Baterie kuchenne Deante

Kuchnia towarzyska

data aktualizacji: 19-07-2017, 12:49 – artykuł promocyjny

Od pewnego czasu faktem stało się, że dążymy do aranżowania domów i mieszkań w taki sposób by sprzyjały kreacji wnętrz otwartych. Po pierwsze za sprawą szalejących cen nieruchomości oraz gruntów, a po drugie do zacieśniania więzi społecznych takie rozwiązania wydają się być bardziej korzystne. Likwidując ścianę oddzielającą kuchnię od salonu zwiększymy funkcjonalność oraz proporcję strefy dziennej. Taki prosty zabieg a tak wiele zmienia w kwestii racjonalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Kuchnia towarzyska

Coraz częściej również gotujemy nie tylko dla siebie i rodziny. Jest to nasz sposób na spotkanie towarzyskie. Tak wielka zmiana możliwa była dzięki popularyzacji programów kulinarnych oraz wpływom mediów społecznościowych. Zaproszenie gości do kuchni, by wspólnie kroić, siekać, przyprawiać i smakować jest wynikiem ewolucji charakteru i znaczenia kuchni w hierarchii naszych wartości. Nowa formuła towarzyskich spotkań staje się coraz bardziej popularna, a wnętrze to zyskuje reprezentacyjny charakter. Strefa przyrządzania posiłków nie ma nic do ukrycia, stąd coraz więcej uwagi przywiązujemy do jej wystroju i wyposażenia.

Jeśli zależy nam na osiągnęciu spektakularnego efektu designerskiej kuchni dobrym pomysłem będzie bateria elektroniczna KLUDI E-GO – idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Dzięki podwójnej linii wylewki o organicznym kształcie zyskała ona niepodważalne walory estetyczne. Wyjątkowy design KLUDI E-GO to gwarancja komfortowej pracy w strefie zlewozmywaka. Wysoka wylewka jest sprzymierzeńcem jeśli musimy wykorzystywać duże naczynia, myć owoce, warzywa oraz inne półprodukty niezbędne do przygotowania posiłków. A możliwe jest to nawet bez dotykania uchwytu. Wyposażona w sensor włączy i wyłączy się automatycznie. Elektroniczny czujnik ruchu sprawia, że korzystanie z baterii jest wygodne oraz bezproblemowe nawet w sytuacji kiedy obie ręce są zajęte. Mówiąc w skrócie – KLUDI E-GO „myśli” za Ciebie, pomaga także w oszczędzaniu wody oraz ułatwia utrzymanie czystości w kuchni.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Kludi Armaturen Sp. z o.o.
ul. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. +48 77 456 40 84
www: www.kludi.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie łazienkowe » baterie kuchenne » baterie kliniczne » systemy natryskowe do domów prywatnych i obiektów komercyjnych » umywalki » blaty pod umywalkę » szafki pod umywalkę » lustra łazienkowe » akcesoria łazienkowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii KLUDI Armaturen:
Podobne artykuły
Bateria Hortensja ozdobą zlewozmywaka

baterie kuchenne

Bateria Hortensja ozdobą zlewozmywaka

Bateria zlewozmywakowa Hortensja marki Deante charakteryzuje się zaokrąglonym, opływowym kształtem, co... więcej...

Nowoczesne baterie kuchenne

baterie kuchenne

Nowoczesne baterie kuchenne

Nowoczesna kuchnia wymaga rozwiązań wyjątkowych, które będą się wyróżniać. Stawiając... więcej...

Ekologicznie i oszczędnie w domowej kuchni

baterie kuchenne

Ekologicznie i oszczędnie w domowej kuchni

Projektując wyposażenie kuchni zwracamy uwagę na aspekty funkcjonalności, ergonomii i ekonomii dostępnych... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj