BLANCO ETAGON - więcej niż zwykły zlewozmywak

data aktualizacji: 29-06-2017, 11:14 – artykuł promocyjny

Dzięki piętrowej komorze Blanco Etagon ze stali szlachetnej lub z kompozytu Silgranit® PuraDur® w połączeniu z przemyślanymi akcesoriami BLANCO funkcjonalność nabiera nowego znaczenia.

Zredukowany do najważniejszego: coraz częściej w dzisiejszych projektach kuchni wykorzystuje się duże komory zamiast zlewozmywaków z ociekaczem. Takie rozwiązanie nie musi wcale oznaczać utraty funkcjonalności, co udowadnia BLANCO swoją nową linią komór BLANCO ETAGON. Komory posiadają wewnątrz zintegrowaną krawędź, na której można oprzeć dwie szyny ze stali szlachetnej - wytrzymałe i stabilne rozwiązanie. Dzięki temu zyskano dodatkowy, trzeci funkcjonalny poziom. Zwykła pojedyncza komora stała się kompletnym centrum kuchennym.

BLANCO ETAGON - więcej niż zwykły zlewozmywak

Większa efektywność podczas codziennych prac w kuchni

Sprytny piętrowy system w BLANCO ETAGON umożliwia równoczesne wykorzystanie różnych poziomów. Możliwości użycia są tak różne, jak różne są wymagania użytkownika. Na szynach można postawić pojemniki GN, garnki lub patelnie. Warzywa pokrojone na desce do krojenia opartej na krawędzi komory można zsunąć bezpośrednio do naczynia ustawionego na szynach w komorze. W tym czasie na najniższym poziomie, na dnie komory, można wypłukać pozostałe warzywa. W praktyce – kto z nas nie zna problemów z czyszczeniem blach do pieczenia? Blachę można umieścić na szynach Etagon opartych na wewnętrznej krawędzi komory i namoczyć. Na zakończenie stalowe szyny umieszczone na krawędzi w komorze mogą służyć do wysuszenia zmywaków lub będą doskonale prezentować się na stole jako podkładki pod gorące naczynia.

Blanco EtagonBlanco Etagon

Komora Etagon utrzymana jest w prostym, eleganckim stylu. Estetyczny wygląd podkreśla nowy system odpływowy BLANCO InFino® i zakryty przelew C-overflow®. Dzięki wąskim promieniom zaokrąglenia komory wykorzystana jest jej maksymalna pojemność. Szyny Etagon można łatwo przesuwać po krawędzi wewnętrznej komory, wykonane są ze stali szlachetnej, można je myć w zmywarce.

Blanco EtagonBlanco Etagon
Blanco EtagonBlanco Etagon

BLANCO ETAGON przeznaczony jest do montażu w szafkach o szerokości 60 cm. Dostępny w trzech wariantach ze stali szlachetnej: w wersji z płaskimi krawędziami do montażu wpuszczanego lub na równi z blatem (BLANCO ETAGON 500-IF), z listwą na baterię do montażu wpuszczanego lub na równi z blatem (BLANCO ETAGON 500-IF/A) oraz jako eleganckie rozwiązanie do podwieszenia pod blatem (BLANCO ETAGON 500-U). Komora BLANCO ETAGON dostępna jest również w wersji z kompozytu SILGRANIT® PuraDur® do montażu podwieszanego, w dziesięciu modnych kolorach. W cenie zlewozmywaka zawarte są dwie szyny ETAGON ze stali szlachetnej, armatura przelewowo-odpływowa, korek 3 ½’’ InFino® z sitkiem lub (w zależności od wersji) korek automatyczny 3 ½’’ InFino® z sitkiem.

Blanco EtagonBlanco Etagon

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Comitor Sp. z o.o.Podobne artykuły
Jaki zlewozmywak wybrać

zlewozmywaki

Jaki zlewozmywak wybrać

Zlew jest niezbędny w każdej kuchni. Spełnia nie tylko rolę praktyczną, ale może być również... więcej...

Dyskretny powiew nowoczesności

zlewozmywaki

Dyskretny powiew nowoczesności

Obserwując zmieniającą się modę oraz trendy aranżacji wnętrz, można wysnuć taki wniosek, iż w obu... więcej...

Nowe wersje autorskich zlewozmywaków od Deante

zlewozmywaki

Nowe wersje autorskich zlewozmywaków od Deante

Kolekcje Andante i Rapido, zaprojektowane przez Michała Łoja z okazji 25-lecia marki Deante, rozbudowane... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj