konkurs fotograficzny nasze kuchnie 2018

Baterie kuchenne Deante

Ekologiczna bateria do kuchni

data aktualizacji: 28-07-2016, 06:33 – artykuł promocyjny

Z myślą o osobach, dla których kwestia troski o środowisko naturalne jest niezwykle ważna, firma FERRO opracowała kolekcję ekologicznych baterii - Justic VerdeLine. Zastosowano w nich innowacyjny system VerdeLine, pozwalający zmniejszyć zużycie wody, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu użytkowania.

Ekologiczna bateria do kuchni

Oszczędność wody osiągana jest dzięki użyciu specjalnych komponentów:

  • ceramicznego regulatora z ogranicznikiem pozwalającym na samodzielne ustawianie wielkości strumienia wypływającej wody i z możliwością blokady wypływu gorącej wody
  • perlatora nowoczesnej generacji.


Przy zastosowaniu ogranicznika, a więc przy niepełnym otwarciu, możemy ustawić ekonomiczny strumień wody. Z kolei regulowanie ilości wypływu ciepłej wody przynosi oszczędność energii i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a napowietrzanie wypływającej wody w perlatorze sprawia, że uzyskujemy obfity, szeroki strumień przy faktycznym ograniczeniu jej zużycia.

Dodatkowym atutem baterii z serii Justic VerdeLine jest ich atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Zaokrąglenia, zastosowane na przykład w poręcznym uchwycie, przełamują linie prostych kształtów korpusu i dają im uniwersalny wygląd, dzięki któremu baterie te pasują do każdego stylu urządzania wnętrz. Dodatkowo, dzięki wyposażeniu ich w system easy clean,  czyszczenie perlatora z kamienia wapiennego jest niezwykle łatwe - wystarczy przetrzeć go palcem, bez konieczności demontowania.

W skład kolekcji wchodzą baterie: zlewozmywakowa, natryskowa, umywalkowa z korkiem push-up, wannowa oraz bidetowa z automatycznym korkiem spustowym.

Wybierając do swojej kuchni baterię zlewozmywakową z serii Justic VerdeLine zyskujemy podwójnie - osiągamy wymierne korzyści w budżecie domowym, a także modne i ciekawe wzorniczo wyposażenie wnętrza kuchennego. Dodatkowo przyczyniamy się do ochrony zasobów środowiska naturalnego.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro
Podobne artykuły
Bateria zlewozmywakowa podokienna Riva

baterie kuchenne

Bateria zlewozmywakowa podokienna Riva

Czy podczas zmywania można „oddać się” rozmyślaniom, zapatrzyć w dal, przypilnować bawiące... więcej...

Gadżety do kuchennych kranów

baterie kuchenne

Gadżety do kuchennych kranów

We współczesnej kuchni znaleźć można wiele nowoczesnych elektronicznych sprzętów i gadżetów,... więcej...

Baterie kuchenne KWC - szwajcarska gwarancja jakości

baterie kuchenne

Baterie kuchenne KWC - szwajcarska gwarancja jakości

Innowacje, precyzja i estetyka to podstawowe cechy wyróżniające baterie kuchenne szwajcarskiej marki... więcej...

armatura

Partnerzy


logo Deante    Teka   Kuchinox

Oras  logo FrankeGrupa Armatura

Kludi     Laveo

Inspiro AGDNEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj