Baterie kuchenne Deante

Baterie kuchenne Deante - wygoda na wyciągnięcie ręki

data aktualizacji: 11-05-2016, 09:54 – artykuł promocyjny

Dobra organizacja pracy w kuchni jest niezwykle ważna, ale pełen komfort gotowania możemy uzyskać wówczas, gdy dysponujemy wysokiej jakości sprzętem. Jednym z nieodzownych elementów sprawnego przyrządzania potraw jest bateria z wyjmowaną wylewką. Modele Deante to wygoda na wyciągnięcie ręki.

Smażenie, mieszanie, odcedzanie, krojenie - w kuchni należy przygotowywać kilka rzeczy naraz, dlatego też czasami żartobliwie myślimy, że nasze problemy rozwiązałaby… dodatkowa ręka. Tymczasem wystarczy zainstalować baterię Deante z wyjmowaną wylewką, aby prace przebiegały szybciej i sprawniej.

Baterie kuchenne Deante - wygoda na wyciągnięcie ręki

Bateria Aster BCA 071M, Deante


Funkcjonalność

Wyjmowana wylewka jest zawsze tam, gdzie jej potrzebujemy. Przede wszystkim ułatwia utrzymanie czystości, np. dokładne opłukiwanie naczyń, a także mycie komór zlewozmywaka. Dzięki niej można dotrzeć do wszystkich zakamarków, wypłukując brud, resztki jedzenia i detergenty. Co więcej, baterie Deante sprawiają, że mycie warzyw i owoców przebiega dużo sprawniej. Strumieniem wypływającym z wyjmowanego węża można precyzyjnie kierować, co ułatwia dokładne oczyszczanie świeżych produktów, a także np. podlewanie ziół.


Mobilność

Bateria z wyjmowaną wylewką sprawia, że jesteśmy bardziej mobilni w kuchni. Chcąc nalać wodę do garnka, brytfanki czy foremki, nie musimy już wstawiać ich do zlewozmywaka. Duże i ciężkie naczynia mogą stać swobodnie na blacie. Produkty Deante ułatwiają także napełnianie wysokich karafek, pękatych dzbanków, czy nieporęcznych konewek. Ponadto, płynnie działająca bateria pozwala uzupełniać wodę w czajniku, umieszczonym na podstawie. Wylewka kryje w sobie wygodny wąż, który można bez trudu wyjmować i chować, dzięki zamontowanemu na końcu odważnikowi, bądź specjalnemu mechanizmowi sprężynowemu.

bateria Aster

Bateria Deante ułatwia napełnianie wysokich naczyń

bateria Aster

Bateria z wyjmowaną wylewką sprawia, że jesteśmy bardziej mobilni

 

Wygląd
Produkty Deante łączą wygodę i ciekawe wzornictwo. Wyjmowana wylewka nie zaburza proporcji samej bryły, ponieważ jest idealnie zintegrowana z korpusem baterii. Użytkownicy mogą wybierać spośród modeli z różnymi rodzajami wylewek - w kształcie litery „U”, prostokątnych i klasycznych. Dodatkowo, oferta marki obejmuje wykończenia: chromowane, biało-chromowane i czarno-chromowane, a także dopasowane do kolorów zlewozmywaków granitowych: piaskowe oraz grafitowe. Element czerni bądź bieli doskonale koresponduje z chromem słuchawki i dźwigni w modelach Aster.


Jakość

Wysoką klasę baterii marki Deante zapewniają najlepszej jakości materiały i komponenty. Do produkcji armatury firma wykorzystuje wyłącznie mosiądz MO59 z wysoką zawartością miedzi, stanowiący gwarancję długoletniej żywotności produktów. Baterie Deante są wyposażone w komponenty europejskich producentów. Głowice ceramiczne hiszpańskiej marki Citec mają wpływ na trwałość, poprawne funkcjonowanie i szczelność produktów. Z kolei niemieckie aeratory Neoperl napowietrzają strumień wody, ograniczając jej zużycie.
 

bateria Aster

Bateria Aster BCA W730, Deante

bateria Aster

Bateria Aster BCA 071M, Deante

bateria Aster

Bateria Aster BCA 072M, Deante

bateria Aster

Bateria Aster BCA 073M, Deante

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomośćProdukty: Do kuchni: baterie kuchenne zlewozmywaki stalowe zlewozmywaki granitowe akcesoria i zlewozmywaki ceramiczne; Do łazienki: baterie łazienkowe panele natryskowe natryski kabiny i brodziki ceramika akcesoria łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii Deante
Podobne artykuły
Jak czyścić różne rodzaje armatury

baterie kuchenne

Jak czyścić różne rodzaje armatury

Armatura łazienkowa i kuchenna wbrew pozorom wymaga specjalnej pielęgnacji. Często w wyniku złego czyszczenia... więcej...

Baterie termostatyczne kuchenne - co warto wiedzieć

baterie kuchenne

Baterie termostatyczne kuchenne - co warto wiedzieć

Bateria termostatyczna z wyglądu nie różni się bardzo od tradycyjnej baterii. Poza główną... więcej...

Baterie kuchenne Kludi

baterie kuchenne

Baterie kuchenne Kludi

Kto by nie chciał mieć w swojej kuchni baterii, która olśniewa wzornictwem, nadając wnętrzu nowoczesny... więcej...

armatura

Partnerzy


logo Deante    Teka   Kuchinox

Oras  logo FrankeGrupa Armatura

Kludi     LaveoNEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj