Amix

Rysuj i przypinaj - magnetyczna farba tablicowa MAGNAT

data aktualizacji: 09-06-2017, 10:16 – artykuł promocyjny

Marzy Ci się ścienna galeria zdjęciowa, ale nie chcesz niszczyć ścian gwoździami, pinezkami czy klejem. A może pragniesz zamienić ścianę w salonie czy kuchni w powierzchnię, po której swobodnie będzie można pisać i rysować. Teraz te i wiele innych planów dotyczących samodzielnego kreowania przestrzeni pomoże Ci zrealizować magnetyczna farba tablicowa MAGNAT. Rozwiązanie przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym rozkochanym w trendzie „DIY”.

Rysuj i przypinaj - magnetyczna farba tablicowa MAGNAT

Chcąc czuć się we własnym domu czy mieszkaniu jak u siebie, coraz częściej decydujemy się na wykorzystywanie niesztampowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Pozwolą nam one tak zaaranżować wystrój wnętrz w taki sposób, aby odzwierciedlały nasz charakter i osobowość. Nasze mieszkanie powinno być bowiem spójne z tym, jacy jesteśmy, jak żyjemy, jakie wartości wyznajemy. Obecnie niezwykle popularne są własnoręcznie wykonane dekoracje. Trend „DIY” ma spore rzesze zwolenników, którzy inicjują aranżacyjne metamorfozy nie tylko we własnych domach, lecz także miejscach pracy, np. dekorując ściany. Za pomocą farby magnetycznej mogą stać się one prawdziwym „polem do popisu”.

Magnetyczna Farba tablicowa MAGNAT

Magnetyczna farba tablicowa MAGNAT pozwala stworzyć zarówno funkcjonalną, jak i oryginalną powierzchnię użytkową. Jej zaletą jest uniwersalność: pomalujemy nią ściany, meble i elementy dekoracji. Produkt świetnie sprawdzi się w domu jako przestrzeń do niczym nieskrępowanej twórczości w postaci zapisków kuchennych, zadań do wykonania bądź podziału obowiązków domowych. Doskonale wpisze się również w aranżację biura czy sali konferencyjnej, gdzie w natłoku prezentacji, drukowanych notatek oraz wykresów i zestawień, łatwo o pomyłkę. Dzięki farbie wszystkie istotne informacje możemy zgromadzić w jednym miejscu. – To praktyczne rozwiązanie, pozwalające przygotować powierzchnię, po której możemy pisać kredą i przypinać magnesy, bez konieczności wiercenia i niszczenia ścian. Odmienia wnętrze w kilka minut – mówi Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR Produktowego FFiL Śnieżka SA.

Magnetyczna farba tablicowa MAGNAT

Farba charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoża oraz trwałością. Pokryte nią ściany nie stracą koloru, nie zmatowieją i nie wybłyszczą się. Wyrób jest też bardzo łatwy w aplikacji i wydajny. Wielość możliwości czyni ten produkt dobrym wyborem zarówno dla małych artystów, zwolenników trendu „do it yourself”, pracowników biur, a przede wszystkim wszystkich tych, którzy mają świadomość, że zmiana nawet małego elementu w otoczeniu wpływa na całą przestrzeń.

Kontakt w sprawie produktów:

Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA
ul. Lubzina 34a
39-102
tel. (14) 681 11 11
www: www.sniezka.pl
mail: wyślij wiadomośćfarby do wielu zastosowań farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń emulsje do pomieszczeń wilgotnych farby i lakiery do drewna farby i emalie do metalu kleje zaprawy masy i mieszanki tynkarskie masy i mieszanki do szpachlowania lakiery impregnaty do drewna lakierobejce farby gruntujące


Zobacz zdjęcia w galerii FFiL Śnieżka:
Podobne artykuły
Ciekawe pomysły na oświetlenie kuchni

trendy kuchenne

Ciekawe pomysły na oświetlenie kuchni

Oświetlenie w kuchni wymaga opraw oświetleniowych, które nie tylko dobrze oświetlą nam całą powierzchnię... więcej...

Kuchnia w drewnie

trendy kuchenne

Kuchnia w drewnie

Przesyt nowoczesną przemysłową technologią z plastikową oprawą, zimnym szkłem i metalem wplecionym... więcej...

Czarno-biała kuchnia

trendy kuchenne

Czarno-biała kuchnia

To niesamowite, jak korzystając z dwóch podstawowych kolorów, można stworzyć wnętrze, które... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj