 Swarzędz
tel. (61) 81 86 376
www: www.peka.pl
mail: wyślij wiadomośćszafki wysokie » szafki podblatowe » szafki narożne » wkłady na sztućce i maty » szafki górne » kosze na śmieci » akcesoria różne: systemy mechanizmów podblatowych » akcesoria do szaf gospodarczych » systemy relingowe


Zobacz zdjęcia w galerii Peka:
Podobne artykuły
Co pod blat? Nóżki i podpórki

meble kuchenne

Co pod blat? Nóżki i podpórki

Urządzając kuchnię, dążymy do stworzenia wymarzonej aranżacji, łączącej walory estetyczne z funkcjonalnością.... więcej...

Wyspa kuchenna - aranżacje Max Kuchnie

meble kuchenne

Wyspa kuchenna - aranżacje Max Kuchnie

Wyspa jest typem zabudowy kuchennej, który w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużą popularnością.... więcej...

Jak połączyć ze sobą dwa blaty

meble kuchenne

Jak połączyć ze sobą dwa blaty

Rozwiązaniem, które pozwala na solidne i estetyczne poziome połączenie dwóch blatów... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj