konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

patron działu Meble kuchenne Peka

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

data aktualizacji: 03-10-2017, 08:05 – artykuł promocyjny

Coraz częściej miejsce tradycyjnych szafek kuchennych zajmują szuflady. Są one bowiem bardziej praktyczne - oferują pełny wysuw i duży udźwig, zapewniając tym samym łatwiejszy dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy. Dodatkowo dzięki zastosowaniu systemów organizacji, panuje w nich ład i porządek, a my nie musimy tracić czasu na poszukiwanie produktów ukrytych gdzieś w głębi szafki.

Organizery - zachowaj porządek w szufladzie

Nowoczesne systemy organizacji firmy Rejs to rozwiązanie, które sprawi, że wszystkie przedmioty przechowywane w szufladach kuchennych, a jest ich naprawdę dużo, będą miały swoje miejsce.


Jak chcesz i jak potrzebujesz

Podstawę oferty systemów organizacji szuflad stanowią, dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach podziałek, wkłady z tworzywa sztucznego. Wkłady, dostępne w kolorze białym i szarym, pomogą uporządkować sztućce i niewielkie kuchenne akcesoria.

wkłady do szufladwkłady do szuflad

>>> Zobacz wkłady szufladowe firmy REJS

Relingi i ścianki wewnętrzne pozwalają jeszcze dokładniej rozplanować wnętrza szuflad Comfort Box Rejs, a co za tym idzie również przechowywanych w nich przedmiotów. Dzięki relingom wyższe przedmioty, takie jak na przykład butelki, nie będą się przesuwać podczas otwierania i zamykania szuflady - unikniemy tym samym ryzyka wylania się ich zawartości. Z kolei ścianki pozwolą nam stworzyć odrębne boxy, w których będziemy mogli ułożyć mniejsze przedmioty.

organizery Rejs

Ogromną zaletą systemów Rejs jest to, iż nie ustawia się ich w szufladach raz na zawsze. W dowolnym momencie możemy zmodyfikować nasz system, przesuwając relingi i ścianki. Pozwala to dostosować system do zmieniających się potrzeb. Zmiana przeznaczenia danej szuflady nie stanowi zatem żadnego problemu.


Do rzeczy większych i mniejszych

Do szuflad, w których przechowujemy zastawę stołową, dedykowane są specjalnie wyprofilowane uchwyty, które  zabezpieczają przed przesuwaniem się talerzy. Dodatkowo umożliwiają one wyjęcie i przeniesienie stosu bez ryzyka wysunięcia się i potłuczenia pojedynczych naczyń. Uchwyty te wykonane są z drutu. Można je dopasować do wielkości talerzy. Dedykowane są do szuflad Comfort Box o wysokości 204 mm.

uchwyty na talerze

W ofercie firmy Rejs dostępne są również maty antypoślizgowe, które można docinać na pożądany rozmiar. Sprawdzą sie one zarówno w głębokich szufladach, w których chcemy przechowywać zastawę - uniemożliwią wówczas przesunięcie się talerzy czy garnków podczas otwierania, a do tego wytłumią dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty polecane są również do szuflad płytkich, w których chcemy trzymać drobne akcesoria - korkociąg, nóż do pizzy... Wówczas zabezpieczą dno przed zarysowaniem, a do tego ułatwią utrzymanie czystości (wystarczy je wyjąć i umyć).


Segreguj śmiało

W skład systemów do wyposażenia i uporządkowania szuflad wchodzą także pojemniki do segregacji odpadów. Dostępne w różnych konfiguracjach liczby i pojemności wiader (systemy podwójne, potrójne i poczwórne, od 5 do 15 litrów), pozwalają dostosować wnętrza szuflady do indywidualnych potrzeb. Dzięki tym pojemnikom segregacja odpadów jest łatwiejsza i wygodniejsza. Pokrywy pojemników oznaczone są różnymi kolorami. Łatwo je wyjąć i umyć.

pojemniki na śmieci

>>> Zobacz pełną ofertę pojemników na odpady 

Systemy można uzupełnić dodatkowymi, dostępnymi oddzielnie elementami - tackami, wiaderkami i pokrywami. Wszystko po to, by w naszych kuchniach było czysto i wygodnie. 
 

Kontakt w sprawie produktów:

REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61
87-500 Rypin
tel. +48 54 280 56 51
www: www.rejs.eu
mail: wyślij wiadomośćakcesoria meblowe z drutu, stali, aluminium do: szafek niskich, wysokich, narożnych i wiszących » systemy relingowe » kolumny i wsporniki » organizery » nogi i nóżki » uchwyty aluminiowe » profile aluminiowe » listwy aluminiowe » szkło dekoracyjne


Zobacz zdjęcia w galerii REJS:
Podobne artykuły
Krótka historia marki RUST z pobytu na targach MEBLE POLSKA 2018

meble kuchenne

Krótka historia marki RUST z pobytu na targach...

Za nami targi Meble Polska 2018 w Poznaniu. To niezwykłe wydarzenie, które odbyło się w Poznaniu... więcej...

Rodzaje stołów do kuchni i jadalni

meble kuchenne

Rodzaje stołów do kuchni i jadalni

To jaki stół wybierzemy będzie podyktowane kilkoma czynnikami. Zazwyczaj wpływ na to mają gabaryty... więcej...

Schüco - urok eleganckich detali

meble kuchenne

Schüco - urok eleganckich detali

Profile do mebli marki Schüco to rozwiązania zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.... więcej...