konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

tesa

Mała kuchnia - jak wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni?

data aktualizacji: 01-12-2016, 05:58 – artykuł promocyjny

Mała kuchnia to bez wątpienia nie lada wyzwanie aranżacyjne. Urządzając ją, musimy precyzyjnie wymierzyć każdy metr kwadratowy powierzchni, aby zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty i meble. Jak zatem urządzić niedużą kuchnię, by była pomieszczeniem nie tylko nowoczesnym, ale i funkcjonalnym? Wbrew pozorom, sposobów jest wiele.

Mała kuchnia - jak wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni?

Jak dobrze spotkać się w kuchni przy wspólnym przyrządzaniu posiłków czy kubku gorącej kawy. Miło jest razem porozmawiać, pokrzątać się albo sprawdzić, czy wstawione do piekarnika ciasto już wyrosło. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom tesa® możesz zadbać o przytulne i funkcjonalne wnętrze nawet na małym metrażu, ciesząc się z chwil spędzonych z bliskimi w kuchni.

haczyki i wieszaki samoprzylepne tesa Powerstripshaczyki i wieszaki samoprzylepne tesa Powerstrips


By wszystko miało swoje miejsce

Na niedużej przestrzeni kuchennej warto piąć się w górę. Można zainwestować w wysokie szafki, które pozwolą na zwiększenie miejsca do przechowywania niezbędnych akcesoriów, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. W sytuacji, gdy nie chcemy zmieniać dopiero co wykreowanej aranżacji, można sięgnąć po funkcjonalne haczyki i wieszaki samoprzylepne tesa Powerstrips®, które doskonale sprawdzą się na ścierki czy inne przybory kuchenne.

Mała kuchnia - jak wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchniMała kuchnia - jak wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni
Mała kuchnia - jak wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchniMała kuchnia - jak wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni

Samoprzylepne haczyki tesa Powerstrips® to niezawodne uchwyty stworzone w oparciu o nowoczesną, inteligentną technologię, dzięki której bezproblemowo utrzymają przedmioty ważące nawet do 2 kilogramów. Ich największym atutem jest fakt, że zwiększają ilość miejsca w kuchni, pozwalając zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania podręcznych akcesoriów do zmywania czy przygotowywania posiłków.


Diabeł tkwi w szczegółach

Detale, wbrew pozorom, mają bardzo duże znaczenie w aranżacji kuchennego wnętrza. Dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Samoprzylepne haczyki i wieszaki tesa Powerstrips® są nie tylko praktyczne, ale i Mała kuchnia - jak wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchniniezwykle estetyczne, świetnie wkomponowując się w wystrój kuchennego pomieszczenia. Dzięki nim można zyskać stylowe elementy wykończeniowe, bezproblemowo uporządkowując przy tym przestrzeń.

Nie bez znaczenia jest także dobór dekoracyjnych dodatków, które sprawią, że wnętrze nabierze przytulnego, ciepłego klimatu. Sprytną alternatywą dla wiercenia otworów na kołki czy gwoździe, stanowią samoprzylepne plastry i haczyki do obrazków tesa Powerstrips®, które są w stanie utrzymać ciężar do 1 kg. Jest to wytrzymałość pozwalająca na utrzymanie większości obrazków, kalendarzy i wielu innych płaskich przedmiotów. Można też sięgnąć po dwustronną przezroczystą taśmę montażową tesa Powerbond®, która idealnie nadaje się do mocowania dowolnych elementów do przezroczystych powierzchni.

Chociaż urządzanie małej kuchni wymaga kompromisów, to jednak przy pomocy starannie przemyślanych rozwiązań, przestrzeń tą można zaaranżować funkcjonalnie i ze smakiem. Gdy wszystko będzie mieć swoje miejsce, praca w kuchni będzie iść łatwiej i dostarczy nam więcej przyjemności. Dobra organizacja zależy nie tylko od wyboru mebli i sprzętów, ale także dodatkowych akcesoriów, które pozwolą na zwiększenie przestrzeni do przechowywania rzeczy niezbędnych w kuchni.


Więcej informacji na temat samoprzylepnych rozwiązań montażowych można znaleźć na stronie producenta: www.tesa.pl

Kontakt w sprawie produktów:

tesa tape Sp. z o.o.
ul. Gnieźnieńska 32
61-021 Poznań
tel. (61) 8746 147
www: www.tesa.pl
mail: wyślij wiadomośćplastry montażowe » haczyki montażowe » dwustronne taśmy montażowe » taśmy klejące » taśmy malarskie » haczyki wodoodporne » rozwiązania samoprzylepne
 

Zobacz zdjęcia w galerii tesa tape:
Podobne artykuły
Jaki robot kuchenny wybrać

porady

Jaki robot kuchenny wybrać

Robot kuchenny to urządzenie niezwykle pomocne w kuchni, które łączy w sobie funkcje kilku różnych... więcej...

Kwiaty w kuchni - przykładowe aranżacje

porady

Kwiaty w kuchni - przykładowe aranżacje

Kwiaty i kolor zielony odświeżą wnętrze oraz wprowadzą miły akcent dekoracyjny. Żywe rośliny doniczkowe... więcej...

Czyszczenie srebra

porady

Czyszczenie srebra

Każdy z nas posiada w domu srebrny przedmiot, który wymaga od czasu do czasu czyszczenia. Do czyszczenia... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj