konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2017

Amix

Rysuj i przypinaj - magnetyczna farba tablicowa MAGNAT

data aktualizacji: 09-06-2017, 12:16 – artykuł promocyjny

Marzy Ci się ścienna galeria zdjęciowa, ale nie chcesz niszczyć ścian gwoździami, pinezkami czy klejem. A może pragniesz zamienić ścianę w salonie czy kuchni w powierzchnię, po której swobodnie będzie można pisać i rysować. Teraz te i wiele innych planów dotyczących samodzielnego kreowania przestrzeni pomoże Ci zrealizować magnetyczna farba tablicowa MAGNAT. Rozwiązanie przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym rozkochanym w trendzie „DIY”.

Rysuj i przypinaj - magnetyczna farba tablicowa MAGNAT

Chcąc czuć się we własnym domu czy mieszkaniu jak u siebie, coraz częściej decydujemy się na wykorzystywanie niesztampowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Pozwolą nam one tak zaaranżować wystrój wnętrz w taki sposób, aby odzwierciedlały nasz charakter i osobowość. Nasze mieszkanie powinno być bowiem spójne z tym, jacy jesteśmy, jak żyjemy, jakie wartości wyznajemy. Obecnie niezwykle popularne są własnoręcznie wykonane dekoracje. Trend „DIY” ma spore rzesze zwolenników, którzy inicjują aranżacyjne metamorfozy nie tylko we własnych domach, lecz także miejscach pracy, np. dekorując ściany. Za pomocą farby magnetycznej mogą stać się one prawdziwym „polem do popisu”.

Magnetyczna Farba tablicowa MAGNAT

Magnetyczna farba tablicowa MAGNAT pozwala stworzyć zarówno funkcjonalną, jak i oryginalną powierzchnię użytkową. Jej zaletą jest uniwersalność: pomalujemy nią ściany, meble i elementy dekoracji. Produkt świetnie sprawdzi się w domu jako przestrzeń do niczym nieskrępowanej twórczości w postaci zapisków kuchennych, zadań do wykonania bądź podziału obowiązków domowych. Doskonale wpisze się również w aranżację biura czy sali konferencyjnej, gdzie w natłoku prezentacji, drukowanych notatek oraz wykresów i zestawień, łatwo o pomyłkę. Dzięki farbie wszystkie istotne informacje możemy zgromadzić w jednym miejscu. – To praktyczne rozwiązanie, pozwalające przygotować powierzchnię, po której możemy pisać kredą i przypinać magnesy, bez konieczności wiercenia i niszczenia ścian. Odmienia wnętrze w kilka minut – mówi Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR Produktowego FFiL Śnieżka SA.

Magnetyczna farba tablicowa MAGNAT

Farba charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoża oraz trwałością. Pokryte nią ściany nie stracą koloru, nie zmatowieją i nie wybłyszczą się. Wyrób jest też bardzo łatwy w aplikacji i wydajny. Wielość możliwości czyni ten produkt dobrym wyborem zarówno dla małych artystów, zwolenników trendu „do it yourself”, pracowników biur, a przede wszystkim wszystkich tych, którzy mają świadomość, że zmiana nawet małego elementu w otoczeniu wpływa na całą przestrzeń.

Kontakt w sprawie produktów:

Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA SA
ul. Lubzina 34a
39-102
tel. (14) 681 11 11
www: www.sniezka.pl
mail: wyślij wiadomośćfarby do wielu zastosowań farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń emulsje do pomieszczeń wilgotnych farby i lakiery do drewna farby i emalie do metalu kleje zaprawy masy i mieszanki tynkarskie masy i mieszanki do szpachlowania lakiery impregnaty do drewna lakierobejce farby gruntujące


Zobacz zdjęcia w galerii FFiL Śnieżka:
Podobne artykuły
Modne wzory do kuchni

trendy kuchenne

Modne wzory do kuchni

Zdobienie ścian i podłóg to wdzięczne zajęcie, pod warunkiem, że dysponujemy szeroką gamą możliwości.... więcej...

Style w kuchni

trendy kuchenne

Style w kuchni

Kuchnia minimalistyczna i sterylna jak laboratorium czy przytulana jak góralska chata, a może prowansalska,... więcej...

Kolory frontów

trendy kuchenne

Kolory frontów

W aranżacji wnętrz praktycznie nie ma żadnych granic i ram, poza które nie można sięgać. Pole... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj