Baterie kuchenne Deante

Kuchnia towarzyska

data aktualizacji: 19-07-2017, 12:49 – artykuł promocyjny

Od pewnego czasu faktem stało się, że dążymy do aranżowania domów i mieszkań w taki sposób by sprzyjały kreacji wnętrz otwartych. Po pierwsze za sprawą szalejących cen nieruchomości oraz gruntów, a po drugie do zacieśniania więzi społecznych takie rozwiązania wydają się być bardziej korzystne. Likwidując ścianę oddzielającą kuchnię od salonu zwiększymy funkcjonalność oraz proporcję strefy dziennej. Taki prosty zabieg a tak wiele zmienia w kwestii racjonalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Kuchnia towarzyska

Coraz częściej również gotujemy nie tylko dla siebie i rodziny. Jest to nasz sposób na spotkanie towarzyskie. Tak wielka zmiana możliwa była dzięki popularyzacji programów kulinarnych oraz wpływom mediów społecznościowych. Zaproszenie gości do kuchni, by wspólnie kroić, siekać, przyprawiać i smakować jest wynikiem ewolucji charakteru i znaczenia kuchni w hierarchii naszych wartości. Nowa formuła towarzyskich spotkań staje się coraz bardziej popularna, a wnętrze to zyskuje reprezentacyjny charakter. Strefa przyrządzania posiłków nie ma nic do ukrycia, stąd coraz więcej uwagi przywiązujemy do jej wystroju i wyposażenia.

Jeśli zależy nam na osiągnęciu spektakularnego efektu designerskiej kuchni dobrym pomysłem będzie bateria elektroniczna KLUDI E-GO – idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Dzięki podwójnej linii wylewki o organicznym kształcie zyskała ona niepodważalne walory estetyczne. Wyjątkowy design KLUDI E-GO to gwarancja komfortowej pracy w strefie zlewozmywaka. Wysoka wylewka jest sprzymierzeńcem jeśli musimy wykorzystywać duże naczynia, myć owoce, warzywa oraz inne półprodukty niezbędne do przygotowania posiłków. A możliwe jest to nawet bez dotykania uchwytu. Wyposażona w sensor włączy i wyłączy się automatycznie. Elektroniczny czujnik ruchu sprawia, że korzystanie z baterii jest wygodne oraz bezproblemowe nawet w sytuacji kiedy obie ręce są zajęte. Mówiąc w skrócie – KLUDI E-GO „myśli” za Ciebie, pomaga także w oszczędzaniu wody oraz ułatwia utrzymanie czystości w kuchni.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Kludi Armaturen Sp. z o.o.
ul. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. +48 77 456 40 84
www: www.kludi.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie łazienkowe » baterie kuchenne » baterie kliniczne » systemy natryskowe do domów prywatnych i obiektów komercyjnych » umywalki » blaty pod umywalkę » szafki pod umywalkę » lustra łazienkowe » akcesoria łazienkowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii KLUDI Armaturen:
Podobne artykuły
Granitowe baterie zlewozmywakowe

baterie kuchenne

Granitowe baterie zlewozmywakowe

Bateria granitowa i kompozytowy zlewozmywak stanowią deut idealny. Pasują do kuchni urządzonych w każdym... więcej...

Nowy gatunek Astrów w kolekcji Deante

baterie kuchenne

Nowy gatunek Astrów w kolekcji Deante

Kolekcja baterii umywalkowych Deante z serii Aster inspirowana jest kwiatami, które są różnokolorowe,... więcej...

Baterie elektroniczne – inteligentny pomocnik w kuchni

baterie kuchenne

Baterie elektroniczne – inteligentny pomocnik w kuchni

Bateria z wbudowanym elektronicznym czujnikiem ruchu to rozwiązanie, które z pewnością doceni... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj