konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Zlewozmywak i bateria - zestaw idealny

data aktualizacji: 10-08-2017, 07:32 – artykuł promocyjny

Kuchenna strefa wody jest miejscem stanowiącym centrum prac kuchennych. Składa się ona ze zlewozmywaka i baterii - dwóch zupełnie różnych urządzeń kuchennych, które nie mogą bez siebie działać. Wśród wielu wzorów i form trudno jest wybrać zestaw idealny, ale z pewnością można wybrać zestaw dla siebie. Poniżej kilka ciekawych propozycji z oferty firmy Franke.

Zlewozmywak i bateria - zestaw idealny

  • Zlewozmywak ceramiczny Franke Style i bateria kuchenna KWC Sin Pull-Out. Alabastrowa biel zlewozmywaka Style świetnie pasuje do stalowej, chromowanej baterii KWC Sin Pull-Out, która posiada innowacyjną głowicę cermiaczną 35mm. W standardzie bateria KWC Sin Pull-Out posiada niewidoczny dla użytkownika perlator Neoperl Cache. Ten model baterii zapewnia przepływ wody 8 l/min. 

Zlewozmywak stalowy i bateria z serii Franke Planar

  • Zlewozmywak stalowy i bateria z serii Franke Planar – stalowy zestaw na lata, o czystej, geometrycznej formie, która pasuje do wnętrz nowoczesnych, w dowolnej kolorystyce, także na wyspach. Za sprawą współczesnego wzornictwa stalowe urządzenia kuchenne przeżywają swój renesans. Stalowe kuchnie spotkać można już nie tylko na zapleczach hotelowych restauracji, ale coraz częściej w domach prywatnych.

Zlewozmywak z kompozytu granitowego Franke Mythos i bateria Franke Esprit

  • Zlewozmywak z kompozytu granitowego Franke Mythos i bateria Franke Esprit – elegancka kombinacja, w której chromowana obudowa baterii idealnie pasuje do matowej powierzchni zlewozmywaka i stalowych akcesoriów dodatkowych, jak choćby wkładka ociekowa. Swobodę aranżacji zapewnia możliwość montażu mieszacza z prawej lub lewej strony oraz aż 45 cm długości wężyki podłączeniowe.

Zlewozmywak Franke Pebel i bateria Franke Grammy Pull-Out

  • Zlewozmywak Franke Pebel i bateria Franke Grammy Pull-Out – subtelnie zaokrąglone rogi zlewozmywaka wbudowanego oraz miękko zakrzywiona forma wyciąganej wylewki zlewozmywaka są spójne i harmonijnie dopasowane. W przypadku baterii Franke Grammy ważne jest to, czego nie widać: innowacyjna głowica ceramiczna.


Zlewozmywak i baterię warto wybrać starannie, bo niezależnie od wielkości rodziny czy domowych praktyk kulinarnych są to najczęściej eksploatowane urządzenia kuchenne. Franke oferuje 15 letnią gwarancję na wszystkie zlewozmywaki i baterie kuchenne ze swojej kolekcji.

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduj się na stronie: www.franke.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Franke Polska Sp. z o.o.
Sękocin Nowy, ul. Franke 1
05-090 Raszyn
tel. +48 227116700
www: www.franke.pl
mail: wyślij wiadomośćzlewozmywaki: ceramiczne » z Fragranitu+ » z materiału Tectonite® » stalowe do podbudowy » stalowe wbudowywane i na równi z blatem » stalowe nakładane baterie kuchenne i dozowniki » okapy kuchenne » piekarniki i kuchenki mikrofalowe » płyty indukcyjne » płyty gazowe » chłodziarko-zamrażarki » systemy zarządzania odpadami » blaty kuchenne » zmywarki do zabudowy


Zobacz zdjęcia w galerii Franke Polska:
Podobne artykuły
Ekonomiczny zlew stalowy

zlewozmywaki

Ekonomiczny zlew stalowy

Zazwyczaj kiedy decydujemy się na zmianę mebli w kuchni, wymieniamy również zlewozmywak. Dla osób,... więcej...

Pomysłowy zlewozmywak Jawa

zlewozmywaki

Pomysłowy zlewozmywak Jawa

Jawa to zlewozmywak z oferty marki Laveo, który został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach,... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj