Baterie kuchenne Deante

Ekologiczna bateria do kuchni

data aktualizacji: 28-07-2016, 08:33 – artykuł promocyjny

Z myślą o osobach, dla których kwestia troski o środowisko naturalne jest niezwykle ważna, firma FERRO opracowała kolekcję ekologicznych baterii - Justic VerdeLine. Zastosowano w nich innowacyjny system VerdeLine, pozwalający zmniejszyć zużycie wody, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu użytkowania.

Ekologiczna bateria do kuchni

Oszczędność wody osiągana jest dzięki użyciu specjalnych komponentów:

  • ceramicznego regulatora z ogranicznikiem pozwalającym na samodzielne ustawianie wielkości strumienia wypływającej wody i z możliwością blokady wypływu gorącej wody
  • perlatora nowoczesnej generacji.


Przy zastosowaniu ogranicznika, a więc przy niepełnym otwarciu, możemy ustawić ekonomiczny strumień wody. Z kolei regulowanie ilości wypływu ciepłej wody przynosi oszczędność energii i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a napowietrzanie wypływającej wody w perlatorze sprawia, że uzyskujemy obfity, szeroki strumień przy faktycznym ograniczeniu jej zużycia.

Dodatkowym atutem baterii z serii Justic VerdeLine jest ich atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Zaokrąglenia, zastosowane na przykład w poręcznym uchwycie, przełamują linie prostych kształtów korpusu i dają im uniwersalny wygląd, dzięki któremu baterie te pasują do każdego stylu urządzania wnętrz. Dodatkowo, dzięki wyposażeniu ich w system easy clean,  czyszczenie perlatora z kamienia wapiennego jest niezwykle łatwe - wystarczy przetrzeć go palcem, bez konieczności demontowania.

W skład kolekcji wchodzą baterie: zlewozmywakowa, natryskowa, umywalkowa z korkiem push-up, wannowa oraz bidetowa z automatycznym korkiem spustowym.

Wybierając do swojej kuchni baterię zlewozmywakową z serii Justic VerdeLine zyskujemy podwójnie - osiągamy wymierne korzyści w budżecie domowym, a także modne i ciekawe wzorniczo wyposażenie wnętrza kuchennego. Dodatkowo przyczyniamy się do ochrony zasobów środowiska naturalnego.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro
Podobne artykuły
Baterie zlewozmywakowe ścienne - klasyka i wygoda

baterie kuchenne

Baterie zlewozmywakowe ścienne - klasyka i wygoda

W kuchniach i łazienkach w naszych domach coraz rzadziej spotykamy baterie dwuuchwytowe. Są one wypierane... więcej...

Jak dopasować baterię do zlewozmywaka

baterie kuchenne

Jak dopasować baterię do zlewozmywaka

Zlewozmywak to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Stanowi on centralny punkt kuchennego wnętrza.... więcej...

Rodez - stalowa wytrzymałość baterii zlewozmywakowej

baterie kuchenne

Rodez - stalowa wytrzymałość baterii zlewozmywakowej

Futurystyczna forma baterii zlewozmywakowej Rodez wpisuje się w najnowsze trendy współczesnego wzornictwa.... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj