coram

Baterie kuchenne Deante

Ekologiczna bateria do kuchni

data aktualizacji: 28-07-2016, 08:33

Z myślą o osobach, dla których kwestia troski o środowisko naturalne jest niezwykle ważna, firma FERRO opracowała kolekcję ekologicznych baterii - Justic VerdeLine. Zastosowano w nich innowacyjny system VerdeLine, pozwalający zmniejszyć zużycie wody, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu użytkowania.

Ekologiczna bateria do kuchni

Oszczędność wody osiągana jest dzięki użyciu specjalnych komponentów:

  • ceramicznego regulatora z ogranicznikiem pozwalającym na samodzielne ustawianie wielkości strumienia wypływającej wody i z możliwością blokady wypływu gorącej wody
  • perlatora nowoczesnej generacji.


Przy zastosowaniu ogranicznika, a więc przy niepełnym otwarciu, możemy ustawić ekonomiczny strumień wody. Z kolei regulowanie ilości wypływu ciepłej wody przynosi oszczędność energii i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a napowietrzanie wypływającej wody w perlatorze sprawia, że uzyskujemy obfity, szeroki strumień przy faktycznym ograniczeniu jej zużycia.

Dodatkowym atutem baterii z serii Justic VerdeLine jest ich atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Zaokrąglenia, zastosowane na przykład w poręcznym uchwycie, przełamują linie prostych kształtów korpusu i dają im uniwersalny wygląd, dzięki któremu baterie te pasują do każdego stylu urządzania wnętrz. Dodatkowo, dzięki wyposażeniu ich w system easy clean,  czyszczenie perlatora z kamienia wapiennego jest niezwykle łatwe - wystarczy przetrzeć go palcem, bez konieczności demontowania.

W skład kolekcji wchodzą baterie: zlewozmywakowa, natryskowa, umywalkowa z korkiem push-up, wannowa oraz bidetowa z automatycznym korkiem spustowym.

Wybierając do swojej kuchni baterię zlewozmywakową z serii Justic VerdeLine zyskujemy podwójnie - osiągamy wymierne korzyści w budżecie domowym, a także modne i ciekawe wzorniczo wyposażenie wnętrza kuchennego. Dodatkowo przyczyniamy się do ochrony zasobów środowiska naturalnego.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
fax. (12) 276 76 06
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro
Podobne artykuły
Woda filtrowana - kolejny trend w nowoczesnej kuchni

baterie kuchenne

Woda filtrowana - kolejny trend w nowoczesnej kuchni

Woda to najważniejszy środek spożywczy w naszej kuchni i podstawowy składnik wielu dań. Coraz więcej... więcej...

Baterie na kuchenną wyspę

baterie kuchenne

Baterie na kuchenną wyspę

Charakterystycznym elementem każdej wyspy lub półwyspu kuchennego jest wysoka, stojąca bateria zlewozmywakowa,... więcej...

Funkcjonalna kuchnia z bateriami Grupy Armatura

baterie kuchenne

Funkcjonalna kuchnia z bateriami Grupy Armatura

Kuchnia to miejsce, w którym na co dzień spotykają się wszyscy domownicy. Tutaj przygotowujemy razem... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj